Remont w Mirosławicach zakończony.

Remont w Mirosławicach zakończony. 24 września o godz. 12.30 ks. dziekan kustosz Andrzej Dowal dokonał poświęcenia kaplicy w Mirosławicach po jej gruntownym remoncie.

Pielgrzymka Archidiecezjalna.

Pielgrzymka Archidiecezjalna. Jak co roku udaliśmy się z pielgrzymką na Jasną Górę.

Pożegnanie lata.

Pożegnanie lata.  Dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych, Bożego Przystanku oraz ministranci pożegnali lato przy pieczonej kiełbasce.

Zjazd Herbertowskich Szkół.

Zjazd Herbertowskich Szkół. Uroczystą Mszą Św., 23 września 2010 roku, rozpoczął się XII Ogólnopolski Zjazd Herbertowskich Szkół.

Patron dzieci i młodzieży.

Patron dzieci i młodzieży. W niedzielę po wspomnieniu św. Stanisława Kostki - patrona dzieci i młodzieży, uczestniczyliśmy w montażu słowno-muzycznym.

Nowe siostry.

Z końcem sierpnia dokonały się zmiany we Wspólnocie Sióstr Opatrzności Bożej.

Odpust we Włodarce.

Odpust we Włodarce. W święto Podwyższenia Krzyża Świętego wspólnota we Włodarce przeżywała swój odpust.