Strona główna / InformacjeNowy Akolita z naszej parafii.


Nowy Akolita z naszej parafii. 1 marca bieżącego roku kleryk pochodzący z parafii przy Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, alumn Maciej Babicki, obecnie przeżywający formację na IV roku studiów, w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie, przyjął posługę akolity.


 Przegląd Teatralny.


Przegląd Teatralny. Młodzież z zespołu teatralnego "Exodus" działajacego przy Publicznym Gimnazjum w Trzebiatowie oraz z zespołu wokalnego "Genesis" działajacego przy naszej parafii po raz drugi uczestniczyła w Przeglądzie Teatralnym o tematyce religijnej dla szkół gimnazjalnych Archidiecezji Szczecińsko- Kamieńskiej. Przegląd odbywał się od 9 do 14 lutego 2009r. Młodzi artyści z naszej parafii wystąpili 12 lutego w Gimnazjum Nr 24 w Szczecin Dąbiu. Pokazaliśmy przedstawienie zatytułowane: Grzech - śmierć - Zmartwychwstanie. Inscenizację naszą charakteryzowało, że aktorzy starali się przekazać wartości chrześcijańskie w formie pantomimy.


 Nowy Arcybiskup.


Nowy Arcybiskup. W dniu 21 lutego 2009 r., Ojciec Święty Benedykt XVI mianował Biskupa Andrzeja Dzięgę, dotychczasowego biskupa Diecezji Sandomierskiej, Arcybiskupem Metropolitą Szczecińsko-Kamieńskim.


 Zimowe półkolonie.


Zimowe półkolonie. Jak co roku, w czasie ferii zimowych, zorganizowane zostały zajęcia dla dzieci.


 XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek - Goleniów 2008


XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek - Goleniów 2008 20 grudnia bieżącego roku, nasz zespół Boży Przystanek, wziął udział w XIV Zachodniopomorskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek Goleniów 2008, który jest jednocześnie konkursem eliminacyjnym do największego Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.


 Poświęcenie pomnika.


Poświęcenie pomnika. W 30 dzień po pogrzebie ks. kan. Henryka Cudaka, poświęciliśmy jego pomnik i tablicę pamiątkową.


 Adwent 2008 - Otoczmy troską życie.


Adwent 2008 - Otoczmy troską życie. Właśnie zaczynamy czas tęsknoty za betlejemskim żłóbkiem. Czekamy. Mamy na to cały ADWENT.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografiiPIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych

PIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych


W dniach 20 - 28 kwietnia 2018 roku wyruszyła z naszej parafii niecodzienna autokarowa pielgrzymka do Włoch, której głównym celem było nawiedzenie miejsc, w których zdarzyły się cuda Eucharystyczne.

fotografii w albumie: 32

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: