Dzień Papieski 2005

Dzień Papieski 2005 16 października, jak co roku, odbył się kolejny Dzień poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

Ogniska żar.

Ogniska żar. Sobotniego przedpołudnia spotkaliśmy się na wspólnym świętowaniu rozpoczęcia jesieni.

Pielgrzymka do Częstochowy.

Pielgrzymka do Częstochowy. W dniach od 21 do 24 września 2005 wyjechaliśmy na szlak pielgrzymi wiodący nas do Królowej Polski.

Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy.

Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy. Jak co roku wyruszyliśmy na szlak wiodący nas do Studzienki św. Ottona w Cerkwicy.

Beata Bednarz.

Beata Bednarz. 9 września 2005 roku mieliśmy okazję spotkać się z kolejnym przedstawicielem nurtu muzyki chrześcijańskiej w naszym Trzebiatowskim Sanktuarium.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 17 maja 2008 roku o godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta Rocznicowa, któej przewodniczył ks. bp. Jacek Jezierski, a Słowo Boże wygłosił ks. Bp Roman Marcinkowski.

Msza Św. dziękczynna Księdza Kanonika Czesława Ziemińskiego.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.