Spotkanie opłatkowe z młodzieżą

Spotkanie opłatkowe z młodzieżą Grupy młodzieżowe działające przy parafii - "Lektorzy" i "Tęcza Noego" , spotkały się na wspólnej Wigilii w sali parafialnej. Ks. Proboszcz dr Andrzej Dowal złożył życzenia świąteczne i podzielił się z młodzieżą opłatkiem, podobnie opiekunowie grup - Pani katechetka Małgorzata Labuhn i ks. Marek. Panowała bardzo uroczysta atmosfera, pełna serdeczności i dobrego humoru.

Plan Kolędy

Plan Kolędy Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe styczniowe dni . W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w Soboty o 10.00, a w Niedzielę o 15.30.

Budujemy Szopkę Bożonarodzeniową

Budujemy Szopkę Bożonarodzeniową Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej pod okiem swoich instruktorów zrobili drewnianą szopkę dla naszego Sanktuarium.

Msza Święta Wynagradzająca za znieważenie wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej

Msza Święta Wynagradzająca za znieważenie wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej W związku ze świętokradczym atakiem atakiem, dokonanym przez zamachowca w Niedzielę 9 grudnia na cudowny obraz Matki Bożej Jasnogórskiej Królowej Polski w Częstochowie, w naszym Sanktuarium zostanie odprawiona w Niedzielę 16 grudnia o godz. 18.00 Msza Święta Wynagradzająca a po niej nabożeństwo połączone z Suplikacją. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za tę poważną zniewagę.

Program Rekolekcji Adwentowych

Program Rekolekcji Adwentowych REKOLEKCJE ADWENTOWE w Sanktuarium.
"Adwent – oczekiwanie w wierze"

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Odwiedziny Świętego Mikołaja 6 grudnia po Mszy Św. Roratniej gościliśmy w naszym Sanktuarium św. Mikołaja.

Rozpoczynamy Adwent

Rozpoczynamy Adwent Adwent jest czasem radosnego oczekiwania na ponowne przyjście Chrystusa Pana na końcu czasów w Dniu Ostatecznym i również czasem przygotowania do godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Wykorzystajmy ten czas, aby otworzyć swoje serca na przyjście Pana. Roraty ku czci Najświętszej Maryi Panny od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy z lampionami i dobrymi uczynkami wypisanymi na serduszkach. Na zakończenie Mszy św. będzie losowanie figurki Matki Bożej.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.