Pielgrzymka w Roku Miłosierdzia

Pielgrzymka w Roku Miłosierdzia Zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym

Program rekolekcji parafialnych w naszym Sanktuarium

Program rekolekcji parafialnych w naszym Sanktuarium Niedziela 13 marca 2016 r. V Niedziela Wielkiego Postu
– Rekolekcje podczas wszystkich Mszy Św. niedzielnych (7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i podczas Gorzkich Żali o 17.15)

Poświęcenie stacji Drogi Krzyżowej i Figury Chrystusa Króla

Poświęcenie stacji Drogi Krzyżowej i Figury Chrystusa Króla  "Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę Jam zwyciężył świat"
Ewangelia wg św. Jana (J 16)

Rozpoczynamy Wielki Post

Rozpoczynamy Wielki Post Przypadająca 10 lutego Środa Popielcowa rozpoczyna w Kościele Rzymsko - Katolickim okres Wielkiego Postu czyli czterdziestodniowej pokuty. Ten czas do Wielkanocy ma nie tylko przygotować nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ale także pobudzić do podjęcia zdecydowanej poprawy i nawrócenia.

Orędzie Papieża Franciszka na XXIV Światowy Dzień Chorego 2016 r.

Orędzie Papieża Franciszka na XXIV Światowy Dzień Chorego 2016 r. Zawierzmy się Jezusowi miłosiernemu jak Maryja:
„Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie” (J 2,5)

Rekolekcje Wielkopostne dla Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych

Rekolekcje Wielkopostne dla Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych PROGRAM REKOLEKCJI 7-9 marca 2016 r.

Rekolekcje Wielkopostne dla Szkół Podstawowych

Rekolekcje Wielkopostne dla Szkół Podstawowych PROGRAM REKOLEKCJI 9-11 marca 2016 r.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.