Wyjazd do Lichenia.

Wyjazd do Lichenia. W dniach 25 i 26 maja dzieci i ministranci udali się na Pielgrzymkę do Lichenia.

Jesteśmy po Pierwszej Rocznicy Koronacji.

Jesteśmy po Pierwszej Rocznicy Koronacji. W słoneczne przedpołudnie 19 maja świętowaliśmy I Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Trzebiatowskiej.

Triduum przed Rocznicą Koronacji.

Triduum przed Rocznicą Koronacji. Jak przed rokiem, przygotowując się na Koronację Cudownego Obrazu, przeżywaliśmy czas przygotowania do wydarzenia Rocznicy Koronacji.

Nowi ministranci.

Nowi ministranci. W III Niedzielę Wielkanocną podczas Mszy Św. o godz. 9.00 do grona ministrantów zostali włączeni nowi chłopcy.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 19 maja 2007 roku obchodzić będziemy Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu.

Sezon Motocyklowy rozpoczęty.

Sezon Motocyklowy rozpoczęty. Już po raz trzeci zgromadzili się Motocykliści Zachodniopomorscy w Sanktuarium Trzebiatowskim, by rozpocząć kolejny Sezon Motocyklowy.

PASJA.

PASJA. W ramach rekolekcji wielkopostnych młodzież naszej parafii przygotowała PASJĘ.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.