Dzień pierwszy Triduum.

Dzień pierwszy Triduum. Rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowanie do Koronacji Cudownego Obrazu.

Plan wydarzeń związanych z Koronacją.

Zapraszamy wszystkich do udziału w Triduum przed Koronacją w dniach 17 - 19 maja w Sanktuarium.

Misje Święte zakończone.

Misje Święte zakończone. Poświęceniem Krzyża Misyjnego i odsłonięciem tabliczki upamiętniającej to wydarzenie zakończyliśmy święty czas duchowego przygotowania na Uroczystość Koronacji Cudownego Obrazu.

Finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Sanktuarium.

Finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Sanktuarium. Jednym z elementów przygotowania Diecezji do Uroczystości Koronacji, był Konkurs Wiedzy na temat naszego Sanktuarium w Trzebiatowie.

Misje Święte przed Koronacją Cudownego Obrazu.

Zapraszamy wszystkich naszych parafian do godnego przygotowania się na czekającą nas uroczystość.

Ogólnopolskie Spotkanie ERM.

Ogólnopolskie Spotkanie ERM. W dniach 21 - 23 kwietnia w Częstochowie uczestniczyliśmy w Dniach Wspólnoty Euchrystycznego Ruchu Młodych.

Dni Społeczne Akcji Katolickiej.

Dni Społeczne Akcji Katolickiej. Popołudniem 19 kwietnia odbył się Dzień Społeczny Akcji Katolickiej zoorganizowany przez Oddział parafialny AK naszej parafii.