Uroczystość 11 listopada.

Uroczystość 11 listopada. Niedzielnego popołudnia w Sanktuarium sprawowana była Uroczysta Msza Święta z okazji kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Sobotni wyjazd ministrantów.

Sobotni wyjazd ministrantów. 27 października grupą 20 ministrantów udaliśmy się do Paradyża i Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego.

VII Dzień Papieski.

VII Dzień Papieski. Nasze dzieci w Dniu Papieskim przygotowały montaż słowno-muzyczny, w którym wspominały słowa Ojca Świętego Jana Pawła II.

Uroczystość Parafii.

Uroczystość Parafii. 11 października obchodziliśmy Odpust parafialny.

Czuwanie Młodzieży.

Czuwanie Młodzieży. Zapraszamy młodzież ponadgimnazjalną na Czuwanie Nocne w dniu 12 października 2007 do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryii Panny.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego. To już kolejny raz spotkali się posiadacze motocykli, by w tutejszym Sanktuarium podziękować za szczęśliwy Sezon 2007.

Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę.

Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. W dniach 25 - 29 września udaliśmy się na pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.