Rozpoczynamy Wielki Post

Rozpoczynamy Wielki Post Przypadająca 10 lutego Środa Popielcowa rozpoczyna w Kościele Rzymsko - Katolickim okres Wielkiego Postu czyli czterdziestodniowej pokuty. Ten czas do Wielkanocy ma nie tylko przygotować nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ale także pobudzić do podjęcia zdecydowanej poprawy i nawrócenia.

Orędzie Papieża Franciszka na XXIV Światowy Dzień Chorego 2016 r.

Orędzie Papieża Franciszka na XXIV Światowy Dzień Chorego 2016 r. Zawierzmy się Jezusowi miłosiernemu jak Maryja:
„Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie” (J 2,5)

Rekolekcje Wielkopostne dla Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych

Rekolekcje Wielkopostne dla Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych PROGRAM REKOLEKCJI 7-9 marca 2016 r.

Rekolekcje Wielkopostne dla Szkół Podstawowych

Rekolekcje Wielkopostne dla Szkół Podstawowych PROGRAM REKOLEKCJI 9-11 marca 2016 r.

Światowe Dni Młodzieży

Światowe Dni Młodzieży  Krzyż oraz Ikona Światowych Dni Młodzieży w naszej Parafii

Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe dni 2015/2016

Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe dni 2015/2016 • 30 grudnia 2015 (środa) od 10:00 Jaromin i Nowielice
• 2 stycznia 2016 (sobota) od 11:00 Chomętowo i Sadlenko
od 15:30 Włodarka i Chełm Gryficki

WIGILIA GRUPY LEKTORSKIEJ

WIGILIA GRUPY LEKTORSKIEJ Tradycyjnie, młodzież z Grupy Lektorskiej miała swoje spotkanie opłatkowe 17 grudnia 2015r. Miejscem spotkania wigilijnego była salka parafialna przy Sanktuarium Maryjnym w Trzebiatowie.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.