Oświetlenie Sanktuarium.

Oświetlenie Sanktuarium. Przed Uroczystością Koronacji Cudownego Obrazu w roku 2006, zainstalowano oświetlenie zewnętrzne naszej Świątyni. Do dziś przyciąga ono wzrok wielu mieszkańców i turystów odwiedzających Trzebiatów.

Zimowisko - nasza półkolonia.

Zimowisko - nasza półkolonia. W dniach 11 - 14 lutego w salce parafialnej zorganizowane zostały zajęcia dla naszych milusińskich.

Zbawienie przyszło przez Krzyż.

Zbawienie przyszło przez Krzyż. Rozpoczęliśmy kolejny Wielki Post. Czas przemiany i odnowy.

Nowy witraż.

Nowy witraż. Rozpoczyna się montaż nowego witraża w naszym Sanktuarium. Przedstawia on Chrzest Pomorzan przez biskupa Ottona z Bambergu, Apostoła Pomorza.

Bóg się rodzi ...

Bóg się rodzi ... Niech się weseli święty,
Bo bliski jest zwycięstwa,
Niech się raduje grzesznik,
Bo dane jest mu przebaczenie.
Niech powróci do życia poganin,
Bo do życia jest powołany.”
W małym Świętym Dziecku
Bóg daje nam Zbawienie.
Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam,
W sercu na nowo tę Dobrą Nowinę,
Niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi,
Niech się umocni nadzieją
na cały Nowy 2008 Rok!
Życzą kapłani i siostry parafii Macierzyństwa NMP.

Obłóczyny Macieja.

Obłóczyny Macieja. Dnia 20 października nasza wspólnota parafialna wraz z ks. Proboszczem udała się do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie (www.seminarium.zp.pl) na Uroczystą Eucharystię pod przewodnictwem Ks. Abpa Metropolitę Zygmunta Kamińskiego, podczas której alumn Maciej Babicki pochodzący z naszej parafii został przyobleczony w strój duchowny.

Nowy wóz Strażaków.

Nowy wóz Strażaków. 16 grudnia po Uroczystej Mszy Świętej dokonało się poświęcenie nowego samochodu naszej Trzebiatowskiej OSP.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.