Inauguracja Roku Serca Jezusowego

Inauguracja Roku Serca Jezusowego W Roku Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dekanacie Trzebiatów w parafii p.w. NSPJ w Cerkwicy odbędzie się Uroczysta Inauguracja.

Piknik z ministrantami

Piknik z ministrantami W czwartek 12 czerwca, w Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, Służba Liturgiczna Ołtarza wraz z opiekunem ks. Przemysławem po modlitwie w Sanktuarium miło spędziła czas na łonie natury.

Gdy budzą się demony

Gdy budzą się demony Zapraszamy do kina na film!

Turniej o Puchar Dziekana

Turniej o Puchar Dziekana 31 maja 2014 r. w Trzebiatowie odbył się Turniej Piłki Nożnej Trzebiatowskich Szkół o Puchar Dziekana. Rozgrywki poprzedziła Msza święta o godzinie 8.30 w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, której przewodniczył wikariusz ks. Przemysław Kryszczyński. W Słowie Bożym skierowanym do młodych zaznaczył, że uprawianie sportu w duchu Ewangelii przygotowuje do odważnego i uczciwego uczestnictwa w trudnych zawodach życiowych i pozwala odkryć pełną prawdę o człowieku.

VIII Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu

VIII Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu Rodziny naszej Archidiecezji wzięły udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, która odbyła się w sobotę, 24 maja i była połączona z obchodami VIII rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu. Podczas Uroczystej Mszy Świętej o godz. 11.00 dziękowaliśmy Bogu za łaski, które przez Maryję są wypraszane w naszym Sanktuarium.

Dni Młodych w Barlinku

Dni Młodych w Barlinku Zakończyły się Archidiecezjalne Dni Młodych, które przeżywaliśmy pod hasłem "Błogosławieni uboczy w duchu", w dniach 1-3 maja 2014 r. w Barlinku. Na tegoroczne spotkanie zarejestrowało się w systemie internetowym 1618 uczestników zgłoszonych przez 89 opiekunów z różnych parafii i wspólnot naszej Archidiecezji oraz młodzież z Bambergu, Berlina i Kassel. Z Trzebiatowa do Barlinka wybrała się trzynastoosobowa grupa młodzieży z Gimnazjum wraz z opiekunem ks. Markiem.

Kanonizacja Jana Pawła II w Sanktuarium

Kanonizacja Jana Pawła II w Sanktuarium W dniu kanonizacji Papieża Jana Pawła II wierni mogli zabrać do swoich domów "Iskrę Miłosierdzia" przywiezioną z Watykanu. Mogli również zobaczyć przedstawienie przygotowane przez Gimnazjalistów głównie z Grupy Lektorskiej pt. "Zwyczajny - niezwyczajny Święty Jan Paweł II". Dziękujemy uczniom, Katechetom i Nauczycielkom Gimnazjum za zaangażowanie w tak uroczyste przeżycie dnia kanonizacji Papieża w naszej parafii.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.