Sianów - konkurs papieski.

Sianów - konkurs papieski. Już od dziesięciu lat Gimnazjum Gminne im. Ireny Sendlerowej w Sianowie, we współpracy z Urzędem Gminy i Miasta w Sianowie oraz Parafią Rzymsko - Katolicką pw. św. Stanisława Kostki w Sianowie organizuje Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II.

Woda, las, kajaki - czyli majówka w Trzebiatowie.

Woda, las, kajaki - czyli majówka w Trzebiatowie. W sobotę, 14.05.2011, w parafii Macierzyństwa NMP odbyła się majówka ojców, synów, wujków i dziadków. Impreza odbyła się w gościnnych progach "Agroturystyki Piastów" w Chełmie Gryfickim opodal Trzebiatowa.

V rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

V rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 21 maja 2011 roku o godz. 11.00 uroczystą Mszą św. złożyliśmy Bogu dzięczynienie za dar Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej z Dzieciątkiem, która dokonała się 5 lat temu na trzebiatowskim stadionie.

Finał Konkursu Dekanalnego.

Finał Konkursu Dekanalnego. Sobotniego przedpołudnia, 7 maja o godz. 10.00, odbył się w Salce Parafialnej finał IV Dekanalnego Konkursu Biblijnego pt. "Nie gaście ducha Ojca Maksymiliana".

Spotkanie z błog. Janem Pawłem II

Spotkanie z błog. Janem Pawłem II 1 maja o godz. 20.00 w dniu Beatyfikacji Jana Pawła II odbyła się inscenizacja o Janie Pawle II.

Kolejne Otwarcie Sezonu Motocyklowego.

Kolejne Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Już po raz VI w Trzebiatowskim Sanktuarium zgromadzili się motocykliści na Mszy Św. rozpoczynającej Sezon Motocyklowy.

Nowi Ministranci.

Nowi Ministranci. W Wielki Czwartek do grona ministrantów zostali włączeni nowi chłopcy.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.