Triduum przed Rocznicą Koronacji.

Triduum przed Rocznicą Koronacji. Jak przed rokiem, przygotowując się na Koronację Cudownego Obrazu, przeżywaliśmy czas przygotowania do wydarzenia Rocznicy Koronacji.

Nowi ministranci.

Nowi ministranci. W III Niedzielę Wielkanocną podczas Mszy Św. o godz. 9.00 do grona ministrantów zostali włączeni nowi chłopcy.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 19 maja 2007 roku obchodzić będziemy Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu.

Sezon Motocyklowy rozpoczęty.

Sezon Motocyklowy rozpoczęty. Już po raz trzeci zgromadzili się Motocykliści Zachodniopomorscy w Sanktuarium Trzebiatowskim, by rozpocząć kolejny Sezon Motocyklowy.

PASJA.

PASJA. W ramach rekolekcji wielkopostnych młodzież naszej parafii przygotowała PASJĘ.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Ponownie wyruszyliśmy z Krzyżem na ramionach ulicami naszego miasta, by zamanifestować naszą wiarę.

Druga rocznica śmierci Jana Pawła II.

Druga rocznica śmierci Jana Pawła II. Rozpoczęliśmy ją, już w niedzielę z naszymi dziećmi, wypuszczając 500 balonów na cześć Jana Pawła II.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.