Strona główna / InformacjeMinistranci na wakacjach


Ministranci na wakacjach Ministranci z naszej Parafii wraz z księdzem opiekunem Przemkiem i rodzicami uczestniczyli w wakacyjnym wyjeździe nad Zalew Szczeciński do Stepnicy. Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i za otrzymany prowiant oraz ludziom dobrej woli za poświęcony czas i przygotowywanie posiłków.


 Informacja dla studentów


Informacja dla studentów Ośrodek Akademicki "Rejs" w Szczecinie ogłasza nabór na najbliższy rok akademicki. Proponuje bardzo dobre warunki do nauki, odpoczynku i mieszkania (pojedyncze pokoje z łazienką, pełne wyżywienie, pranie, możliwość korzystania z kaplicy, czytelni, sali komputerowej, sali gimnastycznej i ogrodu). Dla chętnych istnieją możliwości rozwijania różnych zainteresowań: wycieczki, wyjazdy zagraniczne, spotkania z
ciekawymi ludźmi, wolontariat. Dzięki dobrym warunkom nauki mieszkańcy Akademika osiągają świetne wyniki w nauce, zdobywają lepszą pracę, stają się lepszymi ludźmi.


 Święto 3 batalionu zmechanizowanego Legii Akademickiej w Trzebiatowie


Święto 3 batalionu zmechanizowanego Legii Akademickiej w Trzebiatowie W dniu 29 maja Mszą Świętą w Kościele Garnizonowym rozpoczęto Uroczystości Święta Batalionu w Trzebiatowie. W uroczystościach wzięli udział Dowódcy: 7 Brygady Obrony Wybrzeża - płk. dypl. Sławomir Kowalski i 3 batalionu zmechanizowanego - ppłk. mgr Jarosław Jalowski.


 Abraham - Ojcem Wiary


Abraham - Ojcem Wiary W Roku Wiary w naszym Dekanacie odbył się konkurs plastyczny i wiedzy religijnej poświęcony osobie Patriarchy Abrahama, znajomości wybranych tekstów Pisma Świętego, Katechizmu Kościoła Katolickiego, Składu Apostolskiego, Głównych Prawd Wiary i Sakramentów Świętych. W konkursie plastycznym wzięło udział 85 dzieci. Do finału zakwalifikowało się 25 prac. Parafianie biorący udział w ocenie talentów oddali 123 głosy. Najwięcej głosów zdobyła Katarzyna Basiukiewicz z klasy 3A.


 I Komunia Święta w Sanktuarium


I Komunia Święta w Sanktuarium W Niedzielę 26 Maja 91 dzieci ze szkół podstawowych w Trzebiatowie przystąpiło po raz pierwszy do Stołu Pańskiego. Dziękujemy katechetom - Siostrze Antonii i p. Andrzejowi Olbrychtowi za przygotowanie dzieci do tej uroczystej chwili.


 "W Dzień Matki do Matki" Łódź - Trzebiatów


W Niedzielę 26 Maja witaliśmy w naszym Sanktuarium pielgrzymów z Łodzi, którzy już po raz szósty uczestniczyli w Pielgrzymce Biegowej dla uczczenia Matki Bożej i swoich ziemskich Matek, tych żyjących i będących w Domu Ojca.


 Jubileusz Księdza Kanonika Czesława


Jubileusz Księdza Kanonika Czesława Ksiądz Kanonik Czesław Ziemiński obchodzi w tym roku osiemdziesiątą rocznicę urodzin. Wdzięczni parafianie złożyli Dostojnemu Jubilatowi życzenia i wręczyli kwiaty, zapewniając o modlitwie.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografii
ODPUST WE WŁODARCE 2017


14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.

fotografii w albumie: 8

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: