Misje u Stóp Krzyża

Misje u Stóp Krzyża Serdecznie zapraszamy do udziału w Misjach poświęconych tajemnicy Krzyża Chrystusowego i Jego obecności w wyjątkowej Relikwii Drzewa Świętego.

XVII Trzebiatowskie Spotkania Kultur - "Sąsiady"

XVII Trzebiatowskie Spotkania Kultur - Trzebiatowskie "Sąsiady" to przede wszystkim spotkanie ludzi zaciekawionych folklorem, tradycją, sztuką ludową, muzyką i kuchnią trzech kultur – polskiej, niemieckiej i ukraińskiej. Przedstawiciele różnych kultur i wyznań mogli po sąsiedzku pokazać swoje, obyczaje, tradycje, historię, muzykę, religię.

Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego 2013/2014

Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego 2013/2014 W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa dzieci i młodzież naszej Parafii uczestniczyli we Mszy Św. dziękczynnej za miniony Rok Szkolny i Katechetyczny.

Msza Święta w intencji Ojczyzny

Msza Święta  w intencji Ojczyzny 21 czerwca w naszym Sanktuarium przeżywaliśmy 25 rocznicę odzyskania Wolności i zwycięstwa Solidarności. O godz. 11-tej odbyła się dziękczynna Eucharystia z udziałem członków Solidarności Województwa i Regionu.

Inauguracja Roku Serca Jezusowego

Inauguracja Roku Serca Jezusowego W Roku Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dekanacie Trzebiatów w parafii p.w. NSPJ w Cerkwicy odbędzie się Uroczysta Inauguracja.

Piknik z ministrantami

Piknik z ministrantami W czwartek 12 czerwca, w Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, Służba Liturgiczna Ołtarza wraz z opiekunem ks. Przemysławem po modlitwie w Sanktuarium miło spędziła czas na łonie natury.

Gdy budzą się demony

Gdy budzą się demony Zapraszamy do kina na film!

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.