Msza Św. w intencji osób niepełnosprawnych

Msza Św. w intencji osób niepełnosprawnych Piątego maja tego roku w ramach obchodów Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz XX-lecia utworzenia Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym została sprawowana Eucharystia pod przewodnictwem ks. Prałata Andrzeja Dowala.

Uroczystość Bierzmowania

Uroczystość Bierzmowania W sobotę 27 kwietnia Ks. Biskup Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży gimnazjalnej z Trzebiatowa i sąsiednich parafii naszego dekanatu.

Maturzyści w Sanktuarium

Maturzyści w Sanktuarium W piątek o godzinie 9.30 maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych wraz z ks. Przemkiem dziękowali Bogu za możliwość zdobywania wiedzy w Liceum i prosili o błogosławieństwo Boże na czas egzaminów maturalnych.

I Komunia Święta w Sanktuarium

I Komunia Święta w Sanktuarium W Niedzielę Trójcy Przenajświętszej 26 maja o godzinie 12.00 będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z obu Szkół Podstawowych naszego miasta. Serdecznie zapraszamy.

Rocznica Koronacji

Rocznica Koronacji Zapraszamy na VII Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Matki Najświętszej, którą będziemy przeżywać w naszym Trzebiatowskim Sanktuarium w sobotę 18 maja o godzinie 11.00.

Imieniny ks. Marka

Imieniny ks. Marka W czwartek 25 kwietnia ks. Marek świętował wspomnienie Świętego Patrona Marka Ewangelisty. Ks. Marek w homilii przedstawił sylwetkę Św. Marka, ukazując go jako człowieka odważnego i wiernie idącego za Jezusem. "To żołnierz Boży należący do Boga nie wojny, ale tego, który jest Miłością".

Przyjęcie nowych ministrantów

Przyjęcie nowych ministrantów W Wielki Czwartek podczas Mszy Wieczerzy Pańskiej dziesięciu kandydatów złożyło przyrzeczenia ministranckie i przyjęli strój liturgiczny - komże. Gratulujemy chłopcom i ich rodzicom i życzymy gorliwości w posłudze przy ołtarzu Pańskim.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.