Plan Kolędy

Plan Kolędy Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe styczniowe dni . W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w Soboty o 10.00, a w Niedzielę o 15.30.

Budujemy Szopkę Bożonarodzeniową

Budujemy Szopkę Bożonarodzeniową Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej pod okiem swoich instruktorów zrobili drewnianą szopkę dla naszego Sanktuarium.

Msza Święta Wynagradzająca za znieważenie wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej

Msza Święta Wynagradzająca za znieważenie wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej W związku ze świętokradczym atakiem atakiem, dokonanym przez zamachowca w Niedzielę 9 grudnia na cudowny obraz Matki Bożej Jasnogórskiej Królowej Polski w Częstochowie, w naszym Sanktuarium zostanie odprawiona w Niedzielę 16 grudnia o godz. 18.00 Msza Święta Wynagradzająca a po niej nabożeństwo połączone z Suplikacją. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za tę poważną zniewagę.

Program Rekolekcji Adwentowych

Program Rekolekcji Adwentowych REKOLEKCJE ADWENTOWE w Sanktuarium.
"Adwent – oczekiwanie w wierze"

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Odwiedziny Świętego Mikołaja 6 grudnia po Mszy Św. Roratniej gościliśmy w naszym Sanktuarium św. Mikołaja.

Rozpoczynamy Adwent

Rozpoczynamy Adwent Adwent jest czasem radosnego oczekiwania na ponowne przyjście Chrystusa Pana na końcu czasów w Dniu Ostatecznym i również czasem przygotowania do godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Wykorzystajmy ten czas, aby otworzyć swoje serca na przyjście Pana. Roraty ku czci Najświętszej Maryi Panny od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy z lampionami i dobrymi uczynkami wypisanymi na serduszkach. Na zakończenie Mszy św. będzie losowanie figurki Matki Bożej.

Spotkanie Andrzejkowe

Spotkanie Andrzejkowe Młodzież parafialna z "Grupy Lektorskiej" i młodzież starsza ze wspólnoty "Tęcza Noego" uczciła św. Andrzeja Apostoła, patrona Ks. Proboszcza Andrzeja, poprzez wspólne spotkanie andrzejkowe w sali parafialnej. Gościem honorowym był Ksiądz Solenizant, któremu młodzież zaśpiewała tradycyjne "sto lat" oraz złożyła życzenia i wręczyła pamiątkowy upominek.