Strona główna / InformacjeWielki Post rozpoczęty.


Wielki Post rozpoczęty. To kolejny czas dany nam, by spojrzeć w swoje serce idąc za Chrystusem na Golgotę. Na rozpoczęcie tego okresu zostały poświęcone nowe Stacje Drogi Krzyżowej.


 Rekolekcje naszej młodzieży


Rekolekcje naszej młodzieży W pierwszym tygodniu ferii zimowych młodzież z naszej parafii uczestniczyła w rekolekcjach dla młodzieży w Myśliborzu i Świnoujściu.


 Ferie zimowe - nasza półkolonia.


Ferie zimowe - nasza półkolonia. Od poniedziałku do czwartku zorganizowane zostały spotkania dla naszych milusińskich w ramach ferii zimowych.


 Spotkanie opłatkowe ERM i Bożego Przystanku.


Spotkanie opłatkowe ERM i Bożego Przystanku. 13 stycznia spotkały się nasze dzieci wraz z rodzicami na dzieleniu się Białym Chlebem.


 Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Płot.


Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Płot. Po raz kolejny mieliśmy okazję wysłuchać koncertu młodych muzyków.


 Spotkanie opłatkowe ministrantów.


Spotkanie opłatkowe ministrantów. Sobotniego wieczoru w Salce Parafialnej zebrali się ministranci, lektorzy i rodzice, by podzielić się wspólnie opłatkiem.


 Wspólne kolędowanie.


Wspólne kolędowanie. Pierwszego dnia Bożego Narodzenia nasz Boży Przystanek wraz z Orkiestrą Dętą z Płot wspólnie wykonali kolędy podczas Mszy św. o godz. 9.00


 
Nabożeństwa
Galeria fotografiiŻYWA SZOPKA 2016

ŻYWA SZOPKA 2016


W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.

fotografii w albumie: 9

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: