Zapraszamy na Cecyliadę do Mrzeżyna

Zapraszamy na Cecyliadę do Mrzeżyna Cecyliada odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 10.00 w sali widowiskowo - sportowej w Mrzeżynie. Dziękujemy sponsorom i wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc w przygotowaniu i dofinansowaniu tego wydarzenia.

Obchody Dnia Niepodległości 11 listopada 2012

Obchody Dnia Niepodległości 11 listopada 2012 Uroczystości rozpoczęły się w Sanktuarium Mszą Świętą z asystą Kompanii Honorowej Wojska Polskiego

Ksiądz Czesław - Kanonikiem kapituły Stargardzkiej

Ksiądz Czesław - Kanonikiem kapituły Stargardzkiej Uroczyste wprowadzenie nowych kanoników Stargardzkiej Kapituły Kolegiackiej.

11 listopada Msza Święta za Ojczyznę

11 listopada Msza Święta za Ojczyznę Pamiętamy o naszych bohaterach

Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych Pamiętamy o naszych zmarłych w modlitwie nawiedzając cmentarze

Jan Paweł II - "Papież Rodziny"

Jan Paweł II - W niedzielę, 14 października 2012 roku, obchodziliśmy XII Dzień Papieski pod hasłem
– Jan Paweł II Papież Rodziny

Turniej ministrantów

Turniej ministrantów W sobotę 13 października 2012ri z okazji "Roku Wiary" odbył się Turniej Piłki Nożnej Służby Liturgicznej Ołtarza.