Dziękczynna Pielgrzymka szlakiem Jana Pawła II

Dziękczynna Pielgrzymka szlakiem Jana Pawła II Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę w hołdzie za dar kanonizacji naszego Papieża Jana Pawła II. W programie ...

"Triduum Sacrum" w naszym Sanktuarium

Zapraszamy do przeżywania największych Uroczystości w Kościele Rzymsko-Katolickim.

Przygotowujemy się do Uroczystej Kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II

Przygotowujemy się do Uroczystej Kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II Jako wspólnota parafialna oczekujemy na Uroczystą Kanonizację naszego Wielkiego Rodaka poprzez różne działania duszpasterskie. Serdecznie zapraszamy!

Nabożeństwa Wielkopostne

Nabożeństwa Wielkopostne Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali oraz na Rekolekcje Szkolne i Parafialne.

Rozpoczynamy Wielki Post

Rozpoczynamy Wielki Post Przypadająca 5 marca Środa Popielcowa rozpoczyna w Kościele Katolickim okres Wielkiego Postu czyli czterdziestodniowej pokuty. Ten czas do Wielkanocy ma nie tylko przygotować nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ale także pobudzić do podjęcia zdecydowanej poprawy i nawrócenia.

Plan kolędy na 2014 rok

Plan kolędy na 2014 rok Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe styczniowe dni 2014 roku. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty o 10.00, a w niedziele o 15.30.

Boże Narodzenie 2013

Boże Narodzenie 2013 Zapraszamy na Uroczystość Narodzin Jezusa do naszego Sanktuarium.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.