Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne Zapraszamy do naszego Sanktuarium na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym oraz na Rekolekcje Szkolne i Parafialne.

Rozpoczęliśmy Wielki Post

Rozpoczęliśmy Wielki Post Przypadająca 18 lutego Środa Popielcowa rozpoczęła w Kościele Rzymsko - Katolickim okres Wielkiego Postu czyli czterdziestodniowej pokuty. Ten czas do Wielkanocy ma nie tylko przygotować nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ale także pobudzić do podjęcia zdecydowanej poprawy i nawrócenia.

Msza Św. Pasterska o północy

Msza Św. Pasterska o północy Radując się po raz kolejny z narodzenia Chrystusa, dziękujemy Bogu za Jego niepojętą miłość ku nam. Naszą radość, miłość i wdzięczność wyrażamy w gorącej modlitwie, w pięknym śpiewie kolęd, w pobożnym uczestnictwie we Mszy Świętej, nazywanej potocznie Pasterką.

Plan "kolędy" na grudzień i styczeń 2015 roku

Plan Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe tygodnie 2014 i 2015 roku. W dni powszednie w Trzebiatowie kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty o godz. 10.00, a w niedziele o godz. 15.30.

Spotkanie ze Św. Mikołajem

Spotkanie ze Św. Mikołajem 6 grudnia po Mszy Św. Roratniej nasze Sanktuarium odwiedził Święty Mikołaj. Licznie zgromadzone trzebiatowskie dzieci oczekiwały na otrzymanie prezentu od długo oczekiwanego Gościa.

Rozpoczęliśmy kolejny Adwent

Rozpoczęliśmy kolejny Adwent Adwent jest czasem radosnego oczekiwania na ponowne przyjście Pana Jezusa na końcu czasów w Dniu Ostatecznym i również czasem przygotowania do godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Wykorzystajmy ten czas, aby otworzyć swoje serca na przyjście Pana. Zapraszamy na Roraty ku czci Najświętszej Maryi Panny od poniedziałku do soboty na godz. 17.00. Dzieci z lampionami i dobrymi uczynkami wypisanymi na serduszkach biorą udział w losowaniu figurki Matki Bożej.

Andrzejki z młodzieżą naszej Parafii

Andrzejki z młodzieżą naszej Parafii Młodzież gimnazjalna z "Grupy Lektorskiej", prowadzonej przez Panią katechetkę Małgorzatę Labuhn oraz młodzież ze wspólnoty "Tęcza Noego", której opiekunem jest ks. Marek, w piątkowe popołudnie uczciła św. Andrzeja Apostoła, patrona m. in. Ks. Proboszcza Andrzeja.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.