Powódź w Trzebiatowie.

Powódź w Trzebiatowie. W ostatnich dniach w wyniku aury pogodowej nasze miasto zostało podtopione. Rzeka Rega wystąpiła z brzegów.

Pierwszy Rok.

Pierwszy Rok.  Nasza Biblioteka Parafialna ma już pierwszy rok.

Kolejny Sezon Motocyklowy otwarty.

Kolejny Sezon Motocyklowy otwarty. Przy padającym ulewnie deszczu, 12 kwietnia na Mszę Świętą rozpoczynającą Sezon 2008, przybyła liczna reprezentacja Motocyklistów Zachodniopomorskich.

Obłóczyny kandydatów na ministranta.

Obłóczyny kandydatów na ministranta. W III Niedzielę Wielkanocną podczas Mszy św. o godz. 9.00 do Służby Ministranckiej zostało włączonych 17 nowych chłopców.

Czuwanie Młodych 11.04.2008

Czuwanie Młodych 11.04.2008 Zapraszamy na kolejne Czuwanie Młodzieży w naszym Sanktuarium.

Janie Pawle II - Kochamy Ciebie!

Janie Pawle II - Kochamy Ciebie! Przed trzecią rocznicą śmierci Jana Pawła II, jak w poprzednich latach, nasze dzieci wypuściły balony na cześć naszego Wielkiego Papieża.

Wielki Piątek - Droga Krzyżowa.

Wielki Piątek - Droga Krzyżowa. Jak zawsze, z Krzyżem na ramionach, przeszliśmy ulicami naszego miasta w ten wyjątkowy dzień czcząc pamiątkę Męki i Śmierci naszego Pana.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.