Uroczystości 70 lecia istnienia naszej parafii

Uroczystości 70 lecia istnienia naszej parafii W niedzielę 11 października o godzinie 10:30 odbyła się Msza Święta dziękczynna z okazji 70 - lecia utworzenia naszej parafii.

Gminne Dożynki w Trzebiatowie

Gminne Dożynki w Trzebiatowie  Tradycyjnie święto plonów czyli dożynki, w czasie których rolnicy dziękują za plony, w Trzebiatowie zainaugurowała uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem księdza dziekana Andrzeja Dowala w Sanktuarium Maryjnym. Druga część uroczystości odbyła się w ogrodach Pałacu nad Młynówką.

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego we Włodarce

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego we Włodarce  W minioną niedzielę, w kościele filialnym we Włodarce, odbyła się uroczysta Eucharystia z okazji Uroczystości Podwyższenia Krzyża Świętego.

Cecyliada 2015

Cecyliada 2015 21 listopada odbędzie się już XI edycja festiwalu pieśni chrześcijańskiej "Trzebiatowska Cecyliada"

Dożynki Gminne Trzebiatów 2015

Dożynki Gminne Trzebiatów 2015  Uroczystości dożynkowe rozpoczną się o godzinie 12:00 Mszą Świętą w trzebiatowskim Sanktuarium MNMP, a następnie korowodem dożynkowym w kierunku ogrodów pałacowych, gdzie o godzinie 14:00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie dożynek. Wśród wielu atrakcji jak jarmark dożynkowy i rozstrzygniecie konkursów wieńcowych, na scenie obok lokalnych artystów (Czerwona Róża i Trzebiatowiecy) zagoszczą również takie zespoły jak: LORES, TITTY TWISTER i KLIF.

Konsekrowani 2015 - wystawa w naszym Sanktuarium

Konsekrowani 2015 - wystawa w naszym Sanktuarium  16 sierpnia go?cili?my wspania?? wystaw? przedstawiaj?c? sylwetki wszystkich zakonów, które pos?uguj? w naszej diecezji.

Podziękowanie dla ks. Marka

Podziękowanie dla ks. Marka W niedzielę 26 lipca Parafianie wyrazili swoje przywiązanie i wdzięczność dla ks. Marka za czteroletnią pracę duszpasterską w Trzebiatowie, Włodarce, Mirosławicach, Gąbinie, Lewicach, Chomętowie i Nowielicach. Ks. Marka żegnały delegacje z Trzebiatowskiego Sanktuarium, kościołów i kaplic filialnych, młodzież, nauczyciele Gimnazjum i indywidualne osoby. Ks. Marek wyraził zaskoczenie tak wielkim zaangażowaniem Parafian w przygotowanie pożegnania i podziękował Bogu i ludziom za wszelkie otrzymane dobro. Niech Bóg prowadzi ks. Marka swoimi drogami i mu błogosławi!

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.