Pielgrzymka do Lourdes i La Salette

Pielgrzymka do Lourdes i La Salette Pielgrzymka do Lourdes i La Salette 19.04 - 27.04.2012

KATECHETA ROKU

KATECHETA ROKU 28 stycznia odbyło się wręczenie dyplomów "Katechety Roku".

Uroczystość I Komunii Świetej

Uroczystość I Komunii Świetej Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się w naszym Sanktuarium 27.05.2012r.

Rekolekcje Adwentowe 2011

Rekolekcje Adwentowe 2011 Rekolekcje Adwentowe rozpoczniemy w IV niedzielę adwentu 18 grudnia. Rekolekcje poprowadzi o.Ryszard Rydlak - sercanin z Lublina.

Adwent 2011

Adwent 2011 Zapraszamy na Msze święte roratnie do Sanktuarium na godz.17.00

MSZA HUBERTOWSKA

MSZA HUBERTOWSKA 20 listopada 2011 w uroczystość Chrystusa Króla Wszechswiata na sumie o godz. 12.00 odbyła się Msza Święta Hubertowska z udziałem władz powiatowych i gminnych, członków kół powiatowych powiatu gryfickiego, władze PZŁ, koła łowieckie.

Cecyliada 2011 - wyniki konkursu

Cecyliada 2011 -  wyniki konkursu PROTOKÓŁ
Z VII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU
PIEŚNI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
„TRZEBIATOWSKA CECYLIADA 2011”

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.