Uroczystość św. Floriana.

Uroczystość św. Floriana. Sobotniego wieczoru podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 zgromadzili się w Sanktuarium Strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych naszej Gminy.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejną Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu w Trzebiatowskim Sanktuarium.
Uroczystości Rocznicowe odbędą się 17 maja 2008 r. o godz. 11.00

TaM i i z powRoteEm.

TaM i i z powRoteEm. Po raz drugi nasze dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych uczestniczyły w XV Ogólnopolskich Dniach Wspólnoty, które odbyły się w Gdańsku.

Powódź w Trzebiatowie.

Powódź w Trzebiatowie. W ostatnich dniach w wyniku aury pogodowej nasze miasto zostało podtopione. Rzeka Rega wystąpiła z brzegów.

Pierwszy Rok.

Pierwszy Rok.  Nasza Biblioteka Parafialna ma już pierwszy rok.

Kolejny Sezon Motocyklowy otwarty.

Kolejny Sezon Motocyklowy otwarty. Przy padającym ulewnie deszczu, 12 kwietnia na Mszę Świętą rozpoczynającą Sezon 2008, przybyła liczna reprezentacja Motocyklistów Zachodniopomorskich.

Obłóczyny kandydatów na ministranta.

Obłóczyny kandydatów na ministranta. W III Niedzielę Wielkanocną podczas Mszy św. o godz. 9.00 do Służby Ministranckiej zostało włączonych 17 nowych chłopców.