Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 1 czerwca odbyła się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej naszych dzieci.

Dzień Matki.

Dzień Matki. Niedzielnego popołudnia dzieci przedstawiły montaż związany z obchodzonym 26 maja Dniem Matki.

Dni Młodych 2008 - Myślibórz.

Dni Młodych 2008 - Myślibórz. W dniach 23-25 maja odbyły się w Myśliborzu Archidiecezjalne Dni Młodych. Hasłem tegorocznego spotkania były słowa "Wyzwolić Moc Świadectwa", które nawiązują do orędzia Benedykta XVI na XXIII Światowy Dzień Młodych: Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie moc i będziecie moimi Świadkami (Dz 1,8).

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało. Tradycyjnie w czwartek po Uroczystości Trójcy Przenajświętszej przeżywaliśmy Boże Ciało.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 17 maja o godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta, której przewodniczył ks. bp. Jacek Jezierski, a Słowo Boże wygłosił ks. bp Roman Marcinkowski.

Nowy witraż już zamontowany.

Nowy witraż już zamontowany. Przedstawia on trzech wielkich kapłanów kościoła w Polsce.

Uroczystość św. Floriana.

Uroczystość św. Floriana. Sobotniego wieczoru podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 zgromadzili się w Sanktuarium Strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych naszej Gminy.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.