Wielki Post rozpoczęty.

Wielki Post rozpoczęty. To kolejny czas dany nam, by spojrzeć w swoje serce idąc za Chrystusem na Golgotę. Na rozpoczęcie tego okresu zostały poświęcone nowe Stacje Drogi Krzyżowej.

Rekolekcje naszej młodzieży

Rekolekcje naszej młodzieży W pierwszym tygodniu ferii zimowych młodzież z naszej parafii uczestniczyła w rekolekcjach dla młodzieży w Myśliborzu i Świnoujściu.

Ferie zimowe - nasza półkolonia.

Ferie zimowe - nasza półkolonia. Od poniedziałku do czwartku zorganizowane zostały spotkania dla naszych milusińskich w ramach ferii zimowych.

Spotkanie opłatkowe ERM i Bożego Przystanku.

Spotkanie opłatkowe ERM i Bożego Przystanku. 13 stycznia spotkały się nasze dzieci wraz z rodzicami na dzieleniu się Białym Chlebem.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Płot.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Płot. Po raz kolejny mieliśmy okazję wysłuchać koncertu młodych muzyków.

Spotkanie opłatkowe ministrantów.

Spotkanie opłatkowe ministrantów. Sobotniego wieczoru w Salce Parafialnej zebrali się ministranci, lektorzy i rodzice, by podzielić się wspólnie opłatkiem.

Wspólne kolędowanie.

Wspólne kolędowanie. Pierwszego dnia Bożego Narodzenia nasz Boży Przystanek wraz z Orkiestrą Dętą z Płot wspólnie wykonali kolędy podczas Mszy św. o godz. 9.00

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.