Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejną Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu w Trzebiatowskim Sanktuarium.
Uroczystości Rocznicowe odbędą się 17 maja 2008 r. o godz. 11.00

TaM i i z powRoteEm.

TaM i i z powRoteEm. Po raz drugi nasze dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych uczestniczyły w XV Ogólnopolskich Dniach Wspólnoty, które odbyły się w Gdańsku.

Powódź w Trzebiatowie.

Powódź w Trzebiatowie. W ostatnich dniach w wyniku aury pogodowej nasze miasto zostało podtopione. Rzeka Rega wystąpiła z brzegów.

Pierwszy Rok.

Pierwszy Rok.  Nasza Biblioteka Parafialna ma już pierwszy rok.

Kolejny Sezon Motocyklowy otwarty.

Kolejny Sezon Motocyklowy otwarty. Przy padającym ulewnie deszczu, 12 kwietnia na Mszę Świętą rozpoczynającą Sezon 2008, przybyła liczna reprezentacja Motocyklistów Zachodniopomorskich.

Obłóczyny kandydatów na ministranta.

Obłóczyny kandydatów na ministranta. W III Niedzielę Wielkanocną podczas Mszy św. o godz. 9.00 do Służby Ministranckiej zostało włączonych 17 nowych chłopców.

Czuwanie Młodych 11.04.2008

Czuwanie Młodych 11.04.2008 Zapraszamy na kolejne Czuwanie Młodzieży w naszym Sanktuarium.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.