Czuwanie modlitewne Szczecin Stołczyn 03-04.12.2010

Czuwanie modlitewne Szczecin Stołczyn 03-04.12.2010 Po ostatniej piątkowej lekcji każdy myślał, że dzień pracy już się zakończył, ale nie dla małej ośmioosobowej grupy młodzieży z Trzebiatowa, która chcąc poświęcić się Bogu wyruszyła do Szczecina na nocne czuwanie.

VI Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej.

VI Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej. Z okazji wspomnienia św. Cecyli - patronki muzyki kościelnej, odbył się Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej.

5 lat naszej witryny.

5 lat naszej witryny. Właśnie minęło 5 lat, gdy pojawiła się w internecie strona naszego Sanktuarium.

Msza Hubertowska.

Msza Hubertowska. Niedzielnego przedpołudnia w naszym Sanktuarium odbyla się Uroczysta Msza św. ku czci św. Huberta - patrona myśliwych.

Konkurs na portret Matki Bożej.

Konkurs na portret Matki Bożej. Minionej niedzieli mieliśmy okazje oglądać i głosować na prace naszych dzieci.

Złoty Jubileusz Kapłaństwa.

Złoty Jubileusz Kapłaństwa. 20 października podczas Mszy św. wieczornej świetowaliśmy Złoty Jubileusz Kapłaństwa ks. Janusza Mękarskiego - Chrystusowaca.

Dzień Papieski 2010.

Dzień Papieski 2010. Już 10 raz obchodziliśmy Dzień Papieski w naszych wspólnotach.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.