Wielki Czwartek. Rozpoczeliśmy Triduum Sacrum

Wielki Czwartek. Rozpoczeliśmy Triduum Sacrum  W Wielki Czwartek uroczystą liturgią Mszy Świętej, upamiętniającą Ostatnią Wieczerzę, Ks. Prałat Andrzej Dowal rozpoczął w Sanktuarium obchody Triduum Paschalnego. Homilię wygłosił Ks. wikariusz Przemysław Kryszczyński, wyjaśniając wiernym na przykładzie uniżenia Jezusa, na czym polega służba człowiekowi.

Triduum Paschalne

Triduum Paschalne Zapraszamy do przeżywania największych Uroczystości w Kościele Rzymsko-Katolickim.

Marsz dla Życia 2016

Marsz dla Życia 2016  Młodzież naszej Parafii wraz z dziećmi, rodzicami i starszymi uczestnikami wzięła udział w corocznie przeżywanej, w tym roku już po raz ósmy, Ewangelicznej manifestacji przypominającej, że Dawcą Życia jest sam Bóg oraz że życie ludzkie jest święte od poczęcia do naturalnej śmierci. Marsz zakończył się Mszą Świętą w Sanktuarium pod przewodnictwem Kustosza tej Świątyni - Księdza Prałata Andrzeja Dowala.

Odpowiadamy na Apel papieża Franciszka

Odpowiadamy na Apel papieża Franciszka  „24 godziny dla Pana" Czuwanie w Sanktuarium
Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie".

Rekolekcje Wielkopostne w Kościołach i Kaplicach filialnych

Rekolekcje Wielkopostne w Kościołach i Kaplicach filialnych  W Niedzielę 13. O3. 2016
• Włodarka - 9 00
• Mirosławice - 10 00