11 listopada Msza Święta za Ojczyznę

11 listopada Msza Święta za Ojczyznę Pamiętamy o naszych bohaterach

Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych Pamiętamy o naszych zmarłych w modlitwie nawiedzając cmentarze

Jan Paweł II - "Papież Rodziny"

Jan Paweł II - W niedzielę, 14 października 2012 roku, obchodziliśmy XII Dzień Papieski pod hasłem
– Jan Paweł II Papież Rodziny

Turniej ministrantów

Turniej ministrantów W sobotę 13 października 2012ri z okazji "Roku Wiary" odbył się Turniej Piłki Nożnej Służby Liturgicznej Ołtarza.

Zapraszamy na Odpust 11 października 2012

Zapraszamy na Odpust 11 października 2012 W naszym Sanktuarium będziemy przeżywali Odpust Parafialny, na który zapraszamy na godz. 10.00 i 18.00. Główną Mszę Odpustową (godz. 18.00) będzie sprawował ks. Czesław Baraniewicz, proboszcz parafii p.w. MB Ostrobramskiej w Szczecinie, który również wygłosi okolicznościowe Słowo Boże. W tym dniu w całym Kościele Katolickim rozpoczniemy Rok Wiary.

Dożynki w Trzebiatowie

Dożynki w Trzebiatowie W niedzielę 16 września 2012 roku odbyły się w naszym Sanktuarium Archidiecezjalno – Gminne Dożynki. Tradycyjne obchody Święta Dziękczynienia za plony rozpoczęła uroczysta Msza Święta, której przewodniczył ks. Biskup Marian Błażej Kruszyłowicz. Po Eucharystii kolorowy korowód z wieńcami dożynkowymi przeszedł ulicami Trzebiatowa na Stadion Miejski, gdzie miała miejsce druga część uroczystości, połączona z licznymi atrakcjami.

Odpust we Włodarce

Odpust we Włodarce W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego grupa pielgrzymów z Trzebiatowa udała się na pieszo do Włodarki, aby uczestniczyć w Uroczystości Odpustowej. Mszę celebrował ks. Przemysław i wygłosił homilię na temat "Krzyż jako znak zbawienia, zaś ks. Proboszcz służył posługą w konfesjonale. Po Eucharystii odbyła się procesja z Najświętszym Sakramentem.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.