Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy.

Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy. Jak co roku wyruszyliśmy na szlak wiodący nas do Studzienki św. Ottona w Cerkwicy.

Beata Bednarz.

Beata Bednarz. 9 września 2005 roku mieliśmy okazję spotkać się z kolejnym przedstawicielem nurtu muzyki chrześcijańskiej w naszym Trzebiatowskim Sanktuarium.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 17 maja 2008 roku o godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta Rocznicowa, któej przewodniczył ks. bp. Jacek Jezierski, a Słowo Boże wygłosił ks. Bp Roman Marcinkowski.

Msza Św. dziękczynna Księdza Kanonika Czesława Ziemińskiego.

Święcenia Diakonatu Jakuba Suszyńskiego