Odpust we Włodarce

Odpust we Włodarce W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego grupa pielgrzymów z Trzebiatowa udała się na pieszo do Włodarki, aby uczestniczyć w Uroczystości Odpustowej. Mszę celebrował ks. Przemysław i wygłosił homilię na temat "Krzyż jako znak zbawienia, zaś ks. Proboszcz służył posługą w konfesjonale. Po Eucharystii odbyła się procesja z Najświętszym Sakramentem.

"Trzebiatowska Cecyliada 2012"

ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ NA VIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIEŚNI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ „TRZEBIATOWSKA CECYLIADA 2012”.

Zapraszamy na Dożynki Archidiecezjalne

Zapraszamy na pielgrzymki autokarowe

Bierzmowanie w Sanktuarium

Bierzmowanie w Sanktuarium W sobotę 16 czerwca licznie zgromadzona młodzież przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania. Ks. Bp Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił daru Ducha Świętego naszym parafianom i gościom, przybyłym z sąsiednich parafii Dekanatu.

VIII Zawody Strażackich Sikawek Konnych - poświęcenie pojazdów

VIII Zawody Strażackich Sikawek Konnych - poświęcenie pojazdów W sobotę 9 czerwca w Trzebiatowie odbyły się VIII Międzynarodowe Zawody Strażackich Sikawek Konnych, organizowane przez Gminę Trzebiatów, Trzebiatowską Ochotniczą Straż Pożarną oraz Starostwo Powiatowe w Gryficach. Przed rywalizacją na rynku przy Sanktuarium ks. Marek, wikariusz parafii Matki Bożej Trzebiatowskiej, poświęcił pojazdy strażackie.

"Misje u Stóp Krzyża" w naszym Sanktuarium

Serdecznie zapraszamy do udziału w Misjach Świętych poświęconych Krzyżowi Chrystusa i Jego obecności w Relikwii.