Wyróżnienie dla naszej siostry Tymotei.

Wyróżnienie dla naszej siostry Tymotei. Podczas V Międzynarodowego Dziecięco-Młodzieżowego Festiwalu Piosenki „O Bursztynową Nutkę” dzieci nagrodziły siostrę Orderem Uśmiechu.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało. Jak co roku po Uroczystej Mszy Świętej udaliśmy się procesyjnie do czterech ołtarzy manifestując swoją wiarę.

Uroczystość Pierwszej Komunii i Spowiedzi Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii i Spowiedzi Świętej. Uroczystość odbyła się 3 czerwca podczas dwóch Mszy Świętych.

Turniej Ministrantów.

Turniej Ministrantów. Jak co roku wzięliśmy udział w Turnieju Piłki Nożnej Ministrantów.

Msza Prymicyjna.

Msza Prymicyjna. W miniony czwartek mieliśmy niecodzienną okazję uczestniczyć we Mszy Świętej Prymicyjnej naszych najmłodszych kapłanów wyświęconych 26 maja 2007 roku.

Wyjazd do Lichenia.

Wyjazd do Lichenia. W dniach 25 i 26 maja dzieci i ministranci udali się na Pielgrzymkę do Lichenia.

Jesteśmy po Pierwszej Rocznicy Koronacji.

Jesteśmy po Pierwszej Rocznicy Koronacji. W słoneczne przedpołudnie 19 maja świętowaliśmy I Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Trzebiatowskiej.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.