VII Dzień Papieski.

VII Dzień Papieski. Nasze dzieci w Dniu Papieskim przygotowały montaż słowno-muzyczny, w którym wspominały słowa Ojca Świętego Jana Pawła II.

Uroczystość Parafii.

Uroczystość Parafii. 11 października obchodziliśmy Odpust parafialny.

Czuwanie Młodzieży.

Czuwanie Młodzieży. Zapraszamy młodzież ponadgimnazjalną na Czuwanie Nocne w dniu 12 października 2007 do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryii Panny.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego. To już kolejny raz spotkali się posiadacze motocykli, by w tutejszym Sanktuarium podziękować za szczęśliwy Sezon 2007.

Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę.

Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. W dniach 25 - 29 września udaliśmy się na pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych.

Dziękczynienie za plony.

Dziękczynienie za plony. Niedzielnego popołudnia (16 września) odbyła się Uroczysta Msza Święta Dziękczynna za tegoroczne żniwa.

Nowy Krzyż we Włodarce.

Nowy Krzyż we Włodarce. Przed Uroczystością Podwyższenia Krzyża ustawiono nowy krzyż na wjeździe do Włodarki.