Uroczystość sakramentu święceń diakonatu Macieja Babickiego

Uroczystość sakramentu święceń diakonatu Macieja Babickiego W sobotę 8 maja kleryk pochodzący naszej parafii Maciej Babicki przyjął sakrament święceń w stopniu diakona. Uroczystość odbyła się w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie. Po ponad pięcioletnim przygotowaniu i formacji w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie, został włączony do grona duchownych przez modlitwę i nałożenie rąk ks. bpa pomocniczego Mariana Błażeja Kruszyłowicza.

IV Rocznica Koronacji.

IV Rocznica Koronacji. 15 maja 2010 o godz. 11.00 odbyła się Uroczysta Msza św. z okazji IV Rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu i Pielgrzymki Samorządowców naszej Archidiecezji.

Śp. ks. abp Zygmunt Kamiński.

Śp. ks. abp Zygmunt Kamiński. W dniu 1 maja 2010 r. w przeddzień swoich imienin zmarł ks. abp senior archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej ZYGMUNT KAMIŃSKI, który był ordynariuszem naszej metropolii w latach 1999 - 2009.

Ogólnopolskie Dni Wspólnoty ERM.

Ogólnopolskie Dni Wspólnoty ERM. W dniach 23-25 kwietnia dzieci należące do Eucharystycznego Ruchu Młodych wyjechały na Ogólnopolskie Dni Wspólnoty do Poznania.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego. Już pewną tradycją, jest wizyta motocyklistów w naszym Sanktuarium, by tutaj Mszą świętą i poświeceniem motocykli rozpocząć nowy Sezon Motocyklowy.

Finał konkursu dekanalnego.

Finał konkursu dekanalnego. Sobotniego przedpołudnia 24 kwietnia o godz. 9.00 odbył się finał konkursu dekanalnego "Kapłaństwo oraz postać św. Jana Marii Vianneya Proboszcza z Ars".

Msza za Ofiary Katynia i Smoleńska.

Msza za Ofiary Katynia i Smoleńska. Pracownicy Urzędu Miasta, poczty sztandarowe szkół i zakładów pracy, Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego i parafianie oddali cześć ofiarom Katynia i Smoleńska.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.