Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Wielki Piątek to czas, gdy pochylamy się nad Męką Pana Jezusa.

Nowy Krzyż Misyjny.

Nowy Krzyż Misyjny. 12 kwietnia na miejsce starego Krzyża Misyjnego ustawiono nowy Krzyż.

Misterium Męki Pańskiej w Szczecinie.

Misterium Męki Pańskiej w Szczecinie. Sobotniego popołudnia wyjechaliśmy z naszej parafii do Szczecina, by obejrzeć Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium w Szczecinie.

Kiermasz Wielkanocny.

Kiermasz Wielkanocny. Dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych wraz z rodzicami przygotowały przepiękne dekoracje Wielkanocne.

I rocznica śmierci Jana Pawła II.

I rocznica śmierci Jana Pawła II. I nasza parafia, w sposób szczególny, chciała wyrazić pamięć o naszym Wielkim Papieżu, w ten wyjątkowy dzień.

Motocykliści w naszym Sanktuarium.

Motocykliści w naszym Sanktuarium. W sobotnie popołudnie na plac kościelny wjechały ryczące maszyny. Okazją, była Msza św. na ropoczęcie sezonu 2006.

Kurtyny już gotowe.

Kurtyny już gotowe. Do późnych godzin wieczornych w miniony czwartek trwał montaż sceny Nawiedzenia św. Elżbiety przez Maryję. Scena ta będzie zasłaniać Cudowny Obraz Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, który zostanie ukoronowany 20 maja 2006 roku.