Balony dla Jana Pawła.

Balony dla Jana Pawła. Kolejny raz dzieci w rocznicę śmierci Jana Pawła II wypuściły w niebo kolorowe baloniki.

IV Rocznica śmierci Jana Pawła II.

IV Rocznica śmierci Jana Pawła II. Jak w poprzednim, tak i w obecnym roku spotkaliśmy się w rocznicę śmierci Jana Pawła II na modlitewnym czuwaniu w godzinę odejścia do domu Ojca.

Marsz dla Życia.

Marsz dla Życia. W Niedzielę Palmową - 5 kwietnia, w ramach Dekanalnego Dnia Młodych, Duszpasterstwo Młodzieży przy Sanktuarium Macierzyństwa NMP zaprasza do wspólnego Marszu dla Życia.

Konkurs Papieski.

Konkurs Papieski. Nasz parafianin Jakub Suszyński, zajął II miejsce w etapie rejonowym Konkursu PAPIEŻ O MŁODYCH, MŁODZI O PAPIEŻU organizowanym przez Fundacje Instytut Tertio Millennio.

Nowy Akolita z naszej parafii.

Nowy Akolita z naszej parafii. 1 marca bieżącego roku kleryk pochodzący z parafii przy Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, alumn Maciej Babicki, obecnie przeżywający formację na IV roku studiów, w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie, przyjął posługę akolity.

Przegląd Teatralny.

Przegląd Teatralny. Młodzież z zespołu teatralnego "Exodus" działajacego przy Publicznym Gimnazjum w Trzebiatowie oraz z zespołu wokalnego "Genesis" działajacego przy naszej parafii po raz drugi uczestniczyła w Przeglądzie Teatralnym o tematyce religijnej dla szkół gimnazjalnych Archidiecezji Szczecińsko- Kamieńskiej. Przegląd odbywał się od 9 do 14 lutego 2009r. Młodzi artyści z naszej parafii wystąpili 12 lutego w Gimnazjum Nr 24 w Szczecin Dąbiu. Pokazaliśmy przedstawienie zatytułowane: Grzech - śmierć - Zmartwychwstanie. Inscenizację naszą charakteryzowało, że aktorzy starali się przekazać wartości chrześcijańskie w formie pantomimy.

Nowy Arcybiskup.

Nowy Arcybiskup. W dniu 21 lutego 2009 r., Ojciec Święty Benedykt XVI mianował Biskupa Andrzeja Dzięgę, dotychczasowego biskupa Diecezji Sandomierskiej, Arcybiskupem Metropolitą Szczecińsko-Kamieńskim.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.