Nowi członkowie ERM.

Nowi członkowie ERM. Uroczystość Chrystusa Króla to święto patronalne dzieci należących do Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Modlitwa za zmarłych kapłanów.

Modlitwa za zmarłych kapłanów. 14 listopada duszpasterze naszego dekanatu nawiedzili cmentarze, na których spoczywają doczesne szczątki kapłanów pracujących niegdyś w naszym dekanacie.

IX Dzień Papieski i Odpust w Sanktuarium.

IX Dzień Papieski i Odpust w Sanktuarium. 11 pażdziernika zgromadził nas przy ołatarzu Pana na celebracji dwóch wydarzeń.

Pieczony ziemniak.

Pieczony ziemniak. Przy wspaniałej pogodzie rozpoczęliśmy jesień.

Motocykliści w Sanktuarium.

Motocykliści w Sanktuarium. Nasze Sanktuarium od kilku lat stało się miejscem spotkania motocyklistów zachodniopomorskich rozpoczynających i kończących sezon motocyklowy.

I spotkanie Ewangeliczne Młodych za nami.

I spotkanie Ewangeliczne Młodych za nami. W dniach 25 -27 września odbyło się Spotkanie Ewangeliczne Młodych.

Cecyliada 2009.

Zamieszczamy regulamin i kartę zgłoszenia do kolejnej Cecyliady. Zapraszamy do wizięcia udziału solistów i zespoły działające w naszych parafiach.