Strona główna / InformacjeSpotkanie ze Św. Mikołajem


Spotkanie ze Św. Mikołajem 6 grudnia po Mszy Św. Roratniej nasze Sanktuarium odwiedził Święty Mikołaj. Licznie zgromadzone trzebiatowskie dzieci oczekiwały na otrzymanie prezentu od długo oczekiwanego Gościa.


 Rozpoczęliśmy kolejny Adwent


Rozpoczęliśmy kolejny Adwent Adwent jest czasem radosnego oczekiwania na ponowne przyjście Pana Jezusa na końcu czasów w Dniu Ostatecznym i również czasem przygotowania do godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Wykorzystajmy ten czas, aby otworzyć swoje serca na przyjście Pana. Zapraszamy na Roraty ku czci Najświętszej Maryi Panny od poniedziałku do soboty na godz. 17.00. Dzieci z lampionami i dobrymi uczynkami wypisanymi na serduszkach biorą udział w losowaniu figurki Matki Bożej.


 Andrzejki z młodzieżą naszej Parafii


Andrzejki z młodzieżą naszej Parafii Młodzież gimnazjalna z "Grupy Lektorskiej", prowadzonej przez Panią katechetkę Małgorzatę Labuhn oraz młodzież ze wspólnoty "Tęcza Noego", której opiekunem jest ks. Marek, w piątkowe popołudnie uczciła św. Andrzeja Apostoła, patrona m. in. Ks. Proboszcza Andrzeja.


 Jubileuszowa X "Trzebiatowska Cecyliada 2014"


Jubileuszowa X Przedstawiamy wyniki naszego ogólnopolskiego festiwalu, który odbył się w sobotę 22 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mrzeżynie oraz pamiątkowe zdjęcia.


 Msza Św. Hubertowska w Sanktuarium


Msza Św. Hubertowska w Sanktuarium W Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata w południe odbyła się Msza Św. pod przewodnictwem ks. Jacka Fabiszaka, Proboszcza z Golczewa, Kapelana myśliwych Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w asyście Ks. Prałata Andrzeja Dowala, Kustosza naszego Sanktuarium. Zgodnie z tradycją, kultywowaną w naszej wspólnocie parafialnej, we Mszy Św. uczestniczyły Koła Łowieckie z Trzebiatowa (Bażant, Łoś), Jaromina (Knieja), Mrzeżyna (Łabędź), Gryfic (Rega, Dzik) i Zespół Sygnalistów Gryf.


 Instalacja Relikwii Św. Jana Pawła II w Sanktuarium


Instalacja Relikwii Św. Jana Pawła II w Sanktuarium W niedzielę 23 listopada na Mszy Św. o godz. 9.00 ks. Prałat Andrzej Dowal dokonał poświęcenia tzw. relikwiarium, w którym na zakończenie Eucharystii umieścił na stałe Relikwie Św. Jana Pawła II. Zapraszamy Wiernych do Sanktuarium, aby przez wstawiennictwo Św. Papieża wypraszać u Boga wszelkie potrzebne łaski.


 Wprowadzenie Relikwii Ojca Świętego do naszego Sanktuarium


Wprowadzenie Relikwii Ojca Świętego do naszego Sanktuarium Pierwsze liturgiczne wspomnienie kanonizowanego w tym roku Papieża Jana Pawła II zapisze się w historii parafii Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie jako niezwykle ważne wydarzenie religijne i historyczne. W tym bowiem dniu dzięki zrządzeniu Bożej Opatrzności mogliśmy uroczyście wprowadzić do Sanktuarium Relikwie naszego Wielkiego Rodaka. Dokonał tego ks. Biskup Marian Błażej Kryszyłowicz wraz z ks. Prałatem Andrzejem Dowalem, kustoszem Trzebiatowskiej Świątyni oraz ks. wikariuszem Przemysławem Kryszczyńskim. Na Mszy Świętej zgromadzili się licznie przybyli parafianie, którzy mieli okazję na zakończenie Eucharystii ucałować Relikwie Ojca Świętego.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografiiPIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych

PIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych


W dniach 20 - 28 kwietnia 2018 roku wyruszyła z naszej parafii niecodzienna autokarowa pielgrzymka do Włoch, której głównym celem było nawiedzenie miejsc, w których zdarzyły się cuda Eucharystyczne.

fotografii w albumie: 32

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: