Wyjazd do Sankt Petersburga.

Wyjazd do Sankt Petersburga. Grupa naszych parafian udała się w dniach 19-28 czerwca 2010 roku do Rosji.

Wizytacja Biskupia i Sakrament Bierzmowania.

Wizytacja Biskupia i Sakrament Bierzmowania. 12 czerwca odbyła się Wizytacja Kanoniczna, podczas której ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.

Pożegnania czas.

Pożegnania czas. 11 czerwca podczas Mszy św. o godz. 18.00 pożegnaliśmy siostrę Teresę, która dekretem Matki Generalnej została przeniesiona na nową placówkę.

Młodzi na Lednicy.

Młodzi na Lednicy. Grupa młodzieży wraz z ks. Robertem uczestniczyła w Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich.

Pielgrzymka do Sanktuariów naszej diecezji.

Pielgrzymka do Sanktuariów naszej diecezji. Nasza diecezja jest młoda, ale już na jej mapie, znajdują się miejsca szczególne - Sanktuaria.

Dar Eucharystii.

Dar Eucharystii. 30 maja 2010 dzieci klas II naszej parafii przystąpiły pierwszy raz do Stołu Eucharystii.

Turniej Piłki Nożnej.

Turniej Piłki Nożnej.  Drużyna ministrantów młodszych, sobotniego przedpołudnia, wzięła udział w kolejnym turnieju Piłki Nożnej w Rewalu.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.