Majówka z ministrantami

Majówka z ministrantami W sobotę 16 maja Służba Liturgiczna Ołtarza wraz z opiekunem ks. Przemysławem po uroczystości IX Rocznicy Koronacji obrazu Matki Bożej Trzebiatowskiej miło spędziła czas na łonie natury, uczestnicząc w zabawach i rywalizacjach sportowych.

Rozpoczęcie Nowenny Fatimskiej w Chomętowie

Rozpoczęcie Nowenny Fatimskiej w Chomętowie W Trzebiatowskim Sanktuarium została przekazana parafianom z Chomętowa figura Matki Bożej Fatimskiej, której obecność w kościele filialnym rozpoczyna Nowennę Fatimską.

IX Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu w Trzebiatowie

IX Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu w Trzebiatowie Już po raz dziewiąty wierni z całej Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej uczestniczyli w uroczystościach rocznicowych koronacji Cudownego Obrazu znajdującego się w Sanktuarium Maryjnym w Trzebiatowie. 16 maja uroczystej Eucharystii przewodniczył ks. infułat Edmund Cybulski wraz z Prezbiterium Ziemi Szczecińskiej.

Rozpoczęcie kolejnego Jubileuszowego sezonu motocyklowego

Rozpoczęcie kolejnego Jubileuszowego sezonu motocyklowego W sobotę 9 maja w naszym Sanktuarium Mszą Św. o godz. 13.00 rozpoczniemy kolejny sezon motocyklowy. Zjedzie się wielu motocyklistów i plac przy kościele zapełni się różnorodnymi "maszynami", nie tylko na dwóch kołach. Mszę Św. w Sanktuarium odprawi duszpasterz motocyklistów ks. Piotr Kilian.

Zapraszamy do Sanktuarium na IX Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa NMP W sobotę, 16 maja br., w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 przeżywać będziemy IX Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, połączoną z Diecezjalną Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej w naszej Świątyni.

W rocznicę kanonizacji Jana Pawła II ...

W rocznicę kanonizacji Jana Pawła II ... ... młodzież gimnazjalna, pod opieką Pań Polonistek, przygotowała montaż słowno - muzyczny poświęcony naszemu Świętemu Rodakowi.

Msza Święta Rezurekcyjna z procesją

Msza Święta Rezurekcyjna z procesją Rezurekcja to uroczyste nabożeństwo w Kościele Rzymsko-Katolickim, połączone z procesją. Celem nabożeństwa jest obwieszczenie światu Dobrej Nowiny o Zmartwychwstaniu Jezusa.