Święto Trzebiatowskiego Batalionu.

Święto Trzebiatowskiego Batalionu. Uroczysta Msza Święta, sobotniego przedpołudnia, ropoczęła święto Batalionu Legi Akademickiej z Trzebiatowa.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 24 maja o godz. 9.00 i 12.00 dzieci klas drugich ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 przystąpiły do Stołu Eucharystii.

III Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

III Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. O godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. bp Edwarda Dajczaka, któremu towarzyszyli ks. abp Andrzej Dzięga i ks. bp Stefan Regmunt.

Majówka dla dzieci.

Majówka dla dzieci. 2 maja dzieci z Bożego Przystanku, Eucharystycznego Ruchu Młodych i nasi ministranci udali się na Strzelnicę Myśliwską na wspólne ognisko.

Gościnny występ Bożego Przystanku.

Gościnny występ Bożego Przystanku. 26 kwietnia 2008 roku w słoneczną niedziele, nasz parafialny dziecięcy zespół Boży Przystanek, wystąpił i uświetnił uroczystość Niedzielnej Eucharystii w Gryfickim Kościele pod wezwaniem WNMP.

Konkurs o św. Pawle.

Konkurs o św. Pawle. Sobotniego przedpołudnia odbył się finał konkursu o św. Pawle dla uczniów klas IV-VI i Gimnazjum.

Konkurs Plastyczny o św. Pawle.

Konkurs Plastyczny o św. Pawle. Uczniowie klas I-III z naszego dekanatu zostali zaproszeni do konkursu - Św. Paweł Apostoł Narodów.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.