Bóg, Honor, Ojczyzna.

Bóg, Honor, Ojczyzna. Sobotniego przedpołudnia 2 września br. o godz. 11.00 ks. kanonik Henryk Cudak wraz z kapelanem Jednostki Wojska Polskiego w Trzebiatowie odprawili Mszę Świętą w intencji kombatantów i poległych w obronie naszej Ojczyzny.

Nowy wikariusz w Sanktuarium.

Nowy wikariusz w Sanktuarium. Z dniem 25 sierpnia dekretem ks. abp Zygmunta Kamińskiego przybył do naszej wspólnoty ks. Mariusz Dobrowolski.

Pielgrzymka na Jasną Górę

Pielgrzymka na Jasną Górę 26 sierpnia do naszego Sanktuarium przybyła grupa pielgrzymów idących z Mrzeżyna na Jasną Górę. Po modlitwie w kościele i pokrzepieniu sił ruszyli w dalszą drogę obiecując zanieść do Jasnogórskiej Pani także intencje naszej parafii.

Zapraszamy na listopadowy Festiwal.

W związku z uroczytościami św. Cecylii - patronki muzyki kościelnej zapraszamy chętne dzieci i młodzież do wzięcia udziału w II Trzebiatowskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej.

Galeria - Na wieży.

Galeria - Na wieży. W dniu wczorajszym na wieży kościelnej nastąpiło otwarcie wystawy prac malarskich pani Bronisławy Kaczor ze Szczecina zatytułowanej "Nad Odrą i Bałtykiem".

Nabożeństwo Ekumeniczne.

Nabożeństwo Ekumeniczne. W piątek 30 czerwca o godzinie 18.30 rozpoczęlo się Nabożeństwo Ekumeniczne, które było jednym z punktów festynu Sąsiady zoorganizowanego przez Trzebiatowski Dom Kultury.

Wspólnota ERM ze Szczecina.

Wspólnota ERM ze Szczecina. 24 czerwca na rozpoczęcie wakacji przybyła do nas wspólnota Eucharystycznego Ruchu Młodych z parafii św. Stanisława Kostki ze Szczecina.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.