Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego.

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Uroczystość ta, zgromadziła nas w dwóch miejscach - we Włodarce i Pustkowie.

IV Trzebiatowski Przegląd Pieśni Chrześcijańskiej.

IV Trzebiatowski Przegląd Pieśni Chrześcijańskiej. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Trzebiatowskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej - Cecyliada 2008, która odbędzie się 22 listopada 2008 r. o godz. 9.00 w Kościele Garnizonowym pw. Bł. Michała Kozala.

Witamy!

Do pracy duszpasterskiej w naszej wspólnocie dołączyły nowe osoby.

Młodzieżowe Skupienie Modlitewne.

Młodzieżowe Skupienie Modlitewne. Zapraszamy młodzież do wspólnej modlitwy w Sanktuarium Macierzyństwa NMP.

Rozstania czas.

Rozstania czas. Na niedzielnej Sumie pożegnaliśmy ks. Marka Halca, dotychczasowego wikariusza w parafii Macierzyństwa NMP.

Pielgrzymi z Litwy.

Pielgrzymi z Litwy. Z czwartku na piątek gościliśmy grupę 21 pielgrzymów przemierzających trasę z Lourdes(Francja) do Sziłuwy(Litwa).

Pielgrzymka do Wilna.

Pielgrzymka do Wilna. W dniach 23-26 czerwca grupa naszych parafian uczestniczyła w Pielgrzymce do Ostrej Bramy.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.