Cecyliada.

Cecyliada. 22 listopada w Kościele Garnizonowym odbył się kolejny IV Trzebiatowski Przegląd Pieśni Chrześcijańskiej.

Kapliczka św. Antoniego.

Kapliczka św. Antoniego. Sobotniego popołudnia dokonano montażu wieżyczki na kapliczce św. Antoniego.

Uroczystość Odzyskania Niepodległości.

Uroczystość Odzyskania Niepodległości. W 90 rocznicę odzyskania Niepodległości, o godz. 12.00 została odprawiona Uroczysta Msza Święta.

Witraż św. Apostołów.

Witraż św. Apostołów. W tygodniu przed Uroczystością Wszystkich Świętych został zainstalowany nowy witraż.

Ostatnia Droga ks. kan. Henryka Cudaka.

Ostatnia Droga ks. kan. Henryka Cudaka. Wtorkowego przedpołudnia o godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta Pogrzebowa długoletniego proboszcza parafii Trzebiatowskiej ks. kan Henryka Cudaka.

Requiescant in pace.

Requiescant in pace. W dniu 31 października 2008 roku o godz. 13.40, odszedł do Pana, ksiądz kanonik Henryk Cudak.

Dzień Papieski.

Dzień Papieski. W 30 rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, nasza młodzież przygotowała Wieczornicę.