Festiwal Kolęd w Goleniowie.

Festiwal Kolęd w Goleniowie. W dniach 18-19 grudnia już po raz piętnasty w Goleniowskim Domu Kultury odbył się Zachodniopomorski Festiwal Kolęd i
Pastorałek.

Boże Narodzenie 2009.

Boże Narodzenie 2009. Dobry Bóg, w swojej niepojętej miłości do ludzi, dał nam swojego Syna, który stale przebywa z nami w Najświętszym Sakramencie, On pozwala nam z radością świętować pamiątkę przyjścia Chrystusa w widzialnej postaci.

Święty Mikołaj.

Święty Mikołaj. 5 grudnia po Mszy św. Roratniej gościliśmy w naszej wspólnocie św. Mikołaja.

Adwent - Czas oczekiwania.

Adwent - Czas oczekiwania. Rozpoczynamy Adwent, który w tradycji chrześcijańskiej jest oczekiwaniem na przyjście Jezusa. To czas radosny, ale jednocześnie pełen refleksji i przemyśleń.

Cecyliada 2009.

Cecyliada 2009. Zaprawdę, godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne, abyśmy Tobie, Ojcze Święty, zawsze i wszędzie składali dziękczynienie ... św. Paweł Apostoł wzywał pierwszych chrześcijan, aby wielbili Boga całym swoim sercem, poprzez śpiew psalmów, hymnów i pieśni pełnych ducha. Wychodząc naprzeciw tym, którzy chcą odpowiedzieć na to Pawłowe wezwanie i pragną sercem wychwalać Boga poprzez śpiew, postanowiliśmy zorganizować po raz piąty Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej w Trzebiatowie.

Nowi członkowie ERM.

Nowi członkowie ERM. Uroczystość Chrystusa Króla to święto patronalne dzieci należących do Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Modlitwa za zmarłych kapłanów.

Modlitwa za zmarłych kapłanów. 14 listopada duszpasterze naszego dekanatu nawiedzili cmentarze, na których spoczywają doczesne szczątki kapłanów pracujących niegdyś w naszym dekanacie.