Boże Narodzenie 2006.

Boże Narodzenie 2006. "A Słowo Ciałem się stało..." życzymy zatrzymania się nad tą Tajemnicą i przyjęcia Miłości, którą Bóg nas obdarował.
Duszpasterze parafii Macierzyństwa NMP.

Cecyliada 2006 - II Trzebiatowski Festiwal Pieśni Chrześćijańskiej.

Cecyliada 2006 - II Trzebiatowski Festiwal Pieśni Chrześćijańskiej. „Kochani! Najpierw pragnę Was serdecznie powitać i docenić Waszą obecność dzisiaj, ponieważ nie mogliśmy, mimo zaproszenia, spotkać się 25 listopada, chociaż wybieraliście się do nas… Każdy z was otrzymał jakiś talent. Czasami jest to talent słuchu, rytmu, zdolności jakie dzisiaj zaprezentujecie. W imieniu Jury i organizatorów życzę wam wszystkim dużo radości, satysfakcji a także jak najbardziej tej radości wynikającej z przyznawanych wam nagród.” Tymi słowami proboszcz ks. Andrzej Dowal przywitał uczestników Cecyliady.

Wizyta św. Mikołaja.

Wizyta św. Mikołaja. 6 grudnia mieliśmy okazję gościć Tę wspaniałą postać, jak zawsze gotową obdarowywać dzieci prezentami.

Historia Św. Mikołaja.

Historia Św. Mikołaja. Nasze kochane dzieci wraz z siostrą Tymotę i rodzicami przygotowali dla nas przedstawienie dotyczące postaci tak lubianej przez dzieci.

Adwent rozpoczęty.

Adwent rozpoczęty. Czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela jest dla każdego z nas zaproszeniem, by zastanowić się, na kogo ja czekam?

11 listopada - Uroczystość Odzyskania Niepodległości.

11 listopada - Uroczystość Odzyskania Niepodległości. Sobotnie popołudnie zgromadziło nas na wspólnej modlitwie za Ojczyznę.

Obłóczyny Kryspina.

Obłóczyny Kryspina. W dniu 21 października w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie miała miejsce szczególna uroczystość. Mszę Świętą, podczas której 18 alumnów III roku zostało przyobleczonych w szatę duchowną celebrował abp Zygmunt Kamiński - metropolita szczecińsko-kamieński. Wśród nich kleryk Kryspin Gasiulewicz pochodzący z parafii przy sanktuarium w Trzebiatowie.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.