Konkurs Plastyczny o św. Pawle.

Konkurs Plastyczny o św. Pawle. Uczniowie klas I-III z naszego dekanatu zostali zaproszeni do konkursu - Św. Paweł Apostoł Narodów.

Motocykliści ponownie w Sanktuarium.

Motocykliści ponownie w Sanktuarium. Sobotniego przedpołudnia do Sanktuarium przybyli motocykliści z różnych stron naszego województwa, by ropocząć kolejny sezon motocyklowy.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. O godz. 15.30 wyruszyliśmy z Sanktuarium na ulice naszego miasta, oddając cześć Chrystusowi w Drodze Krzyżowej.

Pierwszy Marsz dla Życia.

Pierwszy Marsz dla Życia.  W Niedzielę Palmową o godz. 14.00 z Kościoła Garnizonowego wyruszył Marsz dla Życia.

Ingres abp Andrzeja Dzięgi.

Ingres abp Andrzeja Dzięgi. W sobotę 4 kwietnia delegacja naszej parafii uczestniczyła w Ingresie nowego księdza arcybiskupa Andrzeja Dzięgi.

Balony dla Jana Pawła.

Balony dla Jana Pawła. Kolejny raz dzieci w rocznicę śmierci Jana Pawła II wypuściły w niebo kolorowe baloniki.

IV Rocznica śmierci Jana Pawła II.

IV Rocznica śmierci Jana Pawła II. Jak w poprzednim, tak i w obecnym roku spotkaliśmy się w rocznicę śmierci Jana Pawła II na modlitewnym czuwaniu w godzinę odejścia do domu Ojca.