Budujemy Szopkę Bożonarodzeniową

Budujemy Szopkę Bożonarodzeniową Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej pod okiem swoich instruktorów zrobili drewnianą szopkę dla naszego Sanktuarium.

Msza Święta Wynagradzająca za znieważenie wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej

Msza Święta Wynagradzająca za znieważenie wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej W związku ze świętokradczym atakiem atakiem, dokonanym przez zamachowca w Niedzielę 9 grudnia na cudowny obraz Matki Bożej Jasnogórskiej Królowej Polski w Częstochowie, w naszym Sanktuarium zostanie odprawiona w Niedzielę 16 grudnia o godz. 18.00 Msza Święta Wynagradzająca a po niej nabożeństwo połączone z Suplikacją. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za tę poważną zniewagę.

Program Rekolekcji Adwentowych

Program Rekolekcji Adwentowych REKOLEKCJE ADWENTOWE w Sanktuarium.
"Adwent – oczekiwanie w wierze"

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Odwiedziny Świętego Mikołaja 6 grudnia po Mszy Św. Roratniej gościliśmy w naszym Sanktuarium św. Mikołaja.

Rozpoczynamy Adwent

Rozpoczynamy Adwent Adwent jest czasem radosnego oczekiwania na ponowne przyjście Chrystusa Pana na końcu czasów w Dniu Ostatecznym i również czasem przygotowania do godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Wykorzystajmy ten czas, aby otworzyć swoje serca na przyjście Pana. Roraty ku czci Najświętszej Maryi Panny od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy z lampionami i dobrymi uczynkami wypisanymi na serduszkach. Na zakończenie Mszy św. będzie losowanie figurki Matki Bożej.

Spotkanie Andrzejkowe

Spotkanie Andrzejkowe Młodzież parafialna z "Grupy Lektorskiej" i młodzież starsza ze wspólnoty "Tęcza Noego" uczciła św. Andrzeja Apostoła, patrona Ks. Proboszcza Andrzeja, poprzez wspólne spotkanie andrzejkowe w sali parafialnej. Gościem honorowym był Ksiądz Solenizant, któremu młodzież zaśpiewała tradycyjne "sto lat" oraz złożyła życzenia i wręczyła pamiątkowy upominek.

Msza Hubertowska w Sanktuarium

Msza Hubertowska w Sanktuarium W Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata odbyła się Msza Św. pod przewodnictwem Ks. kan. dra Andrzeja Dowala, Kustosza naszego Sanktuarium w której uczestniczyły Koła Łowieckie z Trzebiatowa (Bażant, Łoś), Jaromina (Knieja), Mrzeżyna (Łabędź), Gryfic (Rega, Dzik) i Zespół Sygnalistów Gryf.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.