Niedziela Palmowa - Dzień Młodych.

Niedziela Palmowa - Dzień Młodych. Podczas Mszy św. o godz. 10.30 młodzież naszego Dekanatu, a szczególnie przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania, zgromadziła się, by Świętować Dzień Młodych.

Misterium Męki Pańskiej.

Misterium Męki Pańskiej. Kolejny raz w czasie Wielkiego Postu udaliśmy się do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, by uczestniczyć w Misterium Męki Pana Jezusa.

Konkurs Biblijny

Konkurs Biblijny 1 marca w sali parafialnej odbył się finał Dekanalnego Konkursu Biblijnego.

Wspomnienie po Rekolekcjach.

Wspomnienie po Rekolekcjach. Nasza młodzież w czasie Ferii uczestniczyła w Rekolekcjach zorganizowanych w Myśliborzu, Szczecinie, Barnimiu. Oto ich wspomnienia.

Czuwanie Młodych 15.02.2008.

Czuwanie Młodych 15.02.2008. To już trzecie spotkanie młodych na nocnym czuwaniu w naszym Sanktuarium.

Oświetlenie Sanktuarium.

Oświetlenie Sanktuarium. Przed Uroczystością Koronacji Cudownego Obrazu w roku 2006, zainstalowano oświetlenie zewnętrzne naszej Świątyni. Do dziś przyciąga ono wzrok wielu mieszkańców i turystów odwiedzających Trzebiatów.

Zimowisko - nasza półkolonia.

Zimowisko - nasza półkolonia. W dniach 11 - 14 lutego w salce parafialnej zorganizowane zostały zajęcia dla naszych milusińskich.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.