Poświęcenie stacji Drogi Krzyżowej i Figury Chrystusa Króla

Poświęcenie stacji Drogi Krzyżowej i Figury Chrystusa Króla  "Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę Jam zwyciężył świat"
Ewangelia wg św. Jana (J 16)

Rozpoczynamy Wielki Post

Rozpoczynamy Wielki Post Przypadająca 10 lutego Środa Popielcowa rozpoczyna w Kościele Rzymsko - Katolickim okres Wielkiego Postu czyli czterdziestodniowej pokuty. Ten czas do Wielkanocy ma nie tylko przygotować nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ale także pobudzić do podjęcia zdecydowanej poprawy i nawrócenia.

Orędzie Papieża Franciszka na XXIV Światowy Dzień Chorego 2016 r.

Orędzie Papieża Franciszka na XXIV Światowy Dzień Chorego 2016 r. Zawierzmy się Jezusowi miłosiernemu jak Maryja:
„Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie” (J 2,5)

Rekolekcje Wielkopostne dla Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych

Rekolekcje Wielkopostne dla Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych PROGRAM REKOLEKCJI 7-9 marca 2016 r.

Rekolekcje Wielkopostne dla Szkół Podstawowych

Rekolekcje Wielkopostne dla Szkół Podstawowych PROGRAM REKOLEKCJI 9-11 marca 2016 r.

Światowe Dni Młodzieży

Światowe Dni Młodzieży  Krzyż oraz Ikona Światowych Dni Młodzieży w naszej Parafii

Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe dni 2015/2016

Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe dni 2015/2016 • 30 grudnia 2015 (środa) od 10:00 Jaromin i Nowielice