Czuwanie Młodzieży.

Czuwanie Młodzieży. Zapraszamy młodzież ponadgimnazjalną na Czuwanie Nocne w dniu 12 października 2007 do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryii Panny.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego. To już kolejny raz spotkali się posiadacze motocykli, by w tutejszym Sanktuarium podziękować za szczęśliwy Sezon 2007.

Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę.

Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. W dniach 25 - 29 września udaliśmy się na pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych.

Dziękczynienie za plony.

Dziękczynienie za plony. Niedzielnego popołudnia (16 września) odbyła się Uroczysta Msza Święta Dziękczynna za tegoroczne żniwa.

Nowy Krzyż we Włodarce.

Nowy Krzyż we Włodarce. Przed Uroczystością Podwyższenia Krzyża ustawiono nowy krzyż na wjeździe do Włodarki.

Piknik w Pogorzelicy.

Piknik w Pogorzelicy. Sobota, choć deszczowa, nie przestraszyła nas i wyjechaliśmy z grupą dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych, scholi Boży Przystanek, Służby Liturgicznej oraz rodzicami na ognisko.

”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”

”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi” 1czerwca odbył się w Sianowie (diecezja koszalińsko-kołobrzeska) finał wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla gimnazjalistów o twórczości Karola Wojtyły-Jana Pawła II pt.: ”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”.