Uroczystość Parafii.

Uroczystość Parafii. 11 października obchodziliśmy Odpust parafialny.

Czuwanie Młodzieży.

Czuwanie Młodzieży. Zapraszamy młodzież ponadgimnazjalną na Czuwanie Nocne w dniu 12 października 2007 do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryii Panny.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego. To już kolejny raz spotkali się posiadacze motocykli, by w tutejszym Sanktuarium podziękować za szczęśliwy Sezon 2007.

Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę.

Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. W dniach 25 - 29 września udaliśmy się na pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych.

Dziękczynienie za plony.

Dziękczynienie za plony. Niedzielnego popołudnia (16 września) odbyła się Uroczysta Msza Święta Dziękczynna za tegoroczne żniwa.

Nowy Krzyż we Włodarce.

Nowy Krzyż we Włodarce. Przed Uroczystością Podwyższenia Krzyża ustawiono nowy krzyż na wjeździe do Włodarki.

Piknik w Pogorzelicy.

Piknik w Pogorzelicy. Sobota, choć deszczowa, nie przestraszyła nas i wyjechaliśmy z grupą dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych, scholi Boży Przystanek, Służby Liturgicznej oraz rodzicami na ognisko.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.