Dożynki 2008.

Dożynki 2008. Niedzielnego popołudnia w Sanktuarium odbyło się Dziękczynienie za plony.

Pielgrzymka do Częstochowy.

Pielgrzymka do Częstochowy. Jak co roku, udaliśmy się na Archidiecezjalne czuwanie na Jasną Górę.

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego.

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Uroczystość ta, zgromadziła nas w dwóch miejscach - we Włodarce i Pustkowie.

IV Trzebiatowski Przegląd Pieśni Chrześcijańskiej.

IV Trzebiatowski Przegląd Pieśni Chrześcijańskiej. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Trzebiatowskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej - Cecyliada 2008, która odbędzie się 22 listopada 2008 r. o godz. 9.00 w Kościele Garnizonowym pw. Bł. Michała Kozala.

Witamy!

Do pracy duszpasterskiej w naszej wspólnocie dołączyły nowe osoby.

Młodzieżowe Skupienie Modlitewne.

Młodzieżowe Skupienie Modlitewne. Zapraszamy młodzież do wspólnej modlitwy w Sanktuarium Macierzyństwa NMP.

Rozstania czas.

Rozstania czas. Na niedzielnej Sumie pożegnaliśmy ks. Marka Halca, dotychczasowego wikariusza w parafii Macierzyństwa NMP.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.