Strona główna / InformacjeMsza Św. Hubertowska w Sanktuarium


Msza Św. Hubertowska w Sanktuarium W Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata w południe odbyła się Msza Św. pod przewodnictwem Ks. Prałata Andrzeja Dowala, Kustosza naszego Sanktuarium. Zgodnie z tradycją, kultywowaną w naszej wspólnocie parafialnej, we Mszy Św. uczestniczyły Koła Łowieckie z Trzebiatowa (Bażant, Łoś), Jaromina (Knieja), Mrzeżyna (Łabędź), Gryfic (Rega, Dzik) i Zespół Sygnalistów Gryf.


 Adwent 2015. Przyjdź Jezu Panie


Adwent 2015. Przyjdź Jezu Panie Adwent jest czasem radosnego oczekiwania na ponowne przyjście Pana Jezusa na końcu czasów w Dniu Ostatecznym i również czasem przygotowania do godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Wykorzystajmy ten czas, aby otworzyć swoje serca na przyjście Pana. Zapraszamy na Roraty ku czci Najświętszej Maryi Panny od poniedziałku do soboty na godz. 17.00. Dzieci z lampionami i dobrymi uczynkami wypisanymi na serduszkach biorą udział w losowaniu figurki Matki Bożej.


 Cecyliada 2015


Cecyliada 2015 Już po raz XI odbył się Ogólnopolski Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej w Hali Widowiskowo – Sportowej w Mrzeżynie. Miało to miejsce 21 listopada 2015r. w przeddzień święta św. Cecylii patronki chórzystów, lutników, muzyków, organistów, zespołów wokalno-instrumentalnych. festiwalu w Trzebiatowie była kontynuacja i rozwój tradycji Kościoła pierwszych wieków chrześcijaństwa. Św. Paweł Apostoł pisał: „Przemawiajcie do siebie wzajemnie w psalmach i hymnach, i pieśniach pełnych ducha, śpiewając i wysławiając Pana w waszych sercach.”


 Uroczystość Wszystkich Świętych


Uroczystość Wszystkich Świętych Pamiętamy o naszych zmarłych w modlitwie nawiedzając cmentarze.

Msza św. na cmentarzu w Trzebiatowie odbędzie się o godz. 13.00. Po Mszy św. uroczysta procesja połączona z modlitwą za spoczywających w grobach i poświęcenie nagrobków. Od 2 listopada modlitwy wypominkowe za zmarłych w Sanktuarium codziennie o godz. 17.30.


 Nowe figurki Świętych w naszym Sanktuarium


Nowe figurki Świętych w naszym Sanktuarium  W niedzielę 17 października podczas Mszy Świętej wieczornej, grupa pielgrzymów dziękowała za dar pielgrzymowania po Chorwacji.


 Dzień Papieski


Dzień Papieski  W niedzielę 11 października po wieczornej Mszy Świętej, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta w Trzebiatowie przygotowała montaż słowno - muzyczny z okazji Dni Papieskich.


 Odpust w Naszym Sanktuarium


Odpust w Naszym Sanktuarium  W niedzielę 11 października nasza wspólnota parafialna, podczas wszystkich Mszy Świętych, przeżywała Uroczystość Odpustową.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografiiPIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych

PIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych


W dniach 20 - 28 kwietnia 2018 roku wyruszyła z naszej parafii niecodzienna autokarowa pielgrzymka do Włoch, której głównym celem było nawiedzenie miejsc, w których zdarzyły się cuda Eucharystyczne.

fotografii w albumie: 32

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: