Strona główna / Informacje



I Komunia Święta w Sanktuarium


I Komunia Święta w Sanktuarium W Niedzielę 26 Maja 91 dzieci ze szkół podstawowych w Trzebiatowie przystąpiło po raz pierwszy do Stołu Pańskiego. Dziękujemy katechetom - Siostrze Antonii i p. Andrzejowi Olbrychtowi za przygotowanie dzieci do tej uroczystej chwili.


 



"W Dzień Matki do Matki" Łódź - Trzebiatów


W Niedzielę 26 Maja witaliśmy w naszym Sanktuarium pielgrzymów z Łodzi, którzy już po raz szósty uczestniczyli w Pielgrzymce Biegowej dla uczczenia Matki Bożej i swoich ziemskich Matek, tych żyjących i będących w Domu Ojca.


 



Jubileusz Księdza Kanonika Czesława


Jubileusz Księdza Kanonika Czesława Ksiądz Kanonik Czesław Ziemiński obchodzi w tym roku osiemdziesiątą rocznicę urodzin. Wdzięczni parafianie złożyli Dostojnemu Jubilatowi życzenia i wręczyli kwiaty, zapewniając o modlitwie.


 



Majówka z ministrantami


Majówka z ministrantami W czwartek 23 maja, w nowe Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, Służba Liturgiczna Ołtarza wraz z opiekunem ks. Przemysławem po modlitwie w Sanktuarium miło spędziła czas na łonie natury. Nie obyło się bez wspólnego pieczenia kiełbasek i ziemniaków oraz rywalizacji sportowych i zabaw.


 



VII Rocznica Koronacji


VII Rocznica Koronacji W sobotę, 18 maja w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie podczas Mszy Świętej, sprawowanej przez Ks. Biskupa Mariana Błażeja Kruszyłowicza i licznie przybyłych kapłanów, przeżywaliśmy VII Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, połączoną z Diecezjalną Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin.


 



Młodzież przed Rocznicą Koronacji


Młodzież przed Rocznicą Koronacji Młodzież Naszej Parafii zrzeszona w "Grupie Lektorskiej" przygotowała inscenizację poświęconą historii objawień Matki Bożej w Fatimie. Dziękujemy p. katechetce Małgorzacie Labuhn i p. Marioli Niewiadomskiej, polonistce z Gimnazjum,za pomoc w przygotowaniu tego religijnego przedstawienia.


 



Rozpoczęcie sezonu motocyklowego


Rozpoczęcie sezonu motocyklowego W sobotę 11 maja w naszym Sanktuarium Mszą Św. rozpoczęliśmy kolejny sezon motocyklowy. Zjechało się wielu motocyklistów i plac przy kościele zapełnił się różnorodnymi "maszynami" nie tylko na dwóch kołach. Mszę Św. w Sanktuarium odprawił ks. Piotr Kilian, były wikariusz naszej Parafii.


 








Nabożeństwa




Galeria fotografii



PIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych

PIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych


W dniach 20 - 28 kwietnia 2018 roku wyruszyła z naszej parafii niecodzienna autokarowa pielgrzymka do Włoch, której głównym celem było nawiedzenie miejsc, w których zdarzyły się cuda Eucharystyczne.

fotografii w albumie: 32

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin




Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria Nabożeństwa



Projekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: