Papieska wystawa na rynku naszego miasta

Papieska wystawa na rynku naszego miasta  Na rynku staromiejskim w Trzebiatowie 16 kwietnia otwarta została wystawa plenerowa pt. "Z Ewangelią w ręku i z modlitwą na ustach. Karola Wojtyły związki ze Szczecinem". Ekspozycja jest częścią wydarzeń poprzedzających kanonizację papieża Jana Pawła II.

Dziękczynna Pielgrzymka szlakiem Jana Pawła II

Dziękczynna Pielgrzymka szlakiem Jana Pawła II Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę w hołdzie za dar kanonizacji naszego Papieża Jana Pawła II. W programie ...

"Triduum Sacrum" w naszym Sanktuarium

Zapraszamy do przeżywania największych Uroczystości w Kościele Rzymsko-Katolickim.

Przygotowujemy się do Uroczystej Kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II

Przygotowujemy się do Uroczystej Kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II Jako wspólnota parafialna oczekujemy na Uroczystą Kanonizację naszego Wielkiego Rodaka poprzez różne działania duszpasterskie. Serdecznie zapraszamy!

Nabożeństwa Wielkopostne

Nabożeństwa Wielkopostne Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali oraz na Rekolekcje Szkolne i Parafialne.

Rozpoczynamy Wielki Post

Rozpoczynamy Wielki Post Przypadająca 5 marca Środa Popielcowa rozpoczyna w Kościele Katolickim okres Wielkiego Postu czyli czterdziestodniowej pokuty. Ten czas do Wielkanocy ma nie tylko przygotować nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ale także pobudzić do podjęcia zdecydowanej poprawy i nawrócenia.

Plan kolędy na 2014 rok

Plan kolędy na 2014 rok Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe styczniowe dni 2014 roku. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty o 10.00, a w niedziele o 15.30.