Gościnny występ Bożego Przystanku.

Gościnny występ Bożego Przystanku. 26 kwietnia 2008 roku w słoneczną niedziele, nasz parafialny dziecięcy zespół Boży Przystanek, wystąpił i uświetnił uroczystość Niedzielnej Eucharystii w Gryfickim Kościele pod wezwaniem WNMP.

Konkurs o św. Pawle.

Konkurs o św. Pawle. Sobotniego przedpołudnia odbył się finał konkursu o św. Pawle dla uczniów klas IV-VI i Gimnazjum.

Konkurs Plastyczny o św. Pawle.

Konkurs Plastyczny o św. Pawle. Uczniowie klas I-III z naszego dekanatu zostali zaproszeni do konkursu - Św. Paweł Apostoł Narodów.

Motocykliści ponownie w Sanktuarium.

Motocykliści ponownie w Sanktuarium. Sobotniego przedpołudnia do Sanktuarium przybyli motocykliści z różnych stron naszego województwa, by ropocząć kolejny sezon motocyklowy.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. O godz. 15.30 wyruszyliśmy z Sanktuarium na ulice naszego miasta, oddając cześć Chrystusowi w Drodze Krzyżowej.

Pierwszy Marsz dla Życia.

Pierwszy Marsz dla Życia.  W Niedzielę Palmową o godz. 14.00 z Kościoła Garnizonowego wyruszył Marsz dla Życia.

Ingres abp Andrzeja Dzięgi.

Ingres abp Andrzeja Dzięgi. W sobotę 4 kwietnia delegacja naszej parafii uczestniczyła w Ingresie nowego księdza arcybiskupa Andrzeja Dzięgi.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.