Dzień dziękczynienia za I Komunię Świętą.

Dzień dziękczynienia za I Komunię Świętą. Dzieci z Dekanatu Trzebiatowskiego dziękowały Panu Jezusowi za wielki dar Komunii Świętej przyjętej do ich serc.

I Komunia Święta w Sanktuarium.

I Komunia Święta w Sanktuarium. W niedzielę 27 maja 2012 r. w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 87 dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczyło we Mszy Świętej.

VI rocznica Koronacji.

VI rocznica Koronacji. W sobotę 19 maja 2012 r. pod przewodnictwem ks. Bpa Pawła Sochy świętowaliśmy 6 rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Trzebiatowskiej Pani. Na uroczystość przybyły pielgrzymki piesze, rowerowe i autokarowe z Dekanatu i Archidiecezji, wśród nich doradcy Poradnictwa Rodzinnego.

Poświęcenie krzyża w Chomętowie - Kolonii

Poświęcenie krzyża w Chomętowie - Kolonii Niedziela w Chomętowie z uroczystym poświęceniem krzyża.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Wielki Piątek to czas, gdy pochylamy się nad Męką Pana Jezusa.

Wigilia Paschalna

Triduum Paschalne - Wielki Piątek

Triduum Paschalne -  Wielki Piątek

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.