Zbawienie przyszło przez Krzyż.

Zbawienie przyszło przez Krzyż. Rozpoczęliśmy kolejny Wielki Post. Czas przemiany i odnowy.

Nowy witraż.

Nowy witraż. Rozpoczyna się montaż nowego witraża w naszym Sanktuarium. Przedstawia on Chrzest Pomorzan przez biskupa Ottona z Bambergu, Apostoła Pomorza.

Bóg się rodzi ...

Bóg się rodzi ... Niech się weseli święty,
Bo bliski jest zwycięstwa,
Niech się raduje grzesznik,
Bo dane jest mu przebaczenie.
Niech powróci do życia poganin,
Bo do życia jest powołany.”
W małym Świętym Dziecku
Bóg daje nam Zbawienie.
Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam,
W sercu na nowo tę Dobrą Nowinę,
Niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi,
Niech się umocni nadzieją
na cały Nowy 2008 Rok!
Życzą kapłani i siostry parafii Macierzyństwa NMP.

Obłóczyny Macieja.

Obłóczyny Macieja. Dnia 20 października nasza wspólnota parafialna wraz z ks. Proboszczem udała się do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie (www.seminarium.zp.pl) na Uroczystą Eucharystię pod przewodnictwem Ks. Abpa Metropolitę Zygmunta Kamińskiego, podczas której alumn Maciej Babicki pochodzący z naszej parafii został przyobleczony w strój duchowny.

Nowy wóz Strażaków.

Nowy wóz Strażaków. 16 grudnia po Uroczystej Mszy Świętej dokonało się poświęcenie nowego samochodu naszej Trzebiatowskiej OSP.

Czuwanie Młodzieży.

Czuwanie Młodzieży. Po raz drugi spotkała się młodzież na Czuwaniu w naszym Sanktuarium.

Święty Mikołaju! Przybądź do nas!

Święty Mikołaju! Przybądź do nas! Już tradycyjnie zebrały się nasze dzieci w dniu 6 grudnia, aby spotkać św. Mikołaja.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.