Kiermasz Wielkanocny.

Kiermasz Wielkanocny. Dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych wraz z rodzicami przygotowały przepiękne dekoracje Wielkanocne.

I rocznica śmierci Jana Pawła II.

I rocznica śmierci Jana Pawła II. I nasza parafia, w sposób szczególny, chciała wyrazić pamięć o naszym Wielkim Papieżu, w ten wyjątkowy dzień.

Motocykliści w naszym Sanktuarium.

Motocykliści w naszym Sanktuarium. W sobotnie popołudnie na plac kościelny wjechały ryczące maszyny. Okazją, była Msza św. na ropoczęcie sezonu 2006.

Kurtyny już gotowe.

Kurtyny już gotowe. Do późnych godzin wieczornych w miniony czwartek trwał montaż sceny Nawiedzenia św. Elżbiety przez Maryję. Scena ta będzie zasłaniać Cudowny Obraz Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, który zostanie ukoronowany 20 maja 2006 roku.

I po rekolekcjach.

I po rekolekcjach. Zakończyliśmy nasze ćwiczenia rekolekcyjne.

Rekolekcje Wielkopostne.

Od IV Niedzieli Wielkiego Postu (od 27 marca do 31 marca) ropoczynamy w naszej wspólnocie Ćwiczenia Wielkopostne. Do udziału zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Seans w Kołobrzegu.

Seans w Kołobrzegu. Dwoma autokarami udaliśmy się na projekcje filmu o naszym Kochanym Ojcu Świętym.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.