Odpust parafialny.

Odpust parafialny. 11 października przeżywaliśmy Uroczystość Odpustową, którą sprawował ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz.

Jesień rozpoczęta.

Jesień rozpoczęta. Czwartkowego wieczoru z grupą młodzieży klas maturalnych spotkaliśmy się na wspólnym pieczeniu kiełbasek. W ten sposób uczciliśmy "Pieczonego Ziemniaka", choć go zabrakło.

Mecz ministrantów.

Mecz ministrantów. 30 września w sobotnie przedpołudnie gościliśmy ministrantów z Gryfic, z którymi rozegraliśmy mecz towarzyski w piłkę nożną.

Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę.

Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. W dniach 20 - 23 września pielgrzymowaliśmy po Sanktuariach Maryjnych udając się do Częstochowy.

Dziękczynienie za plony.

Dziękczynienie za plony. Minionej niedzieli przeżywaliśmy Uroczystość Dożynek.

Pielgrzymka do Studzienki św. Ottona.

Pielgrzymka do Studzienki św. Ottona. Jak co roku odbyła się w ramach Ottonali Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy do Studzienki św. Ottona.

IV Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Święć się imię Twoje

IV Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Święć się imię Twoje W ramach Dni Świętego Ottona nasz scholka dziecięca BOŻY PRZYSTANEK wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Trzebiatowski Ośrodek Kultury.