Obłóczyny ministrantów.

Obłóczyny ministrantów. Na niedzielnej Mszy św. o godz. 9.00 do grona Służby Liturgicznej zostali włączeni nowi ministranci.

Prymicja ks. Kryspina Gasiulewicza.

Prymicja ks. Kryspina Gasiulewicza. 11 kwietnia w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godzinie 12.00 swoją pierwszą Mszę Świętą sprawował ks. neoprezbiter Kryspin Gasiulewicz, nasz parafianin.

Katastrofa pod Smoleńskiem.

Katastrofa pod Smoleńskiem. Wraz z dzisiejszym porankiem obiegła świat informacja o katastrofie polskiego samolotu prezydenckiego w okolicach Smoleńska. W wypadku zginął: Prezydent RP Lech Kaczyński wraz z małżonką Marią, a także wiele osób piastujących najwyższe stanowiska w kraju - wśród nich na pokładzie feralnej maszyny mieli być m.in. posłowie na Sejm RP, senatorzy, biskup polowy Wojska Polskiego. Wszyscy lecieli na obchody rocznicy zbrodni katyńskiej.

Witraż Koronacji Cudownego Obrazu.

Witraż Koronacji Cudownego Obrazu. W miniony czwartek i piątek trwała instalacja nowego witraża w naszym Sanktuarium.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Wielki Piątek to szczególny dzień w roku, w którym nie sprawuje się Mszy Św. Najważniejszym punktem tego dnia jest Droga Krzyżowa, upamiętniająca Mękę i śmierć Jezusa Chrystusa.

Dziękujemy pani Zdzisławo.

Dziękujemy pani Zdzisławo. Minionej niedzieli ksiądz proboszcz Andrzej Dowal uroczyście podziękował pani Zdzisławie Ożgo za posługę w Poradnictwie Rodzinnym.

Marsz dla Życia.

Marsz dla Życia. Już drugi raz w Niedzielę Palmową odbył się Marsz dla Życia.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.