Obchody Dnia Niepodległości 11 listopada 2012

Obchody Dnia Niepodległości 11 listopada 2012 Uroczystości rozpoczęły się w Sanktuarium Mszą Świętą z asystą Kompanii Honorowej Wojska Polskiego

Ksiądz Czesław - Kanonikiem kapituły Stargardzkiej

Ksiądz Czesław - Kanonikiem kapituły Stargardzkiej Uroczyste wprowadzenie nowych kanoników Stargardzkiej Kapituły Kolegiackiej.

11 listopada Msza Święta za Ojczyznę

11 listopada Msza Święta za Ojczyznę Pamiętamy o naszych bohaterach

Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych Pamiętamy o naszych zmarłych w modlitwie nawiedzając cmentarze

Jan Paweł II - "Papież Rodziny"

Jan Paweł II - W niedzielę, 14 października 2012 roku, obchodziliśmy XII Dzień Papieski pod hasłem
– Jan Paweł II Papież Rodziny

Turniej ministrantów

Turniej ministrantów W sobotę 13 października 2012ri z okazji "Roku Wiary" odbył się Turniej Piłki Nożnej Służby Liturgicznej Ołtarza.

Zapraszamy na Odpust 11 października 2012

Zapraszamy na Odpust 11 października 2012 W naszym Sanktuarium będziemy przeżywali Odpust Parafialny, na który zapraszamy na godz. 10.00 i 18.00. Główną Mszę Odpustową (godz. 18.00) będzie sprawował ks. Czesław Baraniewicz, proboszcz parafii p.w. MB Ostrobramskiej w Szczecinie, który również wygłosi okolicznościowe Słowo Boże. W tym dniu w całym Kościele Katolickim rozpoczniemy Rok Wiary.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.