Tornister pełen uśmiechu 2016

Tornister pełen uśmiechu 2016 "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" (Mt 25, 40).

DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE 3.09.2016

DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE 3.09.2016 Dziękczynienie Panu Bogu za tegoroczne plony złożyły delegacje z wieńcami dożynkowymi, reprezentujące powiat gryficki i gminę Trzebiatów.

Święcenia Diakonatu Jakuba Suszyńskiego

Święcenia Diakonatu Jakuba Suszyńskiego  25.06.2016 r. w Bazylice Archikatedralnej pw. Św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, Jakub Suszyński przyjął Święcenia Diakonatu z rąk Jego Ekscelencji ks. biskupa Henryka Wejmana.
Zdjęcia Marcin Konopnicki

Godziny urzędowania Kancelarii parafialnej w okresie wakacyjnym

Godziny urzędowania Kancelarii parafialnej w okresie wakacyjnym Środa 16:00 – 17:00
Czwartek 17:00 – Nauka dla rodziców i chrzestnych
Sobota 10:00- 11:00
17:00 – Nauka dla narzeczonych
Pogrzeby załatwiamy dodatkowo po Mszy Św.

Msza Św. dziękczynna Księdza Kanonika Czesława Ziemińskiego.

Msza Św. dziękczynna Księdza Kanonika Czesława Ziemińskiego.  24.06.2016 r. o godz. 18:00 została odprawiona Msza Św. dziękczynna z okazji 60 - lecia kapłaństwa Czesława Ziemińskiego. Kazanie wygłosił ks. Proboszcz z parafii NSPJ z Gryfic Ireneusz Pastryk, wychowanek księdza Czesława.

X rocznica koronacji Cudownego Obrazu Najświętszej Maryii Panny

X rocznica koronacji Cudownego Obrazu Najświętszej Maryii Panny  W Sanktuarium Maryjnym w Trzebiatowie pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Andrzeja Dzięgi, arcybiskupa szczecińsko – kamieńskiego w koncelebrze z ks. bp Henrykiem Wejmanem i ks. bp Krzysztofem Zadarko (diecezja Koszaliński – Kołobrzeska) sprawowana była uroczysta Eucharystia, w trakcie której wspominane były aż trzy historyczne wydarzenia, które miały miejsce w trzebiatowskim kościele.

Triduum przed rocznicą koronacji Cudowengo Obrazu

Triduum przed rocznicą koronacji Cudowengo Obrazu Tradycyjnie tuż przed uroczystościami rocznicowymi koronacji Cudownego Obrazu, w naszym Sanktuarium odbywa się Triduum. Czas szczególnego przygotowania się do tego jakże ważnego dnia dla wspólnoty wiernej całej Archidiecezji. Tym razem specjalny montaż słowno muzyczny przygotowali młodzi ludzie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta w Trzebiatowie