Jan Paweł II - "Papież Rodziny"

Jan Paweł II - W niedzielę, 14 października 2012 roku, obchodziliśmy XII Dzień Papieski pod hasłem
– Jan Paweł II Papież Rodziny

Turniej ministrantów

Turniej ministrantów W sobotę 13 października 2012ri z okazji "Roku Wiary" odbył się Turniej Piłki Nożnej Służby Liturgicznej Ołtarza.

Zapraszamy na Odpust 11 października 2012

Zapraszamy na Odpust 11 października 2012 W naszym Sanktuarium będziemy przeżywali Odpust Parafialny, na który zapraszamy na godz. 10.00 i 18.00. Główną Mszę Odpustową (godz. 18.00) będzie sprawował ks. Czesław Baraniewicz, proboszcz parafii p.w. MB Ostrobramskiej w Szczecinie, który również wygłosi okolicznościowe Słowo Boże. W tym dniu w całym Kościele Katolickim rozpoczniemy Rok Wiary.

Dożynki w Trzebiatowie

Dożynki w Trzebiatowie W niedzielę 16 września 2012 roku odbyły się w naszym Sanktuarium Archidiecezjalno – Gminne Dożynki. Tradycyjne obchody Święta Dziękczynienia za plony rozpoczęła uroczysta Msza Święta, której przewodniczył ks. Biskup Marian Błażej Kruszyłowicz. Po Eucharystii kolorowy korowód z wieńcami dożynkowymi przeszedł ulicami Trzebiatowa na Stadion Miejski, gdzie miała miejsce druga część uroczystości, połączona z licznymi atrakcjami.

Odpust we Włodarce

Odpust we Włodarce W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego grupa pielgrzymów z Trzebiatowa udała się na pieszo do Włodarki, aby uczestniczyć w Uroczystości Odpustowej. Mszę celebrował ks. Przemysław i wygłosił homilię na temat "Krzyż jako znak zbawienia, zaś ks. Proboszcz służył posługą w konfesjonale. Po Eucharystii odbyła się procesja z Najświętszym Sakramentem.

"Trzebiatowska Cecyliada 2012"

ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ NA VIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIEŚNI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ „TRZEBIATOWSKA CECYLIADA 2012”.

Zapraszamy na Dożynki Archidiecezjalne

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.