"Misje u Stóp Krzyża" w naszym Sanktuarium

Serdecznie zapraszamy do udziału w Misjach Świętych poświęconych Krzyżowi Chrystusa i Jego obecności w Relikwii.

25 rocznica pobytu bł. Jana Pawła II w Szczecinie

25 rocznica pobytu bł. Jana Pawła II w Szczecinie 11 czerwca 1987 roku gościliśmy w Szczecinie bł. Jana Pawła II. Było to dla nas wielkie wydarzenie historyczne i głębokie przeżycie religijne.

Dzień dziękczynienia za I Komunię Świętą.

Dzień dziękczynienia za I Komunię Świętą. Dzieci z Dekanatu Trzebiatowskiego dziękowały Panu Jezusowi za wielki dar Komunii Świętej przyjętej do ich serc.

I Komunia Święta w Sanktuarium.

I Komunia Święta w Sanktuarium. W niedzielę 27 maja 2012 r. w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 87 dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczyło we Mszy Świętej.

VI rocznica Koronacji.

VI rocznica Koronacji. W sobotę 19 maja 2012 r. pod przewodnictwem ks. Bpa Pawła Sochy świętowaliśmy 6 rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Trzebiatowskiej Pani. Na uroczystość przybyły pielgrzymki piesze, rowerowe i autokarowe z Dekanatu i Archidiecezji, wśród nich doradcy Poradnictwa Rodzinnego.

Poświęcenie krzyża w Chomętowie - Kolonii

Poświęcenie krzyża w Chomętowie - Kolonii Niedziela w Chomętowie z uroczystym poświęceniem krzyża.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Wielki Piątek to czas, gdy pochylamy się nad Męką Pana Jezusa.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.