WIZYTA DUSZPASTERSKA 2017

Od 29 grudnia rozpoczną się w naszej parafii odwiedziny duszpasterskie. Kapłani przez ponad miesiąc będa odwiedzać nasze domy i je błogosławić. Poniżej podajemy plan wizyty duszpasterskiej:

REKOLEKCJE ADWENTOWE 2016

REKOLEKCJE ADWENTOWE 2016 W najbliższą niedzielę - 11 grudnia rozpoczniemy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzą OO. Salwatorianie. Rekolekcje potrwają do środy włącznie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem Rekolekcji:

RORATY 2016

RORATY 2016 Rozpoczęliśmy ADWENT - czas zadumy i refleksji, prowadzący do przemiany życia i godnego przyjęcia Chrystusa, którego narodziny będziemy celebrować za cztery tygodnie. Nikt na ziemi nie doświadczył tak wielkiej bliskości Boga jak Maryja, od której chcemy się uczyć takiej ufności i zawierzenia. Dlatego serdecznie zapraszamy na Msze Św. Roratnie - wotywne o Najświętszej Maryi Pannie. W naszym kościele odprawiane są one codziennie (od poniedziałku do soboty) o godz. 17:00.

Msza za Ojczyznę - 11.11.2016 - FotoGaleria

Msza za Ojczyznę - 11.11.2016 - FotoGaleria 11 listopada 2016 roku, odbyły się kościelno-państwowe obchody Dnia Niepodległości. Dziękowaliśmy Panu Bogu za otrzymane łaski i wspólnie prosiliśmy aby zachował naszą Ojczyznę w pokoju.

Zaduszki literackie

Zaduszki literackie Kapłani Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, wdzięczni zmarłym artystom za pozostawienie nam ponadczasowych szlagierów, zagrają ich utwory, które będą przeplatane refleksją oraz modlitwą w ich intencji. Zapraszamy 16 listopada 2016 r., na godz. 19:00, do salki parafialnej przy kościele.

Dziękczynienie za łaski Roku Miłosierdzia - GALERIA

We wszystkich kościołach stacyjnych Jubileuszowego Roku Miłosierdzia księża Biskupi sprawują uroczyste Msze Św. dziękczynne za wszelkie łaski udzielone w Roku Miłosierdzia. W Trzebiatowskim Sanktuarium takie dziękczynienie odbyło się w minioną niedzielę - 6 listopada 2016 r. AD MAIOREM DEI GLORIAM!!!

Dziękczynienie za łaski Roku Miłosierdzia

Dziękczynienie za łaski Roku Miłosierdzia W najbliższą niedzielę - 6 listopada 2016 r., o godz. 12:00 w naszym Sanktuarium, jako kościele stacyjnym w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia, Metropolita Szczecińsko-Kamieński - ks. Abp Andrzej Dzięga odprawi uroczystą Mszę Św. dziękczynną za wszelkie łaski udzielone w tym Jubileuszowym Roku, w naszym Sanktuarium. Serdecznie zapraszamy!

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.