Bóg się rodzi ...

Bóg się rodzi ... Niech się weseli święty,
Bo bliski jest zwycięstwa,
Niech się raduje grzesznik,
Bo dane jest mu przebaczenie.
Niech powróci do życia poganin,
Bo do życia jest powołany.”
W małym Świętym Dziecku
Bóg daje nam Zbawienie.
Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam,
W sercu na nowo tę Dobrą Nowinę,
Niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi,
Niech się umocni nadzieją
na cały Nowy 2008 Rok!
Życzą kapłani i siostry parafii Macierzyństwa NMP.

Obłóczyny Macieja.

Obłóczyny Macieja. Dnia 20 października nasza wspólnota parafialna wraz z ks. Proboszczem udała się do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie (www.seminarium.zp.pl) na Uroczystą Eucharystię pod przewodnictwem Ks. Abpa Metropolitę Zygmunta Kamińskiego, podczas której alumn Maciej Babicki pochodzący z naszej parafii został przyobleczony w strój duchowny.

Nowy wóz Strażaków.

Nowy wóz Strażaków. 16 grudnia po Uroczystej Mszy Świętej dokonało się poświęcenie nowego samochodu naszej Trzebiatowskiej OSP.

Czuwanie Młodzieży.

Czuwanie Młodzieży. Po raz drugi spotkała się młodzież na Czuwaniu w naszym Sanktuarium.

Święty Mikołaju! Przybądź do nas!

Święty Mikołaju! Przybądź do nas! Już tradycyjnie zebrały się nasze dzieci w dniu 6 grudnia, aby spotkać św. Mikołaja.

Adwent 2007.

Adwent 2007. Rozpoczęliśmy kolejny Adwent. Hasło jakie nam przyświeca: Bądźmy uczniami Chrystusa.

Cecyliada 2007.

Cecyliada 2007. 17 listopada w Trzebiatowskim Domu Kultury odbyła się kolejna edycja Cecyliady.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.