Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Minionej niedzieli dzieci klas II Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 po raz pierwszy w pełni uczestniczyły we Mszy Świętej.

Święto Strażaków.

Święto Strażaków. Sobotniego popołudnia w Sanktuarium odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji naszych strażków.

Leć baloniku!

Leć baloniku! Czy pamiętamy jeszcze to wydarzenie?

Cudowny Obraz Ukoronowany.

Cudowny Obraz Ukoronowany. I stało się.

Dzień trzeci Triduum.

Dzień trzeci Triduum. Powoli kończymy nasze przygotowania do Koronacji.

Dzień drugi Triduum.

Dzień drugi Triduum. Ubogaceni zostaliśmy występem naszych dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Dzień pierwszy Triduum.

Dzień pierwszy Triduum. Rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowanie do Koronacji Cudownego Obrazu.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.