Seans w Kołobrzegu.

Seans w Kołobrzegu. Dwoma autokarami udaliśmy się na projekcje filmu o naszym Kochanym Ojcu Świętym.

Rozpoczął się Wielki Post.

Rozpoczął się Wielki Post. Czas zadumy i przygotowania na Święta Paschalne.

Słodka degustacja.

Słodka degustacja. W niedzielę 19 lutego w salce parafialnej odbyła się Loteria Fantowa i Kiermasz ciast przygotowany przez dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Rekolekcje Młodzieżowe.

Rekolekcje Młodzieżowe. Podczas Feri Zimowych przedstawiciele naszej parafii wzięli czynny udział w Rekolekcjach Młodzieżowych.

Kolejne spotkanie.

Kolejne spotkanie. Sobotniego popołudnia odbyło się Spotkanie opłatkowe Ministrantów i Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Spotkanie opłatkowe.

Spotkanie opłatkowe. W Trzech Króli w salce parafialnej spotkały się Straż Honorowa i Klub Katolika, by wspólnie dzielić się opłatkiem.

Boże Narodzenie 2005

Boże Narodzenie 2005 Patrzymy
na Narodzonego w szopie.
Bo chcemy jak najwięcej,
na zapas, na cały rok
nagromadzić światła
w naszych duszach,
by nam go nie zabrakło
do następnego Bożego Narodzenia.

ks. Mieczysław Maliński