Motocykliści ponownie w Sanktuarium.

Motocykliści ponownie w Sanktuarium. Sobotniego przedpołudnia do Sanktuarium przybyli motocykliści z różnych stron naszego województwa, by ropocząć kolejny sezon motocyklowy.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. O godz. 15.30 wyruszyliśmy z Sanktuarium na ulice naszego miasta, oddając cześć Chrystusowi w Drodze Krzyżowej.

Pierwszy Marsz dla Życia.

Pierwszy Marsz dla Życia.  W Niedzielę Palmową o godz. 14.00 z Kościoła Garnizonowego wyruszył Marsz dla Życia.

Ingres abp Andrzeja Dzięgi.

Ingres abp Andrzeja Dzięgi. W sobotę 4 kwietnia delegacja naszej parafii uczestniczyła w Ingresie nowego księdza arcybiskupa Andrzeja Dzięgi.

Balony dla Jana Pawła.

Balony dla Jana Pawła. Kolejny raz dzieci w rocznicę śmierci Jana Pawła II wypuściły w niebo kolorowe baloniki.

IV Rocznica śmierci Jana Pawła II.

IV Rocznica śmierci Jana Pawła II. Jak w poprzednim, tak i w obecnym roku spotkaliśmy się w rocznicę śmierci Jana Pawła II na modlitewnym czuwaniu w godzinę odejścia do domu Ojca.

Marsz dla Życia.

Marsz dla Życia. W Niedzielę Palmową - 5 kwietnia, w ramach Dekanalnego Dnia Młodych, Duszpasterstwo Młodzieży przy Sanktuarium Macierzyństwa NMP zaprasza do wspólnego Marszu dla Życia.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.