Wigilia Paschalna

Triduum Paschalne -  Wielki Piątek

Triduum Paschalne - Wielki Czwartek

Jesteśmy za życiem

Jesteśmy za życiem W ostatnią niedzielę Wielkiego Postu czyli Niedzielę Męki Pańskiej w Trzebiatowie odbył się Marsz dla Życia.W Trzebiatowie jest to już czwarty raz kiedy wyruszamy w podróż po naszym mieście, aby demonstrować swoje “Tak” dla życia”

Triduum Paschalne

Triduum Paschalne NIEDZIELA PALMOWA - 01.04.2012r. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Wielki Tydzień, a od czwartku Triduum Paschy - najważniejszy czas świętowania z Chrystusem Umęczonym i Zmartwychwstałym w chwale! Zapraszamy do licznego uczestniczenia w liturgii tych dni.

Przygotowania do „Marszu dla Życia"

Przygotowania do „Marszu dla Życia Dnia 27 marca 2012 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie z ks. Tomaszem Kancelarczykiem – koordynatorem marszu dla życia w Szczecinie

Dni Młodych - Gryfice 2012

Dni Młodych - Gryfice 2012 Zapraszamy na Dni Młodych do Gryfic w dniach 1-3 Maja 2012. Szczegółowe informacje u katechetów.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.