Kolejny Sezon Motocyklowy otwarty.

Kolejny Sezon Motocyklowy otwarty. Przy padającym ulewnie deszczu, 12 kwietnia na Mszę Świętą rozpoczynającą Sezon 2008, przybyła liczna reprezentacja Motocyklistów Zachodniopomorskich.

Obłóczyny kandydatów na ministranta.

Obłóczyny kandydatów na ministranta. W III Niedzielę Wielkanocną podczas Mszy św. o godz. 9.00 do Służby Ministranckiej zostało włączonych 17 nowych chłopców.

Czuwanie Młodych 11.04.2008

Czuwanie Młodych 11.04.2008 Zapraszamy na kolejne Czuwanie Młodzieży w naszym Sanktuarium.

Janie Pawle II - Kochamy Ciebie!

Janie Pawle II - Kochamy Ciebie! Przed trzecią rocznicą śmierci Jana Pawła II, jak w poprzednich latach, nasze dzieci wypuściły balony na cześć naszego Wielkiego Papieża.

Wielki Piątek - Droga Krzyżowa.

Wielki Piątek - Droga Krzyżowa. Jak zawsze, z Krzyżem na ramionach, przeszliśmy ulicami naszego miasta w ten wyjątkowy dzień czcząc pamiątkę Męki i Śmierci naszego Pana.

Niedziela Palmowa - Dzień Młodych.

Niedziela Palmowa - Dzień Młodych. Podczas Mszy św. o godz. 10.30 młodzież naszego Dekanatu, a szczególnie przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania, zgromadziła się, by Świętować Dzień Młodych.

Misterium Męki Pańskiej.

Misterium Męki Pańskiej. Kolejny raz w czasie Wielkiego Postu udaliśmy się do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, by uczestniczyć w Misterium Męki Pana Jezusa.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.