Triduum Paschalne

Triduum Paschalne NIEDZIELA PALMOWA - 01.04.2012r. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Wielki Tydzień, a od czwartku Triduum Paschy - najważniejszy czas świętowania z Chrystusem Umęczonym i Zmartwychwstałym w chwale! Zapraszamy do licznego uczestniczenia w liturgii tych dni.

Przygotowania do „Marszu dla Życia"

Przygotowania do „Marszu dla Życia Dnia 27 marca 2012 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie z ks. Tomaszem Kancelarczykiem – koordynatorem marszu dla życia w Szczecinie

Dni Młodych - Gryfice 2012

Dni Młodych - Gryfice 2012 Zapraszamy na Dni Młodych do Gryfic w dniach 1-3 Maja 2012. Szczegółowe informacje u katechetów.

Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje Wielkopostne  REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
w Sanktuarium w Trzebiatowie i w kościołach oraz kaplicach filialnych

Nieszpory przed Najświętszym Sakramentem

Nieszpory przed Najświętszym Sakramentem  W każdą sobotę, w okresie Wielkiego Postu, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nieszpory przed Najświętszym Sakramentem.

Nabożeństwa Wielkopostne

Droga Krzyżowa - piątek:
16:30 dzieci
17:30 dorośli
19:00 młodzież

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym - niedziela 17:15

Orędzie papieża na Wielki Post

Orędzie papieża na Wielki Post «Troszczmy się o siebie wzajemnie,
by się zachęcać do miłości i do dobrych uczynków» (Hbr 10,24)

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.