Kolejne Otwarcie Sezonu Motocyklowego.

Kolejne Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Już po raz VI w Trzebiatowskim Sanktuarium zgromadzili się motocykliści na Mszy Św. rozpoczynającej Sezon Motocyklowy.

Nowi Ministranci.

Nowi Ministranci. W Wielki Czwartek do grona ministrantów zostali włączeni nowi chłopcy.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Corocznym zwyczajem, w Wielki Piątek, udaliśmy się ulicami naszego miasta z Krzyżem na ramionach.

III Marsz Życia.

III Marsz Życia. W Niedzielę Palmową, już trzeci raz wyruszył Marsz dla Życia z parafii Garnizonowej do Sanktuarium.

Balony dla Jana Pawła II.

Balony dla Jana Pawła II. Przeżywając kolejną rocznicę odejścia do domu Ojca Jana Pawła II, nasze dzieci w duchu dziękczynienia za Dar Beatyfikacji, posłały w niebo kolorowe baloniki.

Pielgrzymka życia.

Pielgrzymka życia. Takimi słowami określili pielgrzymi z Trzebiatowa i Kołobrzegu udział w Pielgrzymce do Ziemi Świętej.

Ks. Maciej Babicki - nasz parafianin.

Ks. Maciej Babicki - nasz parafianin. W sobotnie przedpołudnie w Szczecińskiej Katedrze, nasz parafianin dk. Maciej Babicki przyjął Sakrament Kapłaństwa.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.