Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Wielki Piątek to szczególny dzień w roku, w którym nie sprawuje się Mszy Św. Najważniejszym punktem tego dnia jest Droga Krzyżowa, upamiętniająca Mękę i śmierć Jezusa Chrystusa.

Dziękujemy pani Zdzisławo.

Dziękujemy pani Zdzisławo. Minionej niedzieli ksiądz proboszcz Andrzej Dowal uroczyście podziękował pani Zdzisławie Ożgo za posługę w Poradnictwie Rodzinnym.

Marsz dla Życia.

Marsz dla Życia. Już drugi raz w Niedzielę Palmową odbył się Marsz dla Życia.

Szkoła Fotografa.

Chcesz zgłębić swoją wiedzę o fotografii? Spotkać ludzi, których również ona pasjonuje? Przyjdź na "Szkołę Fotografa"!

Spotkanie Ewangeliczne Młodych

Spotkanie Ewangeliczne Młodych Zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie do naszego Sanktuarium.

Ferie zimowe.

Ferie zimowe. W drugim tygodniu ferii dzieci mogły wziąć udział w zimowisku zorganizowanym przy parafii.

Kolędnicy misyjni.

Kolędnicy misyjni. Tuż po Świętach dzieci z ERM- u wyruszyły z kolędą na ulice Trzebiatowa, by jako Kolędnicy Misyjni nieść radość Bożego Narodzenia, a zarazem otworzyć serca na potrzeby misyjne Kościoła.