Strona główna / InformacjeZaduszki literackie


Zaduszki literackie Kapłani Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, wdzięczni zmarłym artystom za pozostawienie nam ponadczasowych szlagierów, zagrają ich utwory, które będą przeplatane refleksją oraz modlitwą w ich intencji. Zapraszamy 16 listopada 2016 r., na godz. 19:00, do salki parafialnej przy kościele.


 Dziękczynienie za łaski Roku Miłosierdzia - GALERIA


We wszystkich kościołach stacyjnych Jubileuszowego Roku Miłosierdzia księża Biskupi sprawują uroczyste Msze Św. dziękczynne za wszelkie łaski udzielone w Roku Miłosierdzia. W Trzebiatowskim Sanktuarium takie dziękczynienie odbyło się w minioną niedzielę - 6 listopada 2016 r. AD MAIOREM DEI GLORIAM!!!


 
 Dziękczynienie za łaski Roku Miłosierdzia


Dziękczynienie za łaski Roku Miłosierdzia W najbliższą niedzielę - 6 listopada 2016 r., o godz. 12:00 w naszym Sanktuarium, jako kościele stacyjnym w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia, Metropolita Szczecińsko-Kamieński - ks. Abp Andrzej Dzięga odprawi uroczystą Mszę Św. dziękczynną za wszelkie łaski udzielone w tym Jubileuszowym Roku, w naszym Sanktuarium. Serdecznie zapraszamy!


 ZADUSZKI 2016


ZADUSZKI 2016 Zapraszamy na Nabozeństwa Wypominkowe - codziennie o godz. 17:30. Czas pobytu w czyśćcu zależy od ilości i ciężaru popełnionych grzechów. Niektóre dusze przebywają bardzo krótko, inne kilkanaście lub kilkadziesiąt lat, ale są też takie, które muszą pokutować aż do dnia Sądu Ostatecznego. Wszystkie bardzo żałują zmarnowanych okazji do czynienia dobra dla innych ludzi i Boga. Po śmierci nie są w stanie już nic dobrego same z siebie uczynić, dlatego tak bardzo oczekują naszej pomocy.


 ODPUST PARAFIALNY


ODPUST PARAFIALNY 11 października 2016 roku odbyła się uroczysta Msza Święta Odpustowa, której przewodniczył J.E. Ks. Bp Henryk Wejman. Ksiądz Biskup, w asyście księdza Proboszcza oraz przybyłych na tę uroczytość księży, udzielił Sakramentu Bierzmowania trzebiatowskiej młodzieży.


 Tornister pełen uśmiechu 2016


Tornister pełen uśmiechu 2016 "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" (Mt 25, 40).


 DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE 3.09.2016


DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE 3.09.2016 Dziękczynienie Panu Bogu za tegoroczne plony złożyły delegacje z wieńcami dożynkowymi, reprezentujące powiat gryficki i gminę Trzebiatów.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografiiPIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych

PIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych


W dniach 20 - 28 kwietnia 2018 roku wyruszyła z naszej parafii niecodzienna autokarowa pielgrzymka do Włoch, której głównym celem było nawiedzenie miejsc, w których zdarzyły się cuda Eucharystyczne.

fotografii w albumie: 32

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: