Rekolekcje Wielkopostne dla Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych

Rekolekcje Wielkopostne dla Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych PROGRAM REKOLEKCJI 7-9 marca 2016 r.

Rekolekcje Wielkopostne dla Szkół Podstawowych

Rekolekcje Wielkopostne dla Szkół Podstawowych PROGRAM REKOLEKCJI 9-11 marca 2016 r.

Światowe Dni Młodzieży

Światowe Dni Młodzieży  Krzyż oraz Ikona Światowych Dni Młodzieży w naszej Parafii

Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe dni 2015/2016

Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe dni 2015/2016 • 30 grudnia 2015 (środa) od 10:00 Jaromin i Nowielice
• 2 stycznia 2016 (sobota) od 11:00 Chomętowo i Sadlenko
od 15:30 Włodarka i Chełm Gryficki

WIGILIA GRUPY LEKTORSKIEJ

WIGILIA GRUPY LEKTORSKIEJ Tradycyjnie, młodzież z Grupy Lektorskiej miała swoje spotkanie opłatkowe 17 grudnia 2015r. Miejscem spotkania wigilijnego była salka parafialna przy Sanktuarium Maryjnym w Trzebiatowie.

Żywa Szopka Bożonarodzeniowa przy Sanktuarium

Żywa Szopka Bożonarodzeniowa przy Sanktuarium Bożonarodzeniowe szopki to w Polsce kilkuset letnia tradycja. Przy sanktuarium w Trzebiatowie już po raz trzeci obok figurek Jezusa, Maryi i Józefa w szopce pojawiły się żywe zwierzęta.

Pasterki w Kościołach i Kaplicach filialnych

Pasterki w Kościołach i Kaplicach filialnych • Jaromin godz. 20:00
• Włodarka i Gąbin godz. 21:00
• Chomętowo i Mirosławice godz. 22:00
• Lewice godz. 23:00
• Trzebiatów godz. 24:00

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.