Uroczystość we Włodarce.

Uroczystość we Włodarce. W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, jak co roku, obchodziliśmy odpust we Włodarce.

Spotkanie Ewangeliczne Młodych.

Spotkanie Ewangeliczne Młodych. W dniach 25-26 września 2009 zapraszamy młodzież na Pierwsza Spotkanie Ewangeliczne Młodych w Sanktuarium Macierzyństwa NMP.

Strona internetowa Bożego Przystanku.

Strona internetowa Bożego Przystanku. Miło nam poinformować, że rozpoczęła swoją działalność strona internetowa naszej scholi dziecięcej.

Diecezjalne Dziękczynnienie za plony.

Diecezjalne Dziękczynnienie za plony. Niedzielnego południa w Trzebiatowskim Sanktuarium, Uroczystą Mszą Św., po raz pierwszy rozpoczęły się Dożynki Archidiecezjalno - Powiatowo - Gminne.

Nowy kapłan w naszej wspólnocie.

Nowy kapłan w naszej wspólnocie. Z dniem 25 sierpnia przybył do naszej wspólnoty nowy wikariusz - ks. Robert Wróbel.

Pożegnanie ks. Łukasza.

Pożegnanie ks. Łukasza. 24 sierpnia na Mszy św. o godz. 18.00 pożegnaliśmy ks. Łukasza Huszczę.

Remonty na naszych filiach.

Remonty na naszych filiach. Od kilku tygodni trwają prace przy kościele we Włodarce i kaplicy w Lewicach.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.