25 rocznica pobytu bł. Jana Pawła II w Szczecinie

25 rocznica pobytu bł. Jana Pawła II w Szczecinie 11 czerwca 1987 roku gościliśmy w Szczecinie bł. Jana Pawła II. Było to dla nas wielkie wydarzenie historyczne i głębokie przeżycie religijne.

Dzień dziękczynienia za I Komunię Świętą.

Dzień dziękczynienia za I Komunię Świętą. Dzieci z Dekanatu Trzebiatowskiego dziękowały Panu Jezusowi za wielki dar Komunii Świętej przyjętej do ich serc.

I Komunia Święta w Sanktuarium.

I Komunia Święta w Sanktuarium. W niedzielę 27 maja 2012 r. w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 87 dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczyło we Mszy Świętej.

VI rocznica Koronacji.

VI rocznica Koronacji. W sobotę 19 maja 2012 r. pod przewodnictwem ks. Bpa Pawła Sochy świętowaliśmy 6 rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Trzebiatowskiej Pani. Na uroczystość przybyły pielgrzymki piesze, rowerowe i autokarowe z Dekanatu i Archidiecezji, wśród nich doradcy Poradnictwa Rodzinnego.

Poświęcenie krzyża w Chomętowie - Kolonii

Poświęcenie krzyża w Chomętowie - Kolonii Niedziela w Chomętowie z uroczystym poświęceniem krzyża.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Wielki Piątek to czas, gdy pochylamy się nad Męką Pana Jezusa.

Wigilia Paschalna