Strona główna / InformacjeJan Paweł II - "Papież Rodziny"


Jan Paweł II - W niedzielę, 14 października 2012 roku, obchodziliśmy XII Dzień Papieski pod hasłem
– Jan Paweł II Papież Rodziny


 Turniej ministrantów


Turniej ministrantów W sobotę 13 października 2012ri z okazji "Roku Wiary" odbył się Turniej Piłki Nożnej Służby Liturgicznej Ołtarza.


 Zapraszamy na Odpust 11 października 2012


Zapraszamy na Odpust 11 października 2012 W naszym Sanktuarium będziemy przeżywali Odpust Parafialny, na który zapraszamy na godz. 10.00 i 18.00. Główną Mszę Odpustową (godz. 18.00) będzie sprawował ks. Czesław Baraniewicz, proboszcz parafii p.w. MB Ostrobramskiej w Szczecinie, który również wygłosi okolicznościowe Słowo Boże. W tym dniu w całym Kościele Katolickim rozpoczniemy Rok Wiary.


 
 Dożynki w Trzebiatowie


Dożynki w Trzebiatowie W niedzielę 16 września 2012 roku odbyły się w naszym Sanktuarium Archidiecezjalno – Gminne Dożynki. Tradycyjne obchody Święta Dziękczynienia za plony rozpoczęła uroczysta Msza Święta, której przewodniczył ks. Biskup Marian Błażej Kruszyłowicz. Po Eucharystii kolorowy korowód z wieńcami dożynkowymi przeszedł ulicami Trzebiatowa na Stadion Miejski, gdzie miała miejsce druga część uroczystości, połączona z licznymi atrakcjami.


 Odpust we Włodarce


Odpust we Włodarce W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego grupa pielgrzymów z Trzebiatowa udała się na pieszo do Włodarki, aby uczestniczyć w Uroczystości Odpustowej. Mszę celebrował ks. Przemysław i wygłosił homilię na temat "Krzyż jako znak zbawienia, zaś ks. Proboszcz służył posługą w konfesjonale. Po Eucharystii odbyła się procesja z Najświętszym Sakramentem.


 "Trzebiatowska Cecyliada 2012"


ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ NA VIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIEŚNI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ „TRZEBIATOWSKA CECYLIADA 2012”.


 Zapraszamy na Dożynki Archidiecezjalne


Zapraszamy na Dożynki Archidiecezjalne


 
Nabożeństwa
Galeria fotografiiŻYWA SZOPKA 2016

ŻYWA SZOPKA 2016


W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.

fotografii w albumie: 9

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: