Witaj Święta Siostro Faustyno

Witaj Święta Siostro Faustyno 20 maja w trakcie Mszy Świętej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W naszej Wspólnocie Parafialnej przywitaliśmy relikwie I stopnia Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, które zostały nam podarowane w czasie ostatniej pielgrzymi w Sanktuarium w Łagiewnikach

Zakończenie Misji Fatimskich

Zakończenie Misji Fatimskich  Na zakończenie Misji Fatimskich została poświęcona i zainstalowana figurka Matki Bożej Fatimskiej w grocie za zewnątrz kościoła. Ojcowie Redemptoryści w czasie uroczystości zawierzyli naszą parafię Matce Najświętszej

Zmarł Ksiądz Franciszek Moździerz

Zmarł Ksiądz Franciszek Moździerz  Z żalem, ale i z nadzieją wypływającą z wiary w zmartwychwstanie naszego Pana Jezusa Chrystusa informujemy, że w sobotę, 7 maja 2016 r., zmarł ks. Franciszek Moździerz, wieloletni proboszcz Parafii pw. św Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Trzebuszu.

Wyjątkowe uroczystości w Trzebiatowie 21.05.2016 godz. 11:00

Wyjątkowe uroczystości w Trzebiatowie 21.05.2016 godz. 11:00  150 - lecie powstania cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej w Dűsseldorfie
20 - lecie ustanowienia Sanktuarium w Farze pw. Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
10 - lecie Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Łaskawej

Obchody setnej Rocznica Objawień Fatimskich

Obchody setnej Rocznica Objawień Fatimskich Zbliża się Setna Rocznica Objawień Fatimskich, Wszystkie parafie w Archidiecezji przygotowują się do tego doniosłego wydarzenia poprzez specjalnie Misje, Misjonarze - Ojcowie Redemptoryści do naszej Parafii dotrą w sobotę 23.IV. Inauguracja Misji w sobotę w Sanktuarium Różańcem i Mszą św. o godz. 17:30 a potem Apel Jasnogórski o godz. 21:00.

Liturgia Wielkiego Piątku w Sanktuarium

Liturgia Wielkiego Piątku w Sanktuarium W Wielki Piątek Ksiądz Prałat Andrzej Dowal przewodniczył Liturgii Męki Pańskiej w naszym Sanktuarium. Centralnym punktem celebracji jest adoracja Krzyża Świętego. Tego dnia nie sprawuje się Mszy Świętej, a po liturgii, w uroczystej procesji, przenosi się Najświętszy Sakrament w monstrancji do symbolicznego grobu Chrystusa.

Droga Krzyżowa ulicami Trzebiatowa

Droga Krzyżowa ulicami Trzebiatowa Jak co roku wyruszyliśmy z krzyżem na ulice naszego Trzebiatowa, by oddać cześć Bogu, który za nas złożył życie w ofierze. Rozważania Drogi Krzyżowej czytali przedstawiciele różnych stanów, grup wiekowych i duszpasterstw. Wielu naszych parafian podążyło tą drogą, by dać świadectwo wiary. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym ta Droga Krzyżowa mogła się odbyć, szczególnie młodzieży z Zakładu Doskonalenia Zawodowego oraz Gimnazjum z Trzebiatowa i Mrzeżyna za przygotowanie okolicznościowej inscenizacji Męki Pańskiej. Dziękujemy służbom mundurowym za pomoc i zabezpieczenie trasy.