Maturzyści w Sanktuarium

Maturzyści w Sanktuarium W piątek o godzinie 9.30 maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych wraz z ks. Przemkiem dziękowali Bogu za możliwość zdobywania wiedzy w Liceum i prosili o błogosławieństwo Boże na czas egzaminów maturalnych.

I Komunia Święta w Sanktuarium

I Komunia Święta w Sanktuarium W Niedzielę Trójcy Przenajświętszej 26 maja o godzinie 12.00 będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z obu Szkół Podstawowych naszego miasta. Serdecznie zapraszamy.

Rocznica Koronacji

Rocznica Koronacji Zapraszamy na VII Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Matki Najświętszej, którą będziemy przeżywać w naszym Trzebiatowskim Sanktuarium w sobotę 18 maja o godzinie 11.00.

Imieniny ks. Marka

Imieniny ks. Marka W czwartek 25 kwietnia ks. Marek świętował wspomnienie Świętego Patrona Marka Ewangelisty. Ks. Marek w homilii przedstawił sylwetkę Św. Marka, ukazując go jako człowieka odważnego i wiernie idącego za Jezusem. "To żołnierz Boży należący do Boga nie wojny, ale tego, który jest Miłością".

Przyjęcie nowych ministrantów

Przyjęcie nowych ministrantów W Wielki Czwartek podczas Mszy Wieczerzy Pańskiej dziesięciu kandydatów złożyło przyrzeczenia ministranckie i przyjęli strój liturgiczny - komże. Gratulujemy chłopcom i ich rodzicom i życzymy gorliwości w posłudze przy ołtarzu Pańskim.

W obronie życia poczętego

W obronie życia poczętego Młodzież naszej parafii przygotowała w Sanktuarium rozważania Drogi Krzyżowej będące narracją dziecka, któremu nie pozwolono się narodzić.

"Marsz dla Życia"

W Niedzielę Palmową, w Światowy Dzień Młodych, odbyła się doroczna procesja "Marsz dla Życia".

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.