Strona główna / InformacjeUroczystość Pierwszej Komunii Świętej.


Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 24 maja o godz. 9.00 i 12.00 dzieci klas drugich ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 przystąpiły do Stołu Eucharystii.


 III Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.


III Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. O godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. bp Edwarda Dajczaka, któremu towarzyszyli ks. abp Andrzej Dzięga i ks. bp Stefan Regmunt.


 Majówka dla dzieci.


Majówka dla dzieci. 2 maja dzieci z Bożego Przystanku, Eucharystycznego Ruchu Młodych i nasi ministranci udali się na Strzelnicę Myśliwską na wspólne ognisko.


 Gościnny występ Bożego Przystanku.


Gościnny występ Bożego Przystanku. 26 kwietnia 2008 roku w słoneczną niedziele, nasz parafialny dziecięcy zespół Boży Przystanek, wystąpił i uświetnił uroczystość Niedzielnej Eucharystii w Gryfickim Kościele pod wezwaniem WNMP.


 Konkurs o św. Pawle.


Konkurs o św. Pawle. Sobotniego przedpołudnia odbył się finał konkursu o św. Pawle dla uczniów klas IV-VI i Gimnazjum.


 Konkurs Plastyczny o św. Pawle.


Konkurs Plastyczny o św. Pawle. Uczniowie klas I-III z naszego dekanatu zostali zaproszeni do konkursu - Św. Paweł Apostoł Narodów.


 Motocykliści ponownie w Sanktuarium.


Motocykliści ponownie w Sanktuarium. Sobotniego przedpołudnia do Sanktuarium przybyli motocykliści z różnych stron naszego województwa, by ropocząć kolejny sezon motocyklowy.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografiiPIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych

PIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych


W dniach 20 - 28 kwietnia 2018 roku wyruszyła z naszej parafii niecodzienna autokarowa pielgrzymka do Włoch, której głównym celem było nawiedzenie miejsc, w których zdarzyły się cuda Eucharystyczne.

fotografii w albumie: 32

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: