MSZA HUBERTOWSKA

MSZA HUBERTOWSKA 20 listopada 2011 w uroczystość Chrystusa Króla Wszechswiata na sumie o godz. 12.00 odbyła się Msza Święta Hubertowska z udziałem władz powiatowych i gminnych, członków kół powiatowych powiatu gryfickiego, władze PZŁ, koła łowieckie.

Cecyliada 2011 - wyniki konkursu

Cecyliada 2011 -  wyniki konkursu PROTOKÓŁ
Z VII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU
PIEŚNI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
„TRZEBIATOWSKA CECYLIADA 2011”

Uroczystość Wszystkich Świętych

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego W środę 14.IX.2011 przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Cecyliada 2011

Cecyliada 2011 Regulamin VII Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej w Trzebiatowie „CECYLIADA 2011” pod honorowym patronatem JE ks. prof. dr hab. Abp Andrzeja Dzięgi metropolity szczecińsko – kamieńskiego

Archidiecezjalne Dożynki

Archidiecezjalne Dożynki Zapraszamy na Archidiecezjalne Dożynki 18 września b.r. w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Marii Panny.

Archidiecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę

Archidiecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy przez Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice, Kraków-Łagiewniki. Wyjazd 21 września późnym wieczorem, powrót 24 września 2011.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.