Strona główna / InformacjeMotocykliści ponownie w Sanktuarium.


Motocykliści ponownie w Sanktuarium. Sobotniego przedpołudnia do Sanktuarium przybyli motocykliści z różnych stron naszego województwa, by ropocząć kolejny sezon motocyklowy.


 Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.


Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. O godz. 15.30 wyruszyliśmy z Sanktuarium na ulice naszego miasta, oddając cześć Chrystusowi w Drodze Krzyżowej.


 Pierwszy Marsz dla Życia.


Pierwszy Marsz dla Życia.  W Niedzielę Palmową o godz. 14.00 z Kościoła Garnizonowego wyruszył Marsz dla Życia.


 Ingres abp Andrzeja Dzięgi.


Ingres abp Andrzeja Dzięgi. W sobotę 4 kwietnia delegacja naszej parafii uczestniczyła w Ingresie nowego księdza arcybiskupa Andrzeja Dzięgi.


 Balony dla Jana Pawła.


Balony dla Jana Pawła. Kolejny raz dzieci w rocznicę śmierci Jana Pawła II wypuściły w niebo kolorowe baloniki.


 IV Rocznica śmierci Jana Pawła II.


IV Rocznica śmierci Jana Pawła II. Jak w poprzednim, tak i w obecnym roku spotkaliśmy się w rocznicę śmierci Jana Pawła II na modlitewnym czuwaniu w godzinę odejścia do domu Ojca.


 Marsz dla Życia.


Marsz dla Życia. W Niedzielę Palmową - 5 kwietnia, w ramach Dekanalnego Dnia Młodych, Duszpasterstwo Młodzieży przy Sanktuarium Macierzyństwa NMP zaprasza do wspólnego Marszu dla Życia.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografii
KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)


Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.

fotografii w albumie: 50

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: