W obronie życia poczętego

W obronie życia poczętego Młodzież naszej parafii przygotowała w Sanktuarium rozważania Drogi Krzyżowej będące narracją dziecka, któremu nie pozwolono się narodzić.

"Marsz dla Życia"

W Niedzielę Palmową, w Światowy Dzień Młodych, odbyła się doroczna procesja "Marsz dla Życia".

Poświęcenie pokarmów

Poświęcenie pokarmów Poświęcenie Pokarmów Wielkanocnych w Wielką Sobotę.

Triduum Sacrum

Triduum Sacrum Od Wielkiego Czwartku rozpoczyna się w Kościele Powszechnym "Triduum Sacrum"

Pielgrzymka do Wilna

Pielgrzymka do Wilna Pielgrzymka do Wilna 28.04.2013-02.05.2013

Rekolekcje Szkolne w Sanktuarium

Rekolekcje Szkolne w Sanktuarium Zapraszamy na Rekolekcje Szkolne uczniów wszystkich szkół w Trzebiatowie.

Dziękczynienie za Pontyfikat Benedykta XVI

Dziękczynienie za Pontyfikat Benedykta XVI W czwartek 28 lutego o godzinie 20.00 Papież Benedykt XVI kończy sprawować urząd Biskupa Rzymu, Następcy Św. Piotra.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.