Uroczystość 11 listopada.

Uroczystość 11 listopada. Uroczysta Msza św. z udziałem Wojska Polskiego była dziękczynieniem za odzyskaną wolność.

Inauguracja piłki halowej.

Inauguracja piłki halowej. Ministranci naszej parafii w minioną sobotę rozegrali pierwsze mecze piłki nożnej.

Konkurs Różańcowy.

Konkurs Różańcowy. W niedzielę 16 października zakończyliśmy Konkurs na Różaniec wykonany przez dzieci.

Dzień Papieski 2005

Dzień Papieski 2005 16 października, jak co roku, odbył się kolejny Dzień poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

Ogniska żar.

Ogniska żar. Sobotniego przedpołudnia spotkaliśmy się na wspólnym świętowaniu rozpoczęcia jesieni.

Pielgrzymka do Częstochowy.

Pielgrzymka do Częstochowy. W dniach od 21 do 24 września 2005 wyjechaliśmy na szlak pielgrzymi wiodący nas do Królowej Polski.

Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy.

Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy. Jak co roku wyruszyliśmy na szlak wiodący nas do Studzienki św. Ottona w Cerkwicy.