Zmarł tata Ks. Prałata dra Andrzeja Dowala

Zmarł tata Ks. Prałata dra Andrzeja Dowala We wtorek, 7 maja 2013 r., po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 86 lat, zmarł Michał Dowal, Ojciec Księdza Prałata dra Andrzeja Dowala. Polecamy Świętej Pamięci Michała Bożemu Miłosierdziu i prosimy o modlitwę w Jego intencji. "Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie..."

Msza Św. w intencji osób niepełnosprawnych

Msza Św. w intencji osób niepełnosprawnych Piątego maja tego roku w ramach obchodów Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz XX-lecia utworzenia Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym została sprawowana Eucharystia pod przewodnictwem ks. Prałata Andrzeja Dowala.

Uroczystość Bierzmowania

Uroczystość Bierzmowania W sobotę 27 kwietnia Ks. Biskup Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży gimnazjalnej z Trzebiatowa i sąsiednich parafii naszego dekanatu.

Maturzyści w Sanktuarium

Maturzyści w Sanktuarium W piątek o godzinie 9.30 maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych wraz z ks. Przemkiem dziękowali Bogu za możliwość zdobywania wiedzy w Liceum i prosili o błogosławieństwo Boże na czas egzaminów maturalnych.

I Komunia Święta w Sanktuarium

I Komunia Święta w Sanktuarium W Niedzielę Trójcy Przenajświętszej 26 maja o godzinie 12.00 będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z obu Szkół Podstawowych naszego miasta. Serdecznie zapraszamy.

Rocznica Koronacji

Rocznica Koronacji Zapraszamy na VII Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Matki Najświętszej, którą będziemy przeżywać w naszym Trzebiatowskim Sanktuarium w sobotę 18 maja o godzinie 11.00.

Imieniny ks. Marka

Imieniny ks. Marka W czwartek 25 kwietnia ks. Marek świętował wspomnienie Świętego Patrona Marka Ewangelisty. Ks. Marek w homilii przedstawił sylwetkę Św. Marka, ukazując go jako człowieka odważnego i wiernie idącego za Jezusem. "To żołnierz Boży należący do Boga nie wojny, ale tego, który jest Miłością".