Nowe siostry.

Z końcem sierpnia dokonały się zmiany we Wspólnocie Sióstr Opatrzności Bożej.

Odpust we Włodarce.

Odpust we Włodarce. W święto Podwyższenia Krzyża Świętego wspólnota we Włodarce przeżywała swój odpust.

VI Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej - Cecyliada 2010

Serdecznie zapraszamy do kolejnej edycji Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej.

Dożynki Archidiecezjalne.

Dożynki Archidiecezjalne. 29 sierpnia w naszym Sanktuarium odbyła się Uroczysta Msza św. Dziękczynna za tegoroczne plony.

Profesja wieczysta s. Teresy.

Profesja wieczysta s. Teresy. 31 lipca delegacja naszej parafii miała radość uczestniczyć w uroczystości składania profesji wieczystej w Zgromadzeniu Sióstr Opatrzności Bożej w Grodzisku Mazowieckim.

Wyjazd do Sankt Petersburga.

Wyjazd do Sankt Petersburga. Grupa naszych parafian udała się w dniach 19-28 czerwca 2010 roku do Rosji.

Wizytacja Biskupia i Sakrament Bierzmowania.

Wizytacja Biskupia i Sakrament Bierzmowania. 12 czerwca odbyła się Wizytacja Kanoniczna, podczas której ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.