Jesteśmy po Pierwszej Rocznicy Koronacji.

Jesteśmy po Pierwszej Rocznicy Koronacji. W słoneczne przedpołudnie 19 maja świętowaliśmy I Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Trzebiatowskiej.

Triduum przed Rocznicą Koronacji.

Triduum przed Rocznicą Koronacji. Jak przed rokiem, przygotowując się na Koronację Cudownego Obrazu, przeżywaliśmy czas przygotowania do wydarzenia Rocznicy Koronacji.

Nowi ministranci.

Nowi ministranci. W III Niedzielę Wielkanocną podczas Mszy Św. o godz. 9.00 do grona ministrantów zostali włączeni nowi chłopcy.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 19 maja 2007 roku obchodzić będziemy Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu.

Sezon Motocyklowy rozpoczęty.

Sezon Motocyklowy rozpoczęty. Już po raz trzeci zgromadzili się Motocykliści Zachodniopomorscy w Sanktuarium Trzebiatowskim, by rozpocząć kolejny Sezon Motocyklowy.

PASJA.

PASJA. W ramach rekolekcji wielkopostnych młodzież naszej parafii przygotowała PASJĘ.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Ponownie wyruszyliśmy z Krzyżem na ramionach ulicami naszego miasta, by zamanifestować naszą wiarę.