Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II.

Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II. Finał Wojewódzki odbył się 29 maja 2009r w Sianowie. Konkurs ten został zorganizowany pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie oraz Biskupa Diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej.

Sakrament Bierzmowania.

Sakrament Bierzmowania. Poniedziałkowego popołudnia ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej młodzieży klas III Gimnazjum.

Lednica 2009.

Lednica 2009. W sobotę 6 VI o godz. 4.00 rano grupa 20 młodych osób z Trzebiatowa i Niechorza wyjechała na lednickie spotkanie. Wyjazd zorganizował ks. Łukasz.

Święto Trzebiatowskiego Batalionu.

Święto Trzebiatowskiego Batalionu. Uroczysta Msza Święta, sobotniego przedpołudnia, ropoczęła święto Batalionu Legi Akademickiej z Trzebiatowa.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 24 maja o godz. 9.00 i 12.00 dzieci klas drugich ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 przystąpiły do Stołu Eucharystii.

III Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

III Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. O godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. bp Edwarda Dajczaka, któremu towarzyszyli ks. abp Andrzej Dzięga i ks. bp Stefan Regmunt.

Majówka dla dzieci.

Majówka dla dzieci. 2 maja dzieci z Bożego Przystanku, Eucharystycznego Ruchu Młodych i nasi ministranci udali się na Strzelnicę Myśliwską na wspólne ognisko.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.