Dni skupienia Służby Liturgicznej

Dni skupienia Służby Liturgicznej W kontekście trwających przygotowań do Światowego Dni Młodzieży ministranci naszej Parafii udali się wraz z ks. Przemysławem i klerykiem Jakubem do Wolina na III Rejonowy Dzień Skupienia Służby Liturgicznej.

Odpust we Włodarce

Odpust we Włodarce W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego grupa pielgrzymów z Trzebiatowa udała się na pieszo do Włodarki, aby uczestniczyć w Uroczystości Odpustowej, połączonej z Dziękczynieniem za tegoroczne plony

Przywitaliśmy Nowy Rok Szkolny 2014/2015

Przywitaliśmy Nowy Rok Szkolny 2014/2015 Po raz kolejny przywitaliśmy Nowy Rok Szkolny Mszą Świętą w naszym Sanktuarium. Ks. Prałat Andrzej Dowal modlił się z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Nie zabrakło także nauczycieli i wychowawców.

Uwaga! Zmiana porządku niedzielnego

Uwaga! Zmiana porządku niedzielnego W najbliższą Niedzielę 20 lipca nie będzie Mszy Św. o godz. 12.00 ale o godz. 13.00. Msza Św. będzie transmitowana przez TV Polonia na cały świat. Zapraszamy do wspólnej modlitwy naszych gości i parafian.

Zakończyliśmy Misje u Stóp Krzyża

Zakończyliśmy Misje u Stóp Krzyża Nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia i okolicznościowym Słowem Bożym, wygłoszonym przez ks. Prałata Aleksandra Ziejewskiego ze Szczecina, oraz błogosławieństwem Relikwiami Świętego Krzyża zakończyliśmy czas Świętych Misji u Stóp Zbawiciela.

Odszedł do Pana zasłużony Kapłan

Odszedł do Pana zasłużony Kapłan W piątek, 4 lipca 2014 r., w godzinach południowych, po ciężkiej chorobie, zmarł Ksiądz Kanonik Henryk Jędrychowski, emerytowany proboszcz Parafii p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Mrzeżynie. Msza Święta pogrzebowa odbyła się w kościele parafialnym p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Mrzeżynie, w poniedziałek, 7 lipca 2014 r. o godz. 10:00. Po skończonej Eucharystii pochowano zmarłego Kapłana na cmentarzu w Trzebiatowie.

Misje u Stóp Krzyża

Misje u Stóp Krzyża Serdecznie zapraszamy do udziału w Misjach poświęconych tajemnicy Krzyża Chrystusowego i Jego obecności w wyjątkowej Relikwii Drzewa Świętego.