Strona główna / InformacjeJanie Pawle II - Kochamy Ciebie!


Janie Pawle II - Kochamy Ciebie! Przed trzecią rocznicą śmierci Jana Pawła II, jak w poprzednich latach, nasze dzieci wypuściły balony na cześć naszego Wielkiego Papieża.


 Wielki Piątek - Droga Krzyżowa.


Wielki Piątek - Droga Krzyżowa. Jak zawsze, z Krzyżem na ramionach, przeszliśmy ulicami naszego miasta w ten wyjątkowy dzień czcząc pamiątkę Męki i Śmierci naszego Pana.


 Niedziela Palmowa - Dzień Młodych.


Niedziela Palmowa - Dzień Młodych. Podczas Mszy św. o godz. 10.30 młodzież naszego Dekanatu, a szczególnie przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania, zgromadziła się, by Świętować Dzień Młodych.


 Misterium Męki Pańskiej.


Misterium Męki Pańskiej. Kolejny raz w czasie Wielkiego Postu udaliśmy się do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, by uczestniczyć w Misterium Męki Pana Jezusa.


 Konkurs Biblijny


Konkurs Biblijny 1 marca w sali parafialnej odbył się finał Dekanalnego Konkursu Biblijnego.


 Wspomnienie po Rekolekcjach.


Wspomnienie po Rekolekcjach. Nasza młodzież w czasie Ferii uczestniczyła w Rekolekcjach zorganizowanych w Myśliborzu, Szczecinie, Barnimiu. Oto ich wspomnienia.


 Czuwanie Młodych 15.02.2008.


Czuwanie Młodych 15.02.2008. To już trzecie spotkanie młodych na nocnym czuwaniu w naszym Sanktuarium.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografii
KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)


Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.

fotografii w albumie: 50

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: