Strona główna / InformacjeJasełka Bożonarodzeniowe


Jasełka Bożonarodzeniowe Na zakończenie okresu Bożego Narodzenia uczniowie z Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie pod kierunkiem pani Anny Kulasek przedstawili historię Narodzenia Jezusa w Betlejem.


 Spotkanie opłatkowe z młodzieżą


Spotkanie opłatkowe z młodzieżą Grupy młodzieżowe działające przy parafii - "Lektorzy" i "Tęcza Noego" , spotkały się na wspólnej Wigilii w sali parafialnej. Ks. Proboszcz dr Andrzej Dowal złożył życzenia świąteczne i podzielił się z młodzieżą opłatkiem, podobnie opiekunowie grup - Pani katechetka Małgorzata Labuhn i ks. Marek. Panowała bardzo uroczysta atmosfera, pełna serdeczności i dobrego humoru.


 Plan Kolędy


Plan Kolędy Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe styczniowe dni . W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w Soboty o 10.00, a w Niedzielę o 15.30.


 Budujemy Szopkę Bożonarodzeniową


Budujemy Szopkę Bożonarodzeniową Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej pod okiem swoich instruktorów zrobili drewnianą szopkę dla naszego Sanktuarium.


 Msza Święta Wynagradzająca za znieważenie wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej


Msza Święta Wynagradzająca za znieważenie wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej W związku ze świętokradczym atakiem atakiem, dokonanym przez zamachowca w Niedzielę 9 grudnia na cudowny obraz Matki Bożej Jasnogórskiej Królowej Polski w Częstochowie, w naszym Sanktuarium zostanie odprawiona w Niedzielę 16 grudnia o godz. 18.00 Msza Święta Wynagradzająca a po niej nabożeństwo połączone z Suplikacją. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za tę poważną zniewagę.


 
 Program Rekolekcji Adwentowych


Program Rekolekcji Adwentowych REKOLEKCJE ADWENTOWE w Sanktuarium.
"Adwent – oczekiwanie w wierze"


 Odwiedziny Świętego Mikołaja


Odwiedziny Świętego Mikołaja 6 grudnia po Mszy Św. Roratniej gościliśmy w naszym Sanktuarium św. Mikołaja.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografiiPIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych

PIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych


W dniach 20 - 28 kwietnia 2018 roku wyruszyła z naszej parafii niecodzienna autokarowa pielgrzymka do Włoch, której głównym celem było nawiedzenie miejsc, w których zdarzyły się cuda Eucharystyczne.

fotografii w albumie: 32

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: