Dziękczynienie za plony.

Dziękczynienie za plony. Niedzielnego popołudnia (16 września) odbyła się Uroczysta Msza Święta Dziękczynna za tegoroczne żniwa.

Nowy Krzyż we Włodarce.

Nowy Krzyż we Włodarce. Przed Uroczystością Podwyższenia Krzyża ustawiono nowy krzyż na wjeździe do Włodarki.

Piknik w Pogorzelicy.

Piknik w Pogorzelicy. Sobota, choć deszczowa, nie przestraszyła nas i wyjechaliśmy z grupą dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych, scholi Boży Przystanek, Służby Liturgicznej oraz rodzicami na ognisko.

”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”

”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi” 1czerwca odbył się w Sianowie (diecezja koszalińsko-kołobrzeska) finał wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla gimnazjalistów o twórczości Karola Wojtyły-Jana Pawła II pt.: ”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”.

Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej.

Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej. W niedzielę o godzinie 10.30 grupa 128 gimnazjalistów przyjęła Sakrament Bierzmowania.

Wyróżnienie dla naszej siostry Tymotei.

Wyróżnienie dla naszej siostry Tymotei. Podczas V Międzynarodowego Dziecięco-Młodzieżowego Festiwalu Piosenki „O Bursztynową Nutkę” dzieci nagrodziły siostrę Orderem Uśmiechu.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało. Jak co roku po Uroczystej Mszy Świętej udaliśmy się procesyjnie do czterech ołtarzy manifestując swoją wiarę.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.