Konkurs Biblijny

Konkurs Biblijny 1 marca w sali parafialnej odbył się finał Dekanalnego Konkursu Biblijnego.

Wspomnienie po Rekolekcjach.

Wspomnienie po Rekolekcjach. Nasza młodzież w czasie Ferii uczestniczyła w Rekolekcjach zorganizowanych w Myśliborzu, Szczecinie, Barnimiu. Oto ich wspomnienia.

Czuwanie Młodych 15.02.2008.

Czuwanie Młodych 15.02.2008. To już trzecie spotkanie młodych na nocnym czuwaniu w naszym Sanktuarium.

Oświetlenie Sanktuarium.

Oświetlenie Sanktuarium. Przed Uroczystością Koronacji Cudownego Obrazu w roku 2006, zainstalowano oświetlenie zewnętrzne naszej Świątyni. Do dziś przyciąga ono wzrok wielu mieszkańców i turystów odwiedzających Trzebiatów.

Zimowisko - nasza półkolonia.

Zimowisko - nasza półkolonia. W dniach 11 - 14 lutego w salce parafialnej zorganizowane zostały zajęcia dla naszych milusińskich.

Zbawienie przyszło przez Krzyż.

Zbawienie przyszło przez Krzyż. Rozpoczęliśmy kolejny Wielki Post. Czas przemiany i odnowy.

Nowy witraż.

Nowy witraż. Rozpoczyna się montaż nowego witraża w naszym Sanktuarium. Przedstawia on Chrzest Pomorzan przez biskupa Ottona z Bambergu, Apostoła Pomorza.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.