VII Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa NMP

VII Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa NMP W sobotę, 18 maja br., w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 przeżywać będziemy VII Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, połączoną z Diecezjalną Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin, na którą Poradnictwo Rodzinne Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje ze Szczecina wyjazd autokarowy

Zmarł tata Ks. Prałata dra Andrzeja Dowala

Zmarł tata Ks. Prałata dra Andrzeja Dowala We wtorek, 7 maja 2013 r., po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 86 lat, zmarł Michał Dowal, Ojciec Księdza Prałata dra Andrzeja Dowala. Polecamy Świętej Pamięci Michała Bożemu Miłosierdziu i prosimy o modlitwę w Jego intencji. "Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie..."

Msza Św. w intencji osób niepełnosprawnych

Msza Św. w intencji osób niepełnosprawnych Piątego maja tego roku w ramach obchodów Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz XX-lecia utworzenia Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym została sprawowana Eucharystia pod przewodnictwem ks. Prałata Andrzeja Dowala.

Uroczystość Bierzmowania

Uroczystość Bierzmowania W sobotę 27 kwietnia Ks. Biskup Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży gimnazjalnej z Trzebiatowa i sąsiednich parafii naszego dekanatu.

Maturzyści w Sanktuarium

Maturzyści w Sanktuarium W piątek o godzinie 9.30 maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych wraz z ks. Przemkiem dziękowali Bogu za możliwość zdobywania wiedzy w Liceum i prosili o błogosławieństwo Boże na czas egzaminów maturalnych.

I Komunia Święta w Sanktuarium

I Komunia Święta w Sanktuarium W Niedzielę Trójcy Przenajświętszej 26 maja o godzinie 12.00 będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z obu Szkół Podstawowych naszego miasta. Serdecznie zapraszamy.

Rocznica Koronacji

Rocznica Koronacji Zapraszamy na VII Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Matki Najświętszej, którą będziemy przeżywać w naszym Trzebiatowskim Sanktuarium w sobotę 18 maja o godzinie 11.00.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.