"MSZA ŚW. HUBERTOWSKA" w Trzebiatowskim Sanktuarium

Zwłaszcza w listopadzie gromadzi w świątyniach myśliwych oraz leśników ich patron - Św. Hubert, biskup.

Podobnie było i w tym roku w Trzebiatowie.

W Sanktuarium pw. Macierzyństwa NMP, 26 listopada 2017 roku, o godz. 12:00, została odprawiona tzw. "Msza Św. Hubertowska"

ZADUSZKI KAPŁAŃSKIE

ZADUSZKI KAPŁAŃSKIE Kapłani z Dekanatu Trzebiatów modlili się dorocznie przy grobach kapłanów pochowanych na cmentarzach należących do tego Dekanatu. W sobotę, 26 listopada 2017 roku, od godz. 11:00, odwiedziliśmy kapłańskie groby w:

CECYLIADA 2017

CECYLIADA 2017 Już w najbliższą sobotę - 25 listopada - zapraszamy na już XIII Ogólnopolski Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej - CECYLIADA 2017. Odbędzie się on w hali widowiskowo-sportowej w Mrzeżynie. Czas trwania 10:00 - 17:00. Szczegołowy program można znaleźć na plakacie. Serdecznie zapraszamy!

ZADUSZKI LITERACKIE - Księża grają artystom...

ZADUSZKI LITERACKIE - Księża grają artystom... Trzebiatowski Ośrodek Kultury (Pałac)
PIĄTEK - 17. listopada - 19:00 - TOK (Pałac)

Niemal codziennie korzystamy z wielkich dzieł literackich czy muzycznych. Zachwycamy się, a nie rzadko bawimy, przy dźwiękach znanych utworów muzycznych, których autorzy odeszli już do wieczności.

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH | 2017

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH | 2017 Oprócz świętych, którym poświęcono w kalendarzu liturgicznym osobny dzień w roku kościelnym, w niebie przebywa niezliczona rzesza wybranych "ze wszystkich narodów i pokoleń, i języków", ze wszystkich stanów i zawodów. W pierwszym dniu listopada Kościół oddaje cześć tym wszystkim, którzy weszli już do chwały niebieskiej, a dzieciom swoim pielgrzymującym jeszcze na tej ziemi wskazuje drogę, która ich starszych braci zawiodła do świętości. Porządek Mszy Świętych:

ROZPOCĘCIE ROKU SZKOLNEGO i finał akcji Caritas "Tornister pełen uśmiechu"

ROZPOCĘCIE ROKU SZKOLNEGO i finał akcji Caritas 4 września, wspólną modlitwą, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny 2017/2018. Mszę Św. w intencji uczniów i wychowawców odprawił ks. Prałat dr Andrzej Dowal - proboszcz naszej parafii. Po zakończonej Mszy Św. rozdano 30 wyposażonych plecaków potrzebującym uczniom z naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do zapełniania plecaków, wpisując się w wakacyjną akcję CARITAS: "Tornister pełen uśmiechu". Wszystkim uczniom i wychowawcom życzymy owocnego roku szkolnego i katechetycznego. Powierzamy was wszystkich opiece Matki Bożej Łaskawej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii.

KANCELARIA PARAFIALNA (porządek wakacyjny)

ŚRODA 16:00-17:00
SOBOTA 10:00-11:00