Remonty na naszych filiach.

Remonty na naszych filiach. Od kilku tygodni trwają prace przy kościele we Włodarce i kaplicy w Lewicach.

Biwak Ministrancki.

Biwak Ministrancki. W dniach 22 - 24 czerwca grupa ministrantów przebywała na biwaku w Rewalu.

Zakończenie roku ERM i Bożego Przystanku.

Zakończenie roku ERM i Bożego Przystanku. Środowego wieczoru, 17 czerwca, dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych oraz Scholi Boży Przystanek spotkały się na wspólnym ognisku.

Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II.

Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II. Finał Wojewódzki odbył się 29 maja 2009r w Sianowie. Konkurs ten został zorganizowany pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie oraz Biskupa Diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej.

Sakrament Bierzmowania.

Sakrament Bierzmowania. Poniedziałkowego popołudnia ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej młodzieży klas III Gimnazjum.

Lednica 2009.

Lednica 2009. W sobotę 6 VI o godz. 4.00 rano grupa 20 młodych osób z Trzebiatowa i Niechorza wyjechała na lednickie spotkanie. Wyjazd zorganizował ks. Łukasz.

Święto Trzebiatowskiego Batalionu.

Święto Trzebiatowskiego Batalionu. Uroczysta Msza Święta, sobotniego przedpołudnia, ropoczęła święto Batalionu Legi Akademickiej z Trzebiatowa.