Wieczornica dla Jana Pawła II.

Wieczornica dla Jana Pawła II. Niedzielnego wieczoru spotkaliśmy się, by oddać cześć naszemu Wielkiemu Polakowi.

Zakończenie sezonu motocyklistów.

Zakończenie sezonu motocyklistów. 14 października o godz. 12.00 zgromadziła się przy Sanktuarium grupa Motocyklistów Zachodniopomorskich i członkowie Gryfickiego Klubu Motocyklistów Gryf.

Odpust parafialny.

Odpust parafialny. 11 października przeżywaliśmy Uroczystość Odpustową, którą sprawował ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz.

Jesień rozpoczęta.

Jesień rozpoczęta. Czwartkowego wieczoru z grupą młodzieży klas maturalnych spotkaliśmy się na wspólnym pieczeniu kiełbasek. W ten sposób uczciliśmy "Pieczonego Ziemniaka", choć go zabrakło.

Mecz ministrantów.

Mecz ministrantów. 30 września w sobotnie przedpołudnie gościliśmy ministrantów z Gryfic, z którymi rozegraliśmy mecz towarzyski w piłkę nożną.

Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę.

Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. W dniach 20 - 23 września pielgrzymowaliśmy po Sanktuariach Maryjnych udając się do Częstochowy.

Dziękczynienie za plony.

Dziękczynienie za plony. Minionej niedzieli przeżywaliśmy Uroczystość Dożynek.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.