Spotkanie z błog. Janem Pawłem II

Spotkanie z błog. Janem Pawłem II 1 maja o godz. 20.00 w dniu Beatyfikacji Jana Pawła II odbyła się inscenizacja o Janie Pawle II.

Kolejne Otwarcie Sezonu Motocyklowego.

Kolejne Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Już po raz VI w Trzebiatowskim Sanktuarium zgromadzili się motocykliści na Mszy Św. rozpoczynającej Sezon Motocyklowy.

Nowi Ministranci.

Nowi Ministranci. W Wielki Czwartek do grona ministrantów zostali włączeni nowi chłopcy.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Corocznym zwyczajem, w Wielki Piątek, udaliśmy się ulicami naszego miasta z Krzyżem na ramionach.

III Marsz Życia.

III Marsz Życia. W Niedzielę Palmową, już trzeci raz wyruszył Marsz dla Życia z parafii Garnizonowej do Sanktuarium.

Balony dla Jana Pawła II.

Balony dla Jana Pawła II. Przeżywając kolejną rocznicę odejścia do domu Ojca Jana Pawła II, nasze dzieci w duchu dziękczynienia za Dar Beatyfikacji, posłały w niebo kolorowe baloniki.

Pielgrzymka życia.

Pielgrzymka życia. Takimi słowami określili pielgrzymi z Trzebiatowa i Kołobrzegu udział w Pielgrzymce do Ziemi Świętej.