Witamy!

Do pracy duszpasterskiej w naszej wspólnocie dołączyły nowe osoby.

Młodzieżowe Skupienie Modlitewne.

Młodzieżowe Skupienie Modlitewne. Zapraszamy młodzież do wspólnej modlitwy w Sanktuarium Macierzyństwa NMP.

Rozstania czas.

Rozstania czas. Na niedzielnej Sumie pożegnaliśmy ks. Marka Halca, dotychczasowego wikariusza w parafii Macierzyństwa NMP.

Pielgrzymi z Litwy.

Pielgrzymi z Litwy. Z czwartku na piątek gościliśmy grupę 21 pielgrzymów przemierzających trasę z Lourdes(Francja) do Sziłuwy(Litwa).

Pielgrzymka do Wilna.

Pielgrzymka do Wilna. W dniach 23-26 czerwca grupa naszych parafian uczestniczyła w Pielgrzymce do Ostrej Bramy.

Ognisko Ministrantów.

Ognisko Ministrantów. Sobotniego przedpołudnia grupa 24 ministrantów udał się na wspólne ognisko do Nowielic.

Sakrament Dojrzałości.

Sakrament Dojrzałości. Piątkowego popołudnia w Sanktuarium, pod przewodnictwem ks. abp Zygmunta Kamińskiego, odbyła się Msza Św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania.