Janie Pawle II - Kochamy Ciebie!

Janie Pawle II - Kochamy Ciebie! Przed trzecią rocznicą śmierci Jana Pawła II, jak w poprzednich latach, nasze dzieci wypuściły balony na cześć naszego Wielkiego Papieża.

Wielki Piątek - Droga Krzyżowa.

Wielki Piątek - Droga Krzyżowa. Jak zawsze, z Krzyżem na ramionach, przeszliśmy ulicami naszego miasta w ten wyjątkowy dzień czcząc pamiątkę Męki i Śmierci naszego Pana.

Niedziela Palmowa - Dzień Młodych.

Niedziela Palmowa - Dzień Młodych. Podczas Mszy św. o godz. 10.30 młodzież naszego Dekanatu, a szczególnie przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania, zgromadziła się, by Świętować Dzień Młodych.

Misterium Męki Pańskiej.

Misterium Męki Pańskiej. Kolejny raz w czasie Wielkiego Postu udaliśmy się do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, by uczestniczyć w Misterium Męki Pana Jezusa.

Konkurs Biblijny

Konkurs Biblijny 1 marca w sali parafialnej odbył się finał Dekanalnego Konkursu Biblijnego.

Wspomnienie po Rekolekcjach.

Wspomnienie po Rekolekcjach. Nasza młodzież w czasie Ferii uczestniczyła w Rekolekcjach zorganizowanych w Myśliborzu, Szczecinie, Barnimiu. Oto ich wspomnienia.

Czuwanie Młodych 15.02.2008.

Czuwanie Młodych 15.02.2008. To już trzecie spotkanie młodych na nocnym czuwaniu w naszym Sanktuarium.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.