Poświęcenie pomnika.

Poświęcenie pomnika. W 30 dzień po pogrzebie ks. kan. Henryka Cudaka, poświęciliśmy jego pomnik i tablicę pamiątkową.

Adwent 2008 - Otoczmy troską życie.

Adwent 2008 - Otoczmy troską życie. Właśnie zaczynamy czas tęsknoty za betlejemskim żłóbkiem. Czekamy. Mamy na to cały ADWENT.

Cecyliada.

Cecyliada. 22 listopada w Kościele Garnizonowym odbył się kolejny IV Trzebiatowski Przegląd Pieśni Chrześcijańskiej.

Kapliczka św. Antoniego.

Kapliczka św. Antoniego. Sobotniego popołudnia dokonano montażu wieżyczki na kapliczce św. Antoniego.

Uroczystość Odzyskania Niepodległości.

Uroczystość Odzyskania Niepodległości. W 90 rocznicę odzyskania Niepodległości, o godz. 12.00 została odprawiona Uroczysta Msza Święta.

Witraż św. Apostołów.

Witraż św. Apostołów. W tygodniu przed Uroczystością Wszystkich Świętych został zainstalowany nowy witraż.

Ostatnia Droga ks. kan. Henryka Cudaka.

Ostatnia Droga ks. kan. Henryka Cudaka. Wtorkowego przedpołudnia o godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta Pogrzebowa długoletniego proboszcza parafii Trzebiatowskiej ks. kan Henryka Cudaka.