Uwaga! Zmiana porządku niedzielnego

Uwaga! Zmiana porządku niedzielnego W najbliższą Niedzielę 20 lipca nie będzie Mszy Św. o godz. 12.00 ale o godz. 13.00. Msza Św. będzie transmitowana przez TV Polonia na cały świat. Zapraszamy do wspólnej modlitwy naszych gości i parafian.

Zakończyliśmy Misje u Stóp Krzyża

Zakończyliśmy Misje u Stóp Krzyża Nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia i okolicznościowym Słowem Bożym, wygłoszonym przez ks. Prałata Aleksandra Ziejewskiego ze Szczecina, oraz błogosławieństwem Relikwiami Świętego Krzyża zakończyliśmy czas Świętych Misji u Stóp Zbawiciela.

Odszedł do Pana zasłużony Kapłan

Odszedł do Pana zasłużony Kapłan W piątek, 4 lipca 2014 r., w godzinach południowych, po ciężkiej chorobie, zmarł Ksiądz Kanonik Henryk Jędrychowski, emerytowany proboszcz Parafii p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Mrzeżynie. Msza Święta pogrzebowa odbyła się w kościele parafialnym p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Mrzeżynie, w poniedziałek, 7 lipca 2014 r. o godz. 10:00. Po skończonej Eucharystii pochowano zmarłego Kapłana na cmentarzu w Trzebiatowie.

Misje u Stóp Krzyża

Misje u Stóp Krzyża Serdecznie zapraszamy do udziału w Misjach poświęconych tajemnicy Krzyża Chrystusowego i Jego obecności w wyjątkowej Relikwii Drzewa Świętego.

XVII Trzebiatowskie Spotkania Kultur - "Sąsiady"

XVII Trzebiatowskie Spotkania Kultur - Trzebiatowskie "Sąsiady" to przede wszystkim spotkanie ludzi zaciekawionych folklorem, tradycją, sztuką ludową, muzyką i kuchnią trzech kultur – polskiej, niemieckiej i ukraińskiej. Przedstawiciele różnych kultur i wyznań mogli po sąsiedzku pokazać swoje, obyczaje, tradycje, historię, muzykę, religię.

Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego 2013/2014

Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego 2013/2014 W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa dzieci i młodzież naszej Parafii uczestniczyli we Mszy Św. dziękczynnej za miniony Rok Szkolny i Katechetyczny.

Msza Święta w intencji Ojczyzny

Msza Święta  w intencji Ojczyzny 21 czerwca w naszym Sanktuarium przeżywaliśmy 25 rocznicę odzyskania Wolności i zwycięstwa Solidarności. O godz. 11-tej odbyła się dziękczynna Eucharystia z udziałem członków Solidarności Województwa i Regionu.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.