Odpust we Włodarce

Odpust we Włodarce W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego grupa pielgrzymów z Trzebiatowa udała się na pieszo do Włodarki, aby uczestniczyć w Uroczystości Odpustowej, połączonej z Dziękczynieniem za tegoroczne plony. Mszę celebrował ks. Przemysław i wygłosił homilię na temat "Krzyż jako znak zbawienia", zaś ks. Prałat Andrzej służył posługą w konfesjonale. Na uwagę zasługuje piękny wieniec dożynkowy, w środku którego znajdował się Chrystusowy krzyż.

Nadmorskie Dożynki

Nadmorskie Dożynki W niedzielę 15 września 2013 roku odbyły się w naszym Sanktuarium Archidiecezjalne Nadmorskie i Gminne Dożynki. Tradycyjne obchody Święta Dziękczynienia za plony rozpoczęła uroczysta Msza Święta, której przewodniczył ks. Biskup Senior Marian Błażej Kruszyłowicz.

"Trzebiatowska Cecyliada 2013"

ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ NA IX OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIEŚNI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ „TRZEBIATOWSKA CECYLIADA 2013”.

Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę w dniach 25 - 28 września

Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę w dniach 25 - 28 września Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do najważniejszych miejsc kultu w Polsce, m.in. Toruń, Warszawa i Jasna Góra. Mamy jeszcze kilka miejsc wolnych.

Zapraszamy na Dożynki Archidiecezjalne

Zapraszamy na Dożynki Archidiecezjalne MSZA ŚWIĘTA „DZIĘKCZYNNA ZA PLONY” będzie sprawowana w naszym Sanktuarium w Trzebiatowie 15 września 2013 roku o godz. 12.00.

Ministranci na wakacjach

Ministranci na wakacjach Ministranci z naszej Parafii wraz z księdzem opiekunem Przemkiem i rodzicami uczestniczyli w wakacyjnym wyjeździe nad Zalew Szczeciński do Stepnicy. Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i za otrzymany prowiant oraz ludziom dobrej woli za poświęcony czas i przygotowywanie posiłków.

Informacja dla studentów

Informacja dla studentów Ośrodek Akademicki "Rejs" w Szczecinie ogłasza nabór na najbliższy rok akademicki. Proponuje bardzo dobre warunki do nauki, odpoczynku i mieszkania (pojedyncze pokoje z łazienką, pełne wyżywienie, pranie, możliwość korzystania z kaplicy, czytelni, sali komputerowej, sali gimnastycznej i ogrodu). Dla chętnych istnieją możliwości rozwijania różnych zainteresowań: wycieczki, wyjazdy zagraniczne, spotkania z
ciekawymi ludźmi, wolontariat. Dzięki dobrym warunkom nauki mieszkańcy Akademika osiągają świetne wyniki w nauce, zdobywają lepszą pracę, stają się lepszymi ludźmi.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.