Młodzieżowe Andrzejki

Młodzieżowe Andrzejki Młodzież gimnazjalna z "Grupy Lektorskiej" i młodzież ze wspólnoty "Tęcza Noego" w czwartkowe popołudnie uczciła św. Andrzeja Apostoła, patrona Ks. Proboszcza Andrzeja.

Pamiętamy o zmarłych kapłanach

Pamiętamy o zmarłych kapłanach Tradycyjnie w tygodniu po Uroczystości Wszystkich Świętych kapłani Dekanatu Trzebiatów udali się na cmentarze,aby odmówić Różaniec w intencji zmarłych kapłanów pracujących, bądź pochodzących z tutejszych wspólnot.

Powiatowe Święto Straży Pożarnej

Powiatowe Święto Straży Pożarnej W niedzielę 3 listopada podczas sumy o godzinie 12 odbyła się uroczysta Msza Święta z udziałem Straży Pożarnej naszego Powiatu. Eucharystii przewodniczył i Słowo Boże wygłosił Kapelan Strażaków ks. Ireneusz Pastryk, Proboszcz Parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gryficach.

Odpust w naszym Sanktuarium Maryjnym

Odpust w naszym Sanktuarium Maryjnym 11 października nasza wspólnota parafialna przeżywała Uroczystość Odpustową. Mszy Świętej sprawowanej o godzinie 18.00 przewodniczył ks. Kanonik Kazimierz Półtorak – Dziekan dekanatu Gryfice oraz Proboszcz Kościoła Mariackiego w Gryficach, w asyście kapłanów z dekanatu Trzebiatów oraz Proboszcza parafii grecko - katolickiej w Trzebiatowie – ks. Bohdana.

Muzyczna uczta w Trzebiatowie

Muzyczna uczta w Trzebiatowie IV Letni Festiwal Wędrowny "Na gotyckim szlaku" zawitał w tym roku do naszego Trzebiatowa. Słuchaczami byli nie tylko jego mieszkańcy, lecz także melomani z Kołobrzegu, Gryfic i Szczecina oraz turyści wypoczywający na wybrzeżu.

Odpust we Włodarce

Odpust we Włodarce W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego grupa pielgrzymów z Trzebiatowa udała się na pieszo do Włodarki, aby uczestniczyć w Uroczystości Odpustowej, połączonej z Dziękczynieniem za tegoroczne plony. Mszę celebrował ks. Przemysław i wygłosił homilię na temat "Krzyż jako znak zbawienia", zaś ks. Prałat Andrzej służył posługą w konfesjonale. Na uwagę zasługuje piękny wieniec dożynkowy, w środku którego znajdował się Chrystusowy krzyż.

Nadmorskie Dożynki

Nadmorskie Dożynki W niedzielę 15 września 2013 roku odbyły się w naszym Sanktuarium Archidiecezjalne Nadmorskie i Gminne Dożynki. Tradycyjne obchody Święta Dziękczynienia za plony rozpoczęła uroczysta Msza Święta, której przewodniczył ks. Biskup Senior Marian Błażej Kruszyłowicz.