Ferie zimowe.

Ferie zimowe. W drugim tygodniu ferii dzieci mogły wziąć udział w zimowisku zorganizowanym przy parafii.

Kolędnicy misyjni.

Kolędnicy misyjni. Tuż po Świętach dzieci z ERM- u wyruszyły z kolędą na ulice Trzebiatowa, by jako Kolędnicy Misyjni nieść radość Bożego Narodzenia, a zarazem otworzyć serca na potrzeby misyjne Kościoła.

Festiwal Kolęd w Goleniowie.

Festiwal Kolęd w Goleniowie. W dniach 18-19 grudnia już po raz piętnasty w Goleniowskim Domu Kultury odbył się Zachodniopomorski Festiwal Kolęd i
Pastorałek.

Boże Narodzenie 2009.

Boże Narodzenie 2009. Dobry Bóg, w swojej niepojętej miłości do ludzi, dał nam swojego Syna, który stale przebywa z nami w Najświętszym Sakramencie, On pozwala nam z radością świętować pamiątkę przyjścia Chrystusa w widzialnej postaci.

Święty Mikołaj.

Święty Mikołaj. 5 grudnia po Mszy św. Roratniej gościliśmy w naszej wspólnocie św. Mikołaja.

Adwent - Czas oczekiwania.

Adwent - Czas oczekiwania. Rozpoczynamy Adwent, który w tradycji chrześcijańskiej jest oczekiwaniem na przyjście Jezusa. To czas radosny, ale jednocześnie pełen refleksji i przemyśleń.

Cecyliada 2009.

Cecyliada 2009. Zaprawdę, godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne, abyśmy Tobie, Ojcze Święty, zawsze i wszędzie składali dziękczynienie ... św. Paweł Apostoł wzywał pierwszych chrześcijan, aby wielbili Boga całym swoim sercem, poprzez śpiew psalmów, hymnów i pieśni pełnych ducha. Wychodząc naprzeciw tym, którzy chcą odpowiedzieć na to Pawłowe wezwanie i pragną sercem wychwalać Boga poprzez śpiew, postanowiliśmy zorganizować po raz piąty Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej w Trzebiatowie.