Historia Św. Mikołaja.

Historia Św. Mikołaja. Nasze kochane dzieci wraz z siostrą Tymotę i rodzicami przygotowali dla nas przedstawienie dotyczące postaci tak lubianej przez dzieci.

Adwent rozpoczęty.

Adwent rozpoczęty. Czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela jest dla każdego z nas zaproszeniem, by zastanowić się, na kogo ja czekam?

11 listopada - Uroczystość Odzyskania Niepodległości.

11 listopada - Uroczystość Odzyskania Niepodległości. Sobotnie popołudnie zgromadziło nas na wspólnej modlitwie za Ojczyznę.

Obłóczyny Kryspina.

Obłóczyny Kryspina. W dniu 21 października w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie miała miejsce szczególna uroczystość. Mszę Świętą, podczas której 18 alumnów III roku zostało przyobleczonych w szatę duchowną celebrował abp Zygmunt Kamiński - metropolita szczecińsko-kamieński. Wśród nich kleryk Kryspin Gasiulewicz pochodzący z parafii przy sanktuarium w Trzebiatowie.

Wieczornica dla Jana Pawła II.

Wieczornica dla Jana Pawła II. Niedzielnego wieczoru spotkaliśmy się, by oddać cześć naszemu Wielkiemu Polakowi.

Zakończenie sezonu motocyklistów.

Zakończenie sezonu motocyklistów. 14 października o godz. 12.00 zgromadziła się przy Sanktuarium grupa Motocyklistów Zachodniopomorskich i członkowie Gryfickiego Klubu Motocyklistów Gryf.

Odpust parafialny.

Odpust parafialny. 11 października przeżywaliśmy Uroczystość Odpustową, którą sprawował ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.