Requiescant in pace.

Requiescant in pace. W dniu 31 października 2008 roku o godz. 13.40, odszedł do Pana, ksiądz kanonik Henryk Cudak.

Dzień Papieski.

Dzień Papieski. W 30 rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, nasza młodzież przygotowała Wieczornicę.

Nowy dzwon im. Jana Pawła II.

Nowy dzwon im. Jana Pawła II. 5 października o godz. 14.00 został poświęcony dzwon im. Jana Pawła II w Chomętowie.

Dożynki 2008.

Dożynki 2008. Niedzielnego popołudnia w Sanktuarium odbyło się Dziękczynienie za plony.

Pielgrzymka do Częstochowy.

Pielgrzymka do Częstochowy. Jak co roku, udaliśmy się na Archidiecezjalne czuwanie na Jasną Górę.

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego.

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Uroczystość ta, zgromadziła nas w dwóch miejscach - we Włodarce i Pustkowie.

IV Trzebiatowski Przegląd Pieśni Chrześcijańskiej.

IV Trzebiatowski Przegląd Pieśni Chrześcijańskiej. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Trzebiatowskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej - Cecyliada 2008, która odbędzie się 22 listopada 2008 r. o godz. 9.00 w Kościele Garnizonowym pw. Bł. Michała Kozala.