Pieczony ziemniak.

Pieczony ziemniak. Przy wspaniałej pogodzie rozpoczęliśmy jesień.

Motocykliści w Sanktuarium.

Motocykliści w Sanktuarium. Nasze Sanktuarium od kilku lat stało się miejscem spotkania motocyklistów zachodniopomorskich rozpoczynających i kończących sezon motocyklowy.

I spotkanie Ewangeliczne Młodych za nami.

I spotkanie Ewangeliczne Młodych za nami. W dniach 25 -27 września odbyło się Spotkanie Ewangeliczne Młodych.

Cecyliada 2009.

Zamieszczamy regulamin i kartę zgłoszenia do kolejnej Cecyliady. Zapraszamy do wizięcia udziału solistów i zespoły działające w naszych parafiach.

Pilegrzymka na Jasną Górę i Ukrainę.

Pilegrzymka na Jasną Górę i Ukrainę. Jak co roku udaliśmy się na Archidiecezjalną Pielgrzymkę naszej diecezji do Częstochowy.

Dożynki w Chomętowie.

Dożynki w Chomętowie. O godz. 14.00 niedzielnego popołudnia wspólnota z Chomętowa dziękowała za tegoroczne plony.

Archidiecezjalny Dzień Służby Litrgicznej.

Archidiecezjalny Dzień Służby Litrgicznej. Dnia 19 września w Stargardzie Szczecińskim pierwszy raz spotkaliśmy się na Dniu Służby Liturgicznej.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.