Strona główna / InformacjeBIERZMOWANIE 2018


BIERZMOWANIE 2018 Dnia 22 maja, o godz. 16:00, grupa młodzieży z naszej parafii przyjęła Sakrament Bierzmowania. Przez ostatni rok uczestniczyli regularnie w przygotowaniu bezpośrednim do przyjęcia tego Sakramentu.


 XII ROCZNICA KORONACJI


XII ROCZNICA KORONACJI Już dwanaście lat mija od tego pamiętnego momentu, kiedy to wierni Kościoła nad Odrą i Bałtykiem, po latach protestantyzacji katolickich świątyń na Pomorzu Zachodnim, włożyli na skronie Chrystusa Pana i Trzebiatowskiej Pani - Macierzyńskiej Matki Kościoła złote korony.


 25-lecie kościoła i Odpust w Gąbinie


Ćwierć wieku temu poświęcono nowowybudowany kościół filialny w Gąbinie, który służy do dziś lokalnej społeczności wiernych jako miejsce oddawania czci Bogu. Świątynię tą wznoszono w trudzie ze względu na przeszkody polityczne i materialne. Wielu parafian pomagało przy budowie. Wśród wielu rąk "do pracy" nie brakowało także rąk ks. kan. Henryka Cudaka, który w stroju roboczym , z wielką gorliwością, nie oszczędzał swojego zdrowia przy wznoszeniu gąbińskiej świątyni.


 MISJE PARAFIALNE MMXVIII


W dniach 18 - 25 marca 2018 roku nasza parafia, po wielu latach, ponownie przeżywała tygodniowe MISJE ŚWIĘTE. Poprowadzili je Ojcowie Salwatorianie. Każdy dzień Misji poświęcony był innemu zagadnieniu:


 ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE 2018


Wielki Tydzień został ustanowiony w celu przeżycia przez nas Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Od Wielkiego Czwartku świętować bedziemy TRIDUUM SACRUM. Poniżej podajemy szczegółowy program:


 MISJE PARAFIALNE 2018


MISJE PARAFIALNE 2018 Misje Święte to dawna praktyka religijna Kościoła. Są to rekolekcje, które przeprowadza się najczęściej co 10 lat dla całej parafii. Celem misji jest umocnienie i odnowienie życia wiary. W naszej parafii rozpoczną się one w piątą niedzielę Wielkiego Postu i poprowadzą je Ojcowie Salwatorianie. Program Misji Świetych:


 PIELGRZYMKA DO WŁOCH


PIELGRZYMKA DO WŁOCH Serdecznie zapraszamy do udziału w Pielgrzymko-Rekolekcjach "Szlakiem Cudów Eucharystycznych" do Włoch.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografiiPIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych

PIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych


W dniach 20 - 28 kwietnia 2018 roku wyruszyła z naszej parafii niecodzienna autokarowa pielgrzymka do Włoch, której głównym celem było nawiedzenie miejsc, w których zdarzyły się cuda Eucharystyczne.

fotografii w albumie: 32

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: