Zjazd Herbertowskich Szkół.

Zjazd Herbertowskich Szkół. Uroczystą Mszą Św., 23 września 2010 roku, rozpoczął się XII Ogólnopolski Zjazd Herbertowskich Szkół.

Patron dzieci i młodzieży.

Patron dzieci i młodzieży. W niedzielę po wspomnieniu św. Stanisława Kostki - patrona dzieci i młodzieży, uczestniczyliśmy w montażu słowno-muzycznym.

Nowe siostry.

Z końcem sierpnia dokonały się zmiany we Wspólnocie Sióstr Opatrzności Bożej.

Odpust we Włodarce.

Odpust we Włodarce. W święto Podwyższenia Krzyża Świętego wspólnota we Włodarce przeżywała swój odpust.

VI Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej - Cecyliada 2010

Serdecznie zapraszamy do kolejnej edycji Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej.

Dożynki Archidiecezjalne.

Dożynki Archidiecezjalne. 29 sierpnia w naszym Sanktuarium odbyła się Uroczysta Msza św. Dziękczynna za tegoroczne plony.

Profesja wieczysta s. Teresy.

Profesja wieczysta s. Teresy. 31 lipca delegacja naszej parafii miała radość uczestniczyć w uroczystości składania profesji wieczystej w Zgromadzeniu Sióstr Opatrzności Bożej w Grodzisku Mazowieckim.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.