Mecz ministrantów.

Mecz ministrantów. 30 września w sobotnie przedpołudnie gościliśmy ministrantów z Gryfic, z którymi rozegraliśmy mecz towarzyski w piłkę nożną.

Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę.

Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. W dniach 20 - 23 września pielgrzymowaliśmy po Sanktuariach Maryjnych udając się do Częstochowy.

Dziękczynienie za plony.

Dziękczynienie za plony. Minionej niedzieli przeżywaliśmy Uroczystość Dożynek.

Pielgrzymka do Studzienki św. Ottona.

Pielgrzymka do Studzienki św. Ottona. Jak co roku odbyła się w ramach Ottonali Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy do Studzienki św. Ottona.

IV Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Święć się imię Twoje

IV Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Święć się imię Twoje W ramach Dni Świętego Ottona nasz scholka dziecięca BOŻY PRZYSTANEK wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Trzebiatowski Ośrodek Kultury.

Koncert New Day.

Koncert New Day. W ramach odchodzonych "Ottonali" piątkowego wieczoru w Sanktuarium wystąpił zespół New Day grający muzykę chrześcijańską.

Złoty Jubileusz Święceń Kapłańskich.

Złoty Jubileusz Święceń Kapłańskich. 5 września 2006 roku o godz. 12.00 ks. abp Zygmunt Kamiński wraz z kapłanami rocznikowymi odprawił Mszę Świętą w naszym Sanktuarium z okazji 50 lecia Święceń Kapłańskich.