11 listopada - Uroczystość Odzyskania Niepodległości.

11 listopada - Uroczystość Odzyskania Niepodległości. Sobotnie popołudnie zgromadziło nas na wspólnej modlitwie za Ojczyznę.

Obłóczyny Kryspina.

Obłóczyny Kryspina. W dniu 21 października w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie miała miejsce szczególna uroczystość. Mszę Świętą, podczas której 18 alumnów III roku zostało przyobleczonych w szatę duchowną celebrował abp Zygmunt Kamiński - metropolita szczecińsko-kamieński. Wśród nich kleryk Kryspin Gasiulewicz pochodzący z parafii przy sanktuarium w Trzebiatowie.

Wieczornica dla Jana Pawła II.

Wieczornica dla Jana Pawła II. Niedzielnego wieczoru spotkaliśmy się, by oddać cześć naszemu Wielkiemu Polakowi.

Zakończenie sezonu motocyklistów.

Zakończenie sezonu motocyklistów. 14 października o godz. 12.00 zgromadziła się przy Sanktuarium grupa Motocyklistów Zachodniopomorskich i członkowie Gryfickiego Klubu Motocyklistów Gryf.

Odpust parafialny.

Odpust parafialny. 11 października przeżywaliśmy Uroczystość Odpustową, którą sprawował ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz.

Jesień rozpoczęta.

Jesień rozpoczęta. Czwartkowego wieczoru z grupą młodzieży klas maturalnych spotkaliśmy się na wspólnym pieczeniu kiełbasek. W ten sposób uczciliśmy "Pieczonego Ziemniaka", choć go zabrakło.

Mecz ministrantów.

Mecz ministrantów. 30 września w sobotnie przedpołudnie gościliśmy ministrantów z Gryfic, z którymi rozegraliśmy mecz towarzyski w piłkę nożną.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.