Strona główna / InformacjeNiedziela Palmowa - Dzień Młodych.


Niedziela Palmowa - Dzień Młodych. Podczas Mszy św. o godz. 10.30 młodzież naszego Dekanatu, a szczególnie przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania, zgromadziła się, by Świętować Dzień Młodych.


 Misterium Męki Pańskiej.


Misterium Męki Pańskiej. Kolejny raz w czasie Wielkiego Postu udaliśmy się do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, by uczestniczyć w Misterium Męki Pana Jezusa.


 Konkurs Biblijny


Konkurs Biblijny 1 marca w sali parafialnej odbył się finał Dekanalnego Konkursu Biblijnego.


 Wspomnienie po Rekolekcjach.


Wspomnienie po Rekolekcjach. Nasza młodzież w czasie Ferii uczestniczyła w Rekolekcjach zorganizowanych w Myśliborzu, Szczecinie, Barnimiu. Oto ich wspomnienia.


 Czuwanie Młodych 15.02.2008.


Czuwanie Młodych 15.02.2008. To już trzecie spotkanie młodych na nocnym czuwaniu w naszym Sanktuarium.


 Oświetlenie Sanktuarium.


Oświetlenie Sanktuarium. Przed Uroczystością Koronacji Cudownego Obrazu w roku 2006, zainstalowano oświetlenie zewnętrzne naszej Świątyni. Do dziś przyciąga ono wzrok wielu mieszkańców i turystów odwiedzających Trzebiatów.


 Zimowisko - nasza półkolonia.


Zimowisko - nasza półkolonia. W dniach 11 - 14 lutego w salce parafialnej zorganizowane zostały zajęcia dla naszych milusińskich.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografii
ODPUST WE WŁODARCE 2017


14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.

fotografii w albumie: 8

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: