Cecyliada 2005

Cecyliada 2005 19 listopada odbył się I Trzebiatowski Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej "Cecyliada 2005"

Śladami Jana Pawła II w Szczecinie.

Śladami Jana Pawła II w Szczecinie. 12 listopada dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych, ministranci oraz rodzice udali się na pielgrzymi szlak do Szczecina.

Uroczystość 11 listopada.

Uroczystość 11 listopada. Uroczysta Msza św. z udziałem Wojska Polskiego była dziękczynieniem za odzyskaną wolność.

Inauguracja piłki halowej.

Inauguracja piłki halowej. Ministranci naszej parafii w minioną sobotę rozegrali pierwsze mecze piłki nożnej.

Konkurs Różańcowy.

Konkurs Różańcowy. W niedzielę 16 października zakończyliśmy Konkurs na Różaniec wykonany przez dzieci.

Dzień Papieski 2005

Dzień Papieski 2005 16 października, jak co roku, odbył się kolejny Dzień poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

Ogniska żar.

Ogniska żar. Sobotniego przedpołudnia spotkaliśmy się na wspólnym świętowaniu rozpoczęcia jesieni.