Rozpoczynamy Adwent

Rozpoczynamy Adwent Adwent jest czasem radosnego oczekiwania na ponowne przyjście Chrystusa Pana na końcu czasów w Dniu Ostatecznym i również czasem przygotowania do godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Wykorzystajmy ten czas, aby otworzyć swoje serca na przyjście Pana. Roraty ku czci Najświętszej Maryi Panny od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy z lampionami i dobrymi uczynkami wypisanymi na serduszkach. Na zakończenie Mszy św. będzie losowanie figurki Matki Bożej.

Spotkanie Andrzejkowe

Spotkanie Andrzejkowe Młodzież parafialna z "Grupy Lektorskiej" i młodzież starsza ze wspólnoty "Tęcza Noego" uczciła św. Andrzeja Apostoła, patrona Ks. Proboszcza Andrzeja, poprzez wspólne spotkanie andrzejkowe w sali parafialnej. Gościem honorowym był Ksiądz Solenizant, któremu młodzież zaśpiewała tradycyjne "sto lat" oraz złożyła życzenia i wręczyła pamiątkowy upominek.

Msza Hubertowska w Sanktuarium

Msza Hubertowska w Sanktuarium W Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata odbyła się Msza Św. pod przewodnictwem Ks. kan. dra Andrzeja Dowala, Kustosza naszego Sanktuarium w której uczestniczyły Koła Łowieckie z Trzebiatowa (Bażant, Łoś), Jaromina (Knieja), Mrzeżyna (Łabędź), Gryfic (Rega, Dzik) i Zespół Sygnalistów Gryf.

Trzebiatowska Cecyliada 2012

Trzebiatowska Cecyliada 2012 Przedstawiamy wyniki festiwalu oraz pamiątkowe zdjęcia.

Wyznanie Wiary w Szczecińskiej Katedrze

Wyznanie Wiary w Szczecińskiej Katedrze Nuncjusz Apostolski w Polsce, Ksiądz Arcybiskup Celestino Migliore, gościł w Szczecinie, w sobotę, 24 listopada 2012 r. Okazją do wizyty jest rozpoczęty Rok Wiary, który w przeddzień Uroczystości Chrystusa Króla zgromadził w Szczecińskiej Katedrze, na swoim święcie patronalnym, Akcje Katolicką oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Niedziela Powołaniowa

Niedziela Powołaniowa W Niedzielę 18 listopada gościliśmy kl. Roberta, kl. Marka i kl. Michała - Alumnów Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Podczas wszystkich Mszy Świętych w Sanktuarium i w kościołach filialnych, dzieląc się świadectwem swojej drogi Bożego wezwania, modlili się o powołania kapłańskie i zakonne, dziękując za duchowe i materialne wsparcie.

Msza Hubertowska

Msza Hubertowska W Niedzielę 25 listopada o godz. 12.00 w naszym Sanktuarium odbędzie się Uroczysta Msza św. ku czci św. Huberta - patrona myśliwych. Zapraszamy!