Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Corocznym zwyczajem, w Wielki Piątek, udaliśmy się ulicami naszego miasta z Krzyżem na ramionach.

III Marsz Życia.

III Marsz Życia. W Niedzielę Palmową, już trzeci raz wyruszył Marsz dla Życia z parafii Garnizonowej do Sanktuarium.

Balony dla Jana Pawła II.

Balony dla Jana Pawła II. Przeżywając kolejną rocznicę odejścia do domu Ojca Jana Pawła II, nasze dzieci w duchu dziękczynienia za Dar Beatyfikacji, posłały w niebo kolorowe baloniki.

Pielgrzymka życia.

Pielgrzymka życia. Takimi słowami określili pielgrzymi z Trzebiatowa i Kołobrzegu udział w Pielgrzymce do Ziemi Świętej.

Ks. Maciej Babicki - nasz parafianin.

Ks. Maciej Babicki - nasz parafianin. W sobotnie przedpołudnie w Szczecińskiej Katedrze, nasz parafianin dk. Maciej Babicki przyjął Sakrament Kapłaństwa.

Kolęda Dekanalna.

Kolęda Dekanalna. Każdego roku, we wszystkich dekanatach naszej diecezji, odbywa się Wizyta Duszpasterska zwana kolędą.

Zmiana adresu.

Informujemy, że nastąpiła zmiana adresu email parafii.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.