II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 17 maja o godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta, której przewodniczył ks. bp. Jacek Jezierski, a Słowo Boże wygłosił ks. bp Roman Marcinkowski.

Nowy witraż już zamontowany.

Nowy witraż już zamontowany. Przedstawia on trzech wielkich kapłanów kościoła w Polsce.

Uroczystość św. Floriana.

Uroczystość św. Floriana. Sobotniego wieczoru podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 zgromadzili się w Sanktuarium Strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych naszej Gminy.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejną Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu w Trzebiatowskim Sanktuarium.
Uroczystości Rocznicowe odbędą się 17 maja 2008 r. o godz. 11.00

TaM i i z powRoteEm.

TaM i i z powRoteEm. Po raz drugi nasze dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych uczestniczyły w XV Ogólnopolskich Dniach Wspólnoty, które odbyły się w Gdańsku.

Powódź w Trzebiatowie.

Powódź w Trzebiatowie. W ostatnich dniach w wyniku aury pogodowej nasze miasto zostało podtopione. Rzeka Rega wystąpiła z brzegów.

Pierwszy Rok.

Pierwszy Rok.  Nasza Biblioteka Parafialna ma już pierwszy rok.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.