Boże Narodzenie 2005

nagromadzić światła
w naszych duszach,
by nam go nie zabrakło
do następnego Bożego Narodzenia.

ks. Mieczysław Maliński

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - wyniki konkursu.

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - wyniki konkursu. 21 szopek wzięło udział w rywalizacji konkursowej.

Upragniony Święty.

Upragniony Święty. Nareszcie do nas zawitał - św. Mikołaj biskup.

Wigilia św. Mikołaja.

Wigilia św. Mikołaja. Poniedziałkowego popołudnia świętowaliśmy najukochańszego Świętego wszystkich dzieci.

Kiermasz Adwentowy.

Kiermasz Adwentowy. Od I Niedzieli Adwentu zapraszamy na Kiermasz przygotowany przez nasze dzieci i ich rodziców.

Czas Adwentu.

Czas Adwentu. Zostawił swój dom, powierzył swoim sługom staranie o wszystko, każdemu wyznaczył zajęcie, a odźwiernemu przykazał, żeby czuwał. Czuwajcie więc, bo nie wiecie, kiedy pan domu przyjdzie: z wieczora czy o północy, czy o pianiu kogutów, czy rankiem. By niespodzianie przyszedłszy, nie zastał was śpiących. Lecz co wam mówię, mówię wszystkim: Czuwajcie!

Cecyliada 2005

Cecyliada 2005 19 listopada odbył się I Trzebiatowski Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej "Cecyliada 2005"

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.