Dzień Matki.

Dzień Matki. Niedzielnego popołudnia dzieci przedstawiły montaż związany z obchodzonym 26 maja Dniem Matki.

Dni Młodych 2008 - Myślibórz.

Dni Młodych 2008 - Myślibórz. W dniach 23-25 maja odbyły się w Myśliborzu Archidiecezjalne Dni Młodych. Hasłem tegorocznego spotkania były słowa "Wyzwolić Moc Świadectwa", które nawiązują do orędzia Benedykta XVI na XXIII Światowy Dzień Młodych: Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie moc i będziecie moimi Świadkami (Dz 1,8).

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało. Tradycyjnie w czwartek po Uroczystości Trójcy Przenajświętszej przeżywaliśmy Boże Ciało.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 17 maja o godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta, której przewodniczył ks. bp. Jacek Jezierski, a Słowo Boże wygłosił ks. bp Roman Marcinkowski.

Nowy witraż już zamontowany.

Nowy witraż już zamontowany. Przedstawia on trzech wielkich kapłanów kościoła w Polsce.

Uroczystość św. Floriana.

Uroczystość św. Floriana. Sobotniego wieczoru podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 zgromadzili się w Sanktuarium Strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych naszej Gminy.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejną Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu w Trzebiatowskim Sanktuarium.
Uroczystości Rocznicowe odbędą się 17 maja 2008 r. o godz. 11.00