Spotkanie opłatkowe.

Spotkanie opłatkowe. W Trzech Króli w salce parafialnej spotkały się Straż Honorowa i Klub Katolika, by wspólnie dzielić się opłatkiem.

Boże Narodzenie 2005

Boże Narodzenie 2005 Patrzymy
na Narodzonego w szopie.
Bo chcemy jak najwięcej,
na zapas, na cały rok
nagromadzić światła
w naszych duszach,
by nam go nie zabrakło
do następnego Bożego Narodzenia.

ks. Mieczysław Maliński

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - wyniki konkursu.

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - wyniki konkursu. 21 szopek wzięło udział w rywalizacji konkursowej.

Upragniony Święty.

Upragniony Święty. Nareszcie do nas zawitał - św. Mikołaj biskup.

Wigilia św. Mikołaja.

Wigilia św. Mikołaja. Poniedziałkowego popołudnia świętowaliśmy najukochańszego Świętego wszystkich dzieci.

Kiermasz Adwentowy.

Kiermasz Adwentowy. Od I Niedzieli Adwentu zapraszamy na Kiermasz przygotowany przez nasze dzieci i ich rodziców.

Czas Adwentu.

Czas Adwentu. Zostawił swój dom, powierzył swoim sługom staranie o wszystko, każdemu wyznaczył zajęcie, a odźwiernemu przykazał, żeby czuwał. Czuwajcie więc, bo nie wiecie, kiedy pan domu przyjdzie: z wieczora czy o północy, czy o pianiu kogutów, czy rankiem. By niespodzianie przyszedłszy, nie zastał was śpiących. Lecz co wam mówię, mówię wszystkim: Czuwajcie!