Dzień Papieski

Dzień Papieski  W niedzielę 11 października po wieczornej Mszy Świętej, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta w Trzebiatowie przygotowała montaż słowno - muzyczny z okazji Dni Papieskich.

Odpust w Naszym Sanktuarium

Odpust w Naszym Sanktuarium  W niedzielę 11 października nasza wspólnota parafialna, podczas wszystkich Mszy Świętych, przeżywała Uroczystość Odpustową.

Uroczysta Msza Święta z okazji 20 lecia Warsztatów Terapii Zajęciowych

Uroczysta Msza Święta z okazji 20 lecia Warsztatów Terapii Zajęciowych  W niedzielę 11 października o godzinie 12:00 odbyła się Msza Święta dziękczynna z okazji 20 - lecia Warsztatów Terapii Zajęciowych w Trzebiatowie.

Uroczystości 70 lecia istnienia naszej parafii

Uroczystości 70 lecia istnienia naszej parafii W niedzielę 11 października o godzinie 10:30 odbyła się Msza Święta dziękczynna z okazji 70 - lecia utworzenia naszej parafii.

Gminne Dożynki w Trzebiatowie

Gminne Dożynki w Trzebiatowie  Tradycyjnie święto plonów czyli dożynki, w czasie których rolnicy dziękują za plony, w Trzebiatowie zainaugurowała uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem księdza dziekana Andrzeja Dowala w Sanktuarium Maryjnym. Druga część uroczystości odbyła się w ogrodach Pałacu nad Młynówką.

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego we Włodarce

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego we Włodarce  W minioną niedzielę, w kościele filialnym we Włodarce, odbyła się uroczysta Eucharystia z okazji Uroczystości Podwyższenia Krzyża Świętego.

Cecyliada 2015

Cecyliada 2015 21 listopada odbędzie się już XI edycja festiwalu pieśni chrześcijańskiej "Trzebiatowska Cecyliada"

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.