XVI Zachodniopomorski Festiwal Koled i Pastorałek.

XVI Zachodniopomorski Festiwal Koled i Pastorałek. W dniach 17-18 grudnia 2010 roku w Goleniowskim Domu Kultury odbył się XVI Zachodniopomorski Festiwal Kolęd i Pastorałek.

Srebrny Jubileusz.

Srebrny Jubileusz. 15 grudnia 2010 roku nasz ksiądz kanonik proboszcz Andrzej Dowal obchodził 25 lecie swojego kapłaństwa.

Czuwanie modlitewne Szczecin Stołczyn 03-04.12.2010

Czuwanie modlitewne Szczecin Stołczyn 03-04.12.2010 Po ostatniej piątkowej lekcji każdy myślał, że dzień pracy już się zakończył, ale nie dla małej ośmioosobowej grupy młodzieży z Trzebiatowa, która chcąc poświęcić się Bogu wyruszyła do Szczecina na nocne czuwanie.

VI Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej.

VI Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej. Z okazji wspomnienia św. Cecyli - patronki muzyki kościelnej, odbył się Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej.

5 lat naszej witryny.

5 lat naszej witryny. Właśnie minęło 5 lat, gdy pojawiła się w internecie strona naszego Sanktuarium.

Msza Hubertowska.

Msza Hubertowska. Niedzielnego przedpołudnia w naszym Sanktuarium odbyla się Uroczysta Msza św. ku czci św. Huberta - patrona myśliwych.

Konkurs na portret Matki Bożej.

Konkurs na portret Matki Bożej. Minionej niedzieli mieliśmy okazje oglądać i głosować na prace naszych dzieci.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.