Uroczystość I Komunii Świetej

Uroczystość I Komunii Świetej Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się w naszym Sanktuarium 27.05.2012r.

Rekolekcje Adwentowe 2011

Rekolekcje Adwentowe 2011 Rekolekcje Adwentowe rozpoczniemy w IV niedzielę adwentu 18 grudnia. Rekolekcje poprowadzi o.Ryszard Rydlak - sercanin z Lublina.

Adwent 2011

Adwent 2011 Zapraszamy na Msze święte roratnie do Sanktuarium na godz.17.00

MSZA HUBERTOWSKA

MSZA HUBERTOWSKA 20 listopada 2011 w uroczystość Chrystusa Króla Wszechswiata na sumie o godz. 12.00 odbyła się Msza Święta Hubertowska z udziałem władz powiatowych i gminnych, członków kół powiatowych powiatu gryfickiego, władze PZŁ, koła łowieckie.

Cecyliada 2011 - wyniki konkursu

Cecyliada 2011 -  wyniki konkursu PROTOKÓŁ
Z VII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU
PIEŚNI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
„TRZEBIATOWSKA CECYLIADA 2011”

Uroczystość Wszystkich Świętych

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego W środę 14.IX.2011 przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.