Żywa Szopka Bożonarodzeniowa przy Sanktuarium

Żywa Szopka Bożonarodzeniowa przy Sanktuarium Bożonarodzeniowe szopki to w Polsce kilkuset letnia tradycja. Przy sanktuarium w Trzebiatowie już po raz trzeci obok figurek Jezusa, Maryi i Józefa w szopce pojawiły się żywe zwierzęta.

Pasterki w Kościołach i Kaplicach filialnych

Pasterki w Kościołach i Kaplicach filialnych • Jaromin godz. 20:00
• Włodarka i Gąbin godz. 21:00
• Chomętowo i Mirosławice godz. 22:00
• Lewice godz. 23:00
• Trzebiatów godz. 24:00

Pasterka w Sanktuarium

Pasterka w Sanktuarium Zobacz zdjęcia

ROK MIŁOSIERDZIA W TRZEBIATOWIE

ROK MIŁOSIERDZIA W TRZEBIATOWIE DRZWI ŚWIĘTE – BRAMA MIŁOSIERDZIA
W ROKU MIŁOSIERDZIA 8.12.2015 – 20.12.2016

Ksiądz Abp Andrzej Dzięga wyznaczył 18 kościołów stacyjnych w naszej Archidiecezji w tym nasze Sanktuarium

Rekolekcje Adwentowe w Sanktuarium w Trzebiatowie

Rekolekcje Adwentowe w Sanktuarium w Trzebiatowie Przedstawiamy plan tegorocznych Rekolekcji Adwentowych w naszym Sanktuarium

Imieniny Księdza Prałata Andrzeja w Sanktuarium

Imieniny Księdza Prałata Andrzeja w Sanktuarium Podczas Mszy Świętej Ksiądz Prałat Andrzej dziękował Panu Bogu za łaskę powołania kapłańskiego, a także wszystkim obecnym za przybycie i modlitwę.

Msza Św. Hubertowska w Sanktuarium

Msza Św. Hubertowska w Sanktuarium W Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata w południe odbyła się Msza Św. pod przewodnictwem Ks. Prałata Andrzeja Dowala, Kustosza naszego Sanktuarium. Zgodnie z tradycją, kultywowaną w naszej wspólnocie parafialnej, we Mszy Św. uczestniczyły Koła Łowieckie z Trzebiatowa (Bażant, Łoś), Jaromina (Knieja), Mrzeżyna (Łabędź), Gryfic (Rega, Dzik) i Zespół Sygnalistów Gryf.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.