Odpowiadamy na Apel papieża Franciszka

Odpowiadamy na Apel papieża Franciszka  „24 godziny dla Pana" Czuwanie w Sanktuarium
Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie".

Rekolekcje Wielkopostne w Kościołach i Kaplicach filialnych

Rekolekcje Wielkopostne w Kościołach i Kaplicach filialnych  W Niedzielę 13. O3. 2016
• Włodarka - 9 00
• Mirosławice - 10 00
• Gąbin - 11 15
• Lewice- 12 30
• Chomętowo- 14 00

Pielgrzymka w Roku Miłosierdzia

Pielgrzymka w Roku Miłosierdzia Zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym

Program rekolekcji parafialnych w naszym Sanktuarium

Program rekolekcji parafialnych w naszym Sanktuarium Niedziela 13 marca 2016 r. V Niedziela Wielkiego Postu
– Rekolekcje podczas wszystkich Mszy Św. niedzielnych (7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i podczas Gorzkich Żali o 17.15)

Poświęcenie stacji Drogi Krzyżowej i Figury Chrystusa Króla

Poświęcenie stacji Drogi Krzyżowej i Figury Chrystusa Króla  "Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę Jam zwyciężył świat"
Ewangelia wg św. Jana (J 16)

Rozpoczynamy Wielki Post

Rozpoczynamy Wielki Post Przypadająca 10 lutego Środa Popielcowa rozpoczyna w Kościele Rzymsko - Katolickim okres Wielkiego Postu czyli czterdziestodniowej pokuty. Ten czas do Wielkanocy ma nie tylko przygotować nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ale także pobudzić do podjęcia zdecydowanej poprawy i nawrócenia.

Orędzie Papieża Franciszka na XXIV Światowy Dzień Chorego 2016 r.

Orędzie Papieża Franciszka na XXIV Światowy Dzień Chorego 2016 r. Zawierzmy się Jezusowi miłosiernemu jak Maryja:
„Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie” (J 2,5)

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.