Godziny urzędowania Kancelarii parafialnej w okresie wakacyjnym

Godziny urzędowania Kancelarii parafialnej w okresie wakacyjnym Środa 16:00 – 17:00
Czwartek 17:00 – Nauka dla rodziców i chrzestnych
Sobota 10:00- 11:00
17:00 – Nauka dla narzeczonych
Pogrzeby załatwiamy dodatkowo po Mszy Św.

Msza Św. dziękczynna Księdza Kanonika Czesława Ziemińskiego.

Msza Św. dziękczynna Księdza Kanonika Czesława Ziemińskiego.  24.06.2016 r. o godz. 18:00 została odprawiona Msza Św. dziękczynna z okazji 60 - lecia kapłaństwa Czesława Ziemińskiego. Kazanie wygłosił ks. Proboszcz z parafii NSPJ z Gryfic Ireneusz Pastryk, wychowanek księdza Czesława.

X rocznica koronacji Cudownego Obrazu Najświętszej Maryii Panny

X rocznica koronacji Cudownego Obrazu Najświętszej Maryii Panny  W Sanktuarium Maryjnym w Trzebiatowie pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Andrzeja Dzięgi, arcybiskupa szczecińsko – kamieńskiego w koncelebrze z ks. bp Henrykiem Wejmanem i ks. bp Krzysztofem Zadarko (diecezja Koszaliński – Kołobrzeska) sprawowana była uroczysta Eucharystia, w trakcie której wspominane były aż trzy historyczne wydarzenia, które miały miejsce w trzebiatowskim kościele.

Triduum przed rocznicą koronacji Cudowengo Obrazu

Triduum przed rocznicą koronacji Cudowengo Obrazu Tradycyjnie tuż przed uroczystościami rocznicowymi koronacji Cudownego Obrazu, w naszym Sanktuarium odbywa się Triduum. Czas szczególnego przygotowania się do tego jakże ważnego dnia dla wspólnoty wiernej całej Archidiecezji. Tym razem specjalny montaż słowno muzyczny przygotowali młodzi ludzie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta w Trzebiatowie

Witaj Święta Siostro Faustyno

Witaj Święta Siostro Faustyno 20 maja w trakcie Mszy Świętej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W naszej Wspólnocie Parafialnej przywitaliśmy relikwie I stopnia Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, które zostały nam podarowane w czasie ostatniej pielgrzymi w Sanktuarium w Łagiewnikach

Zakończenie Misji Fatimskich

Zakończenie Misji Fatimskich  Na zakończenie Misji Fatimskich została poświęcona i zainstalowana figurka Matki Bożej Fatimskiej w grocie za zewnątrz kościoła. Ojcowie Redemptoryści w czasie uroczystości zawierzyli naszą parafię Matce Najświętszej

Zmarł Ksiądz Franciszek Moździerz

Zmarł Ksiądz Franciszek Moździerz  Z żalem, ale i z nadzieją wypływającą z wiary w zmartwychwstanie naszego Pana Jezusa Chrystusa informujemy, że w sobotę, 7 maja 2016 r., zmarł ks. Franciszek Moździerz, wieloletni proboszcz Parafii pw. św Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Trzebuszu.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.