Piknik w Pogorzelicy.

Piknik w Pogorzelicy. Sobota, choć deszczowa, nie przestraszyła nas i wyjechaliśmy z grupą dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych, scholi Boży Przystanek, Służby Liturgicznej oraz rodzicami na ognisko.

”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”

”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi” 1czerwca odbył się w Sianowie (diecezja koszalińsko-kołobrzeska) finał wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla gimnazjalistów o twórczości Karola Wojtyły-Jana Pawła II pt.: ”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”.

Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej.

Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej. W niedzielę o godzinie 10.30 grupa 128 gimnazjalistów przyjęła Sakrament Bierzmowania.

Wyróżnienie dla naszej siostry Tymotei.

Wyróżnienie dla naszej siostry Tymotei. Podczas V Międzynarodowego Dziecięco-Młodzieżowego Festiwalu Piosenki „O Bursztynową Nutkę” dzieci nagrodziły siostrę Orderem Uśmiechu.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało. Jak co roku po Uroczystej Mszy Świętej udaliśmy się procesyjnie do czterech ołtarzy manifestując swoją wiarę.

Uroczystość Pierwszej Komunii i Spowiedzi Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii i Spowiedzi Świętej. Uroczystość odbyła się 3 czerwca podczas dwóch Mszy Świętych.

Turniej Ministrantów.

Turniej Ministrantów. Jak co roku wzięliśmy udział w Turnieju Piłki Nożnej Ministrantów.