Program Rekolekcji Adwentowych

Program Rekolekcji Adwentowych REKOLEKCJE ADWENTOWE w Sanktuarium.
"Adwent – oczekiwanie w wierze"

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Odwiedziny Świętego Mikołaja 6 grudnia po Mszy Św. Roratniej gościliśmy w naszym Sanktuarium św. Mikołaja.

Rozpoczynamy Adwent

Rozpoczynamy Adwent Adwent jest czasem radosnego oczekiwania na ponowne przyjście Chrystusa Pana na końcu czasów w Dniu Ostatecznym i również czasem przygotowania do godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Wykorzystajmy ten czas, aby otworzyć swoje serca na przyjście Pana. Roraty ku czci Najświętszej Maryi Panny od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy z lampionami i dobrymi uczynkami wypisanymi na serduszkach. Na zakończenie Mszy św. będzie losowanie figurki Matki Bożej.

Spotkanie Andrzejkowe

Spotkanie Andrzejkowe Młodzież parafialna z "Grupy Lektorskiej" i młodzież starsza ze wspólnoty "Tęcza Noego" uczciła św. Andrzeja Apostoła, patrona Ks. Proboszcza Andrzeja, poprzez wspólne spotkanie andrzejkowe w sali parafialnej. Gościem honorowym był Ksiądz Solenizant, któremu młodzież zaśpiewała tradycyjne "sto lat" oraz złożyła życzenia i wręczyła pamiątkowy upominek.

Msza Hubertowska w Sanktuarium

Msza Hubertowska w Sanktuarium W Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata odbyła się Msza Św. pod przewodnictwem Ks. kan. dra Andrzeja Dowala, Kustosza naszego Sanktuarium w której uczestniczyły Koła Łowieckie z Trzebiatowa (Bażant, Łoś), Jaromina (Knieja), Mrzeżyna (Łabędź), Gryfic (Rega, Dzik) i Zespół Sygnalistów Gryf.

Trzebiatowska Cecyliada 2012

Trzebiatowska Cecyliada 2012 Przedstawiamy wyniki festiwalu oraz pamiątkowe zdjęcia.

Wyznanie Wiary w Szczecińskiej Katedrze

Wyznanie Wiary w Szczecińskiej Katedrze Nuncjusz Apostolski w Polsce, Ksiądz Arcybiskup Celestino Migliore, gościł w Szczecinie, w sobotę, 24 listopada 2012 r. Okazją do wizyty jest rozpoczęty Rok Wiary, który w przeddzień Uroczystości Chrystusa Króla zgromadził w Szczecińskiej Katedrze, na swoim święcie patronalnym, Akcje Katolicką oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.