Kolęda Dekanalna.

Kolęda Dekanalna. Każdego roku, we wszystkich dekanatach naszej diecezji, odbywa się Wizyta Duszpasterska zwana kolędą.

Zmiana adresu.

Informujemy, że nastąpiła zmiana adresu email parafii.

XVI Zachodniopomorski Festiwal Koled i Pastorałek.

XVI Zachodniopomorski Festiwal Koled i Pastorałek. W dniach 17-18 grudnia 2010 roku w Goleniowskim Domu Kultury odbył się XVI Zachodniopomorski Festiwal Kolęd i Pastorałek.

Srebrny Jubileusz.

Srebrny Jubileusz. 15 grudnia 2010 roku nasz ksiądz kanonik proboszcz Andrzej Dowal obchodził 25 lecie swojego kapłaństwa.

Czuwanie modlitewne Szczecin Stołczyn 03-04.12.2010

Czuwanie modlitewne Szczecin Stołczyn 03-04.12.2010 Po ostatniej piątkowej lekcji każdy myślał, że dzień pracy już się zakończył, ale nie dla małej ośmioosobowej grupy młodzieży z Trzebiatowa, która chcąc poświęcić się Bogu wyruszyła do Szczecina na nocne czuwanie.

VI Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej.

VI Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej. Z okazji wspomnienia św. Cecyli - patronki muzyki kościelnej, odbył się Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej.

5 lat naszej witryny.

5 lat naszej witryny. Właśnie minęło 5 lat, gdy pojawiła się w internecie strona naszego Sanktuarium.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.