Archidiecezjalne Dożynki

Archidiecezjalne Dożynki Zapraszamy na Archidiecezjalne Dożynki 18 września b.r. w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Marii Panny.

Archidiecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę

Archidiecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy przez Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice, Kraków-Łagiewniki. Wyjazd 21 września późnym wieczorem, powrót 24 września 2011.

Sianów - konkurs papieski.

Sianów - konkurs papieski. Już od dziesięciu lat Gimnazjum Gminne im. Ireny Sendlerowej w Sianowie, we współpracy z Urzędem Gminy i Miasta w Sianowie oraz Parafią Rzymsko - Katolicką pw. św. Stanisława Kostki w Sianowie organizuje Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II.

Woda, las, kajaki - czyli majówka w Trzebiatowie.

Woda, las, kajaki - czyli majówka w Trzebiatowie. W sobotę, 14.05.2011, w parafii Macierzyństwa NMP odbyła się majówka ojców, synów, wujków i dziadków. Impreza odbyła się w gościnnych progach "Agroturystyki Piastów" w Chełmie Gryfickim opodal Trzebiatowa.

V rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

V rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 21 maja 2011 roku o godz. 11.00 uroczystą Mszą św. złożyliśmy Bogu dzięczynienie za dar Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej z Dzieciątkiem, która dokonała się 5 lat temu na trzebiatowskim stadionie.

Finał Konkursu Dekanalnego.

Finał Konkursu Dekanalnego. Sobotniego przedpołudnia, 7 maja o godz. 10.00, odbył się w Salce Parafialnej finał IV Dekanalnego Konkursu Biblijnego pt. "Nie gaście ducha Ojca Maksymiliana".

Spotkanie z błog. Janem Pawłem II

Spotkanie z błog. Janem Pawłem II 1 maja o godz. 20.00 w dniu Beatyfikacji Jana Pawła II odbyła się inscenizacja o Janie Pawle II.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.