Galeria - Na wieży.

Galeria - Na wieży. W dniu wczorajszym na wieży kościelnej nastąpiło otwarcie wystawy prac malarskich pani Bronisławy Kaczor ze Szczecina zatytułowanej "Nad Odrą i Bałtykiem".

Nabożeństwo Ekumeniczne.

Nabożeństwo Ekumeniczne. W piątek 30 czerwca o godzinie 18.30 rozpoczęlo się Nabożeństwo Ekumeniczne, które było jednym z punktów festynu Sąsiady zoorganizowanego przez Trzebiatowski Dom Kultury.

Wspólnota ERM ze Szczecina.

Wspólnota ERM ze Szczecina. 24 czerwca na rozpoczęcie wakacji przybyła do nas wspólnota Eucharystycznego Ruchu Młodych z parafii św. Stanisława Kostki ze Szczecina.

Pielgrzymi Piesi ze Szczecina.

Pielgrzymi Piesi ze Szczecina. W czwartek dotarła do naszego Sanktuarium Piesza Pielgrzymka Liceum nr I, II, i IV ze Szczecina.

Nowi ministranci.

Nowi ministranci. W czasie Sumy parafialnej minionej niedzieli, w poczet ministrantów zostali włączeni nowi chłopcy.

Bierzmowanie klas III Gimnazjum.

Bierzmowanie klas III Gimnazjum. W sobotę 17 czerwca grupa 140 kandydatów przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania.

Uroczystość Bożego Ciała.

Uroczystość Bożego Ciała. Jak zawsze, tego czwartkowego dnia, oddaliśmy cześć Najświętszemu Sakramentowi idąc ulicami naszego miasta.