Pielgrzymka Maturzystów śladami Jana Pawła II.

Pielgrzymka Maturzystów śladami Jana Pawła II. W dniach 26 - 28 marca podążyliśmy na pielgrzymi szlak odwiedzając Częstochowę, Kraków, Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice.

Konkurs Wielkopostny na Stacje Drogi Krzyżowej.

Konkurs Wielkopostny na Stacje Drogi Krzyżowej. W V Niedzielę Wielkiego Postu zostały zaprezentowane prace dzieci, które przyniesiono na ogłoszony wcześniej konkurs.

Wielki Post rozpoczęty.

Wielki Post rozpoczęty. To kolejny czas dany nam, by spojrzeć w swoje serce idąc za Chrystusem na Golgotę. Na rozpoczęcie tego okresu zostały poświęcone nowe Stacje Drogi Krzyżowej.

Rekolekcje naszej młodzieży

Rekolekcje naszej młodzieży W pierwszym tygodniu ferii zimowych młodzież z naszej parafii uczestniczyła w rekolekcjach dla młodzieży w Myśliborzu i Świnoujściu.

Ferie zimowe - nasza półkolonia.

Ferie zimowe - nasza półkolonia. Od poniedziałku do czwartku zorganizowane zostały spotkania dla naszych milusińskich w ramach ferii zimowych.

Spotkanie opłatkowe ERM i Bożego Przystanku.

Spotkanie opłatkowe ERM i Bożego Przystanku. 13 stycznia spotkały się nasze dzieci wraz z rodzicami na dzieleniu się Białym Chlebem.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Płot.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Płot. Po raz kolejny mieliśmy okazję wysłuchać koncertu młodych muzyków.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.