"Trzebiatowska Cecyliada 2012"

ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ NA VIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIEŚNI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ „TRZEBIATOWSKA CECYLIADA 2012”.

Zapraszamy na Dożynki Archidiecezjalne

Zapraszamy na pielgrzymki autokarowe

Bierzmowanie w Sanktuarium

Bierzmowanie w Sanktuarium W sobotę 16 czerwca licznie zgromadzona młodzież przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania. Ks. Bp Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił daru Ducha Świętego naszym parafianom i gościom, przybyłym z sąsiednich parafii Dekanatu.

VIII Zawody Strażackich Sikawek Konnych - poświęcenie pojazdów

VIII Zawody Strażackich Sikawek Konnych - poświęcenie pojazdów W sobotę 9 czerwca w Trzebiatowie odbyły się VIII Międzynarodowe Zawody Strażackich Sikawek Konnych, organizowane przez Gminę Trzebiatów, Trzebiatowską Ochotniczą Straż Pożarną oraz Starostwo Powiatowe w Gryficach. Przed rywalizacją na rynku przy Sanktuarium ks. Marek, wikariusz parafii Matki Bożej Trzebiatowskiej, poświęcił pojazdy strażackie.

"Misje u Stóp Krzyża" w naszym Sanktuarium

Serdecznie zapraszamy do udziału w Misjach Świętych poświęconych Krzyżowi Chrystusa i Jego obecności w Relikwii.

25 rocznica pobytu bł. Jana Pawła II w Szczecinie

25 rocznica pobytu bł. Jana Pawła II w Szczecinie 11 czerwca 1987 roku gościliśmy w Szczecinie bł. Jana Pawła II. Było to dla nas wielkie wydarzenie historyczne i głębokie przeżycie religijne.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.