Pielgrzymka na Jasną Górę

Pielgrzymka na Jasną Górę 26 sierpnia do naszego Sanktuarium przybyła grupa pielgrzymów idących z Mrzeżyna na Jasną Górę. Po modlitwie w kościele i pokrzepieniu sił ruszyli w dalszą drogę obiecując zanieść do Jasnogórskiej Pani także intencje naszej parafii.

Zapraszamy na listopadowy Festiwal.

W związku z uroczytościami św. Cecylii - patronki muzyki kościelnej zapraszamy chętne dzieci i młodzież do wzięcia udziału w II Trzebiatowskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej.

Galeria - Na wieży.

Galeria - Na wieży. W dniu wczorajszym na wieży kościelnej nastąpiło otwarcie wystawy prac malarskich pani Bronisławy Kaczor ze Szczecina zatytułowanej "Nad Odrą i Bałtykiem".

Nabożeństwo Ekumeniczne.

Nabożeństwo Ekumeniczne. W piątek 30 czerwca o godzinie 18.30 rozpoczęlo się Nabożeństwo Ekumeniczne, które było jednym z punktów festynu Sąsiady zoorganizowanego przez Trzebiatowski Dom Kultury.

Wspólnota ERM ze Szczecina.

Wspólnota ERM ze Szczecina. 24 czerwca na rozpoczęcie wakacji przybyła do nas wspólnota Eucharystycznego Ruchu Młodych z parafii św. Stanisława Kostki ze Szczecina.

Pielgrzymi Piesi ze Szczecina.

Pielgrzymi Piesi ze Szczecina. W czwartek dotarła do naszego Sanktuarium Piesza Pielgrzymka Liceum nr I, II, i IV ze Szczecina.

Nowi ministranci.

Nowi ministranci. W czasie Sumy parafialnej minionej niedzieli, w poczet ministrantów zostali włączeni nowi chłopcy.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.