Ogniska żar.

Ogniska żar. Sobotniego przedpołudnia spotkaliśmy się na wspólnym świętowaniu rozpoczęcia jesieni.

Pielgrzymka do Częstochowy.

Pielgrzymka do Częstochowy. W dniach od 21 do 24 września 2005 wyjechaliśmy na szlak pielgrzymi wiodący nas do Królowej Polski.

Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy.

Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy. Jak co roku wyruszyliśmy na szlak wiodący nas do Studzienki św. Ottona w Cerkwicy.

Beata Bednarz.

Beata Bednarz. 9 września 2005 roku mieliśmy okazję spotkać się z kolejnym przedstawicielem nurtu muzyki chrześcijańskiej w naszym Trzebiatowskim Sanktuarium.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 17 maja 2008 roku o godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta Rocznicowa, któej przewodniczył ks. bp. Jacek Jezierski, a Słowo Boże wygłosił ks. Bp Roman Marcinkowski.

Msza Św. dziękczynna Księdza Kanonika Czesława Ziemińskiego.

Święcenia Diakonatu Jakuba Suszyńskiego

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.