Strona główna / InformacjeBiwak Ministrancki.


Biwak Ministrancki. W dniach 22 - 24 czerwca grupa ministrantów przebywała na biwaku w Rewalu.


 Zakończenie roku ERM i Bożego Przystanku.


Zakończenie roku ERM i Bożego Przystanku. Środowego wieczoru, 17 czerwca, dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych oraz Scholi Boży Przystanek spotkały się na wspólnym ognisku.


 Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II.


Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II. Finał Wojewódzki odbył się 29 maja 2009r w Sianowie. Konkurs ten został zorganizowany pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie oraz Biskupa Diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej.


 Sakrament Bierzmowania.


Sakrament Bierzmowania. Poniedziałkowego popołudnia ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej młodzieży klas III Gimnazjum.


 Lednica 2009.


Lednica 2009. W sobotę 6 VI o godz. 4.00 rano grupa 20 młodych osób z Trzebiatowa i Niechorza wyjechała na lednickie spotkanie. Wyjazd zorganizował ks. Łukasz.


 Święto Trzebiatowskiego Batalionu.


Święto Trzebiatowskiego Batalionu. Uroczysta Msza Święta, sobotniego przedpołudnia, ropoczęła święto Batalionu Legi Akademickiej z Trzebiatowa.


 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.


Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 24 maja o godz. 9.00 i 12.00 dzieci klas drugich ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 przystąpiły do Stołu Eucharystii.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografii
ODPUST WE WŁODARCE 2017


14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.

fotografii w albumie: 8

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: