Pielgrzymi z Litwy.

Pielgrzymi z Litwy. Z czwartku na piątek gościliśmy grupę 21 pielgrzymów przemierzających trasę z Lourdes(Francja) do Sziłuwy(Litwa).

Pielgrzymka do Wilna.

Pielgrzymka do Wilna. W dniach 23-26 czerwca grupa naszych parafian uczestniczyła w Pielgrzymce do Ostrej Bramy.

Ognisko Ministrantów.

Ognisko Ministrantów. Sobotniego przedpołudnia grupa 24 ministrantów udał się na wspólne ognisko do Nowielic.

Sakrament Dojrzałości.

Sakrament Dojrzałości. Piątkowego popołudnia w Sanktuarium, pod przewodnictwem ks. abp Zygmunta Kamińskiego, odbyła się Msza Św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania.

Eucharystia Szczytem Modlitwy.

Eucharystia Szczytem Modlitwy. Ostatnie czuwanie młodzieży, w tym roku szkolnym, odbędzie się 13.06.2008.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 1 czerwca odbyła się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej naszych dzieci.

Dzień Matki.

Dzień Matki. Niedzielnego popołudnia dzieci przedstawiły montaż związany z obchodzonym 26 maja Dniem Matki.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.