V rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

V rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 21 maja 2011 roku o godz. 11.00 uroczystą Mszą św. złożyliśmy Bogu dzięczynienie za dar Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej z Dzieciątkiem, która dokonała się 5 lat temu na trzebiatowskim stadionie.

Finał Konkursu Dekanalnego.

Finał Konkursu Dekanalnego. Sobotniego przedpołudnia, 7 maja o godz. 10.00, odbył się w Salce Parafialnej finał IV Dekanalnego Konkursu Biblijnego pt. "Nie gaście ducha Ojca Maksymiliana".

Spotkanie z błog. Janem Pawłem II

Spotkanie z błog. Janem Pawłem II 1 maja o godz. 20.00 w dniu Beatyfikacji Jana Pawła II odbyła się inscenizacja o Janie Pawle II.

Kolejne Otwarcie Sezonu Motocyklowego.

Kolejne Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Już po raz VI w Trzebiatowskim Sanktuarium zgromadzili się motocykliści na Mszy Św. rozpoczynającej Sezon Motocyklowy.

Nowi Ministranci.

Nowi Ministranci. W Wielki Czwartek do grona ministrantów zostali włączeni nowi chłopcy.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Corocznym zwyczajem, w Wielki Piątek, udaliśmy się ulicami naszego miasta z Krzyżem na ramionach.

III Marsz Życia.

III Marsz Życia. W Niedzielę Palmową, już trzeci raz wyruszył Marsz dla Życia z parafii Garnizonowej do Sanktuarium.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.