Piknik w Nowielicach.

Piknik w Nowielicach. Środowego popołudnia grupa dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych i Grupa Ministrantów udały się na wspólne biesiadowanie do Stadniny Koni w Nowielicach.

Dziecięce śpiewanie.

Dziecięce śpiewanie. Sobotniego przedpołudnia odbył się Konkurs "Szansa na sukces z Arką Noego"

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Minionej niedzieli dzieci klas II Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 po raz pierwszy w pełni uczestniczyły we Mszy Świętej.

Święto Strażaków.

Święto Strażaków. Sobotniego popołudnia w Sanktuarium odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji naszych strażków.

Leć baloniku!

Leć baloniku! Czy pamiętamy jeszcze to wydarzenie?

Cudowny Obraz Ukoronowany.

Cudowny Obraz Ukoronowany. I stało się.

Dzień trzeci Triduum.

Dzień trzeci Triduum. Powoli kończymy nasze przygotowania do Koronacji.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.