Dzień Papieski.

Dzień Papieski. W 30 rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, nasza młodzież przygotowała Wieczornicę.

Nowy dzwon im. Jana Pawła II.

Nowy dzwon im. Jana Pawła II. 5 października o godz. 14.00 został poświęcony dzwon im. Jana Pawła II w Chomętowie.

Dożynki 2008.

Dożynki 2008. Niedzielnego popołudnia w Sanktuarium odbyło się Dziękczynienie za plony.

Pielgrzymka do Częstochowy.

Pielgrzymka do Częstochowy. Jak co roku, udaliśmy się na Archidiecezjalne czuwanie na Jasną Górę.

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego.

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Uroczystość ta, zgromadziła nas w dwóch miejscach - we Włodarce i Pustkowie.

IV Trzebiatowski Przegląd Pieśni Chrześcijańskiej.

IV Trzebiatowski Przegląd Pieśni Chrześcijańskiej. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Trzebiatowskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej - Cecyliada 2008, która odbędzie się 22 listopada 2008 r. o godz. 9.00 w Kościele Garnizonowym pw. Bł. Michała Kozala.

Witamy!

Do pracy duszpasterskiej w naszej wspólnocie dołączyły nowe osoby.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.