Pożegnanie ks. Łukasza.

Pożegnanie ks. Łukasza. 24 sierpnia na Mszy św. o godz. 18.00 pożegnaliśmy ks. Łukasza Huszczę.

Remonty na naszych filiach.

Remonty na naszych filiach. Od kilku tygodni trwają prace przy kościele we Włodarce i kaplicy w Lewicach.

Biwak Ministrancki.

Biwak Ministrancki. W dniach 22 - 24 czerwca grupa ministrantów przebywała na biwaku w Rewalu.

Zakończenie roku ERM i Bożego Przystanku.

Zakończenie roku ERM i Bożego Przystanku. Środowego wieczoru, 17 czerwca, dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych oraz Scholi Boży Przystanek spotkały się na wspólnym ognisku.

Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II.

Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II. Finał Wojewódzki odbył się 29 maja 2009r w Sianowie. Konkurs ten został zorganizowany pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie oraz Biskupa Diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej.

Sakrament Bierzmowania.

Sakrament Bierzmowania. Poniedziałkowego popołudnia ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej młodzieży klas III Gimnazjum.

Lednica 2009.

Lednica 2009. W sobotę 6 VI o godz. 4.00 rano grupa 20 młodych osób z Trzebiatowa i Niechorza wyjechała na lednickie spotkanie. Wyjazd zorganizował ks. Łukasz.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.