Czuwanie Młodzieży.

Czuwanie Młodzieży. Po raz drugi spotkała się młodzież na Czuwaniu w naszym Sanktuarium.

Święty Mikołaju! Przybądź do nas!

Święty Mikołaju! Przybądź do nas! Już tradycyjnie zebrały się nasze dzieci w dniu 6 grudnia, aby spotkać św. Mikołaja.

Adwent 2007.

Adwent 2007. Rozpoczęliśmy kolejny Adwent. Hasło jakie nam przyświeca: Bądźmy uczniami Chrystusa.

Cecyliada 2007.

Cecyliada 2007. 17 listopada w Trzebiatowskim Domu Kultury odbyła się kolejna edycja Cecyliady.

Uroczystość 11 listopada.

Uroczystość 11 listopada. Niedzielnego popołudnia w Sanktuarium sprawowana była Uroczysta Msza Święta z okazji kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Sobotni wyjazd ministrantów.

Sobotni wyjazd ministrantów. 27 października grupą 20 ministrantów udaliśmy się do Paradyża i Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego.

VII Dzień Papieski.

VII Dzień Papieski. Nasze dzieci w Dniu Papieskim przygotowały montaż słowno-muzyczny, w którym wspominały słowa Ojca Świętego Jana Pawła II.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.