Ferie zimowe - nasza półkolonia.

Ferie zimowe - nasza półkolonia. Od poniedziałku do czwartku zorganizowane zostały spotkania dla naszych milusińskich w ramach ferii zimowych.

Spotkanie opłatkowe ERM i Bożego Przystanku.

Spotkanie opłatkowe ERM i Bożego Przystanku. 13 stycznia spotkały się nasze dzieci wraz z rodzicami na dzieleniu się Białym Chlebem.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Płot.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Płot. Po raz kolejny mieliśmy okazję wysłuchać koncertu młodych muzyków.

Spotkanie opłatkowe ministrantów.

Spotkanie opłatkowe ministrantów. Sobotniego wieczoru w Salce Parafialnej zebrali się ministranci, lektorzy i rodzice, by podzielić się wspólnie opłatkiem.

Wspólne kolędowanie.

Wspólne kolędowanie. Pierwszego dnia Bożego Narodzenia nasz Boży Przystanek wraz z Orkiestrą Dętą z Płot wspólnie wykonali kolędy podczas Mszy św. o godz. 9.00

Boże Narodzenie 2006.

Boże Narodzenie 2006. "A Słowo Ciałem się stało..." życzymy zatrzymania się nad tą Tajemnicą i przyjęcia Miłości, którą Bóg nas obdarował.
Duszpasterze parafii Macierzyństwa NMP.

Cecyliada 2006 - II Trzebiatowski Festiwal Pieśni Chrześćijańskiej.

Cecyliada 2006 - II Trzebiatowski Festiwal Pieśni Chrześćijańskiej. „Kochani! Najpierw pragnę Was serdecznie powitać i docenić Waszą obecność dzisiaj, ponieważ nie mogliśmy, mimo zaproszenia, spotkać się 25 listopada, chociaż wybieraliście się do nas… Każdy z was otrzymał jakiś talent. Czasami jest to talent słuchu, rytmu, zdolności jakie dzisiaj zaprezentujecie. W imieniu Jury i organizatorów życzę wam wszystkim dużo radości, satysfakcji a także jak najbardziej tej radości wynikającej z przyznawanych wam nagród.” Tymi słowami proboszcz ks. Andrzej Dowal przywitał uczestników Cecyliady.