Balony dla Jana Pawła II.

Balony dla Jana Pawła II. Przeżywając kolejną rocznicę odejścia do domu Ojca Jana Pawła II, nasze dzieci w duchu dziękczynienia za Dar Beatyfikacji, posłały w niebo kolorowe baloniki.

Pielgrzymka życia.

Pielgrzymka życia. Takimi słowami określili pielgrzymi z Trzebiatowa i Kołobrzegu udział w Pielgrzymce do Ziemi Świętej.

Ks. Maciej Babicki - nasz parafianin.

Ks. Maciej Babicki - nasz parafianin. W sobotnie przedpołudnie w Szczecińskiej Katedrze, nasz parafianin dk. Maciej Babicki przyjął Sakrament Kapłaństwa.

Kolęda Dekanalna.

Kolęda Dekanalna. Każdego roku, we wszystkich dekanatach naszej diecezji, odbywa się Wizyta Duszpasterska zwana kolędą.

Zmiana adresu.

Informujemy, że nastąpiła zmiana adresu email parafii.

XVI Zachodniopomorski Festiwal Koled i Pastorałek.

XVI Zachodniopomorski Festiwal Koled i Pastorałek. W dniach 17-18 grudnia 2010 roku w Goleniowskim Domu Kultury odbył się XVI Zachodniopomorski Festiwal Kolęd i Pastorałek.

Srebrny Jubileusz.

Srebrny Jubileusz. 15 grudnia 2010 roku nasz ksiądz kanonik proboszcz Andrzej Dowal obchodził 25 lecie swojego kapłaństwa.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.