Nowy wóz Strażaków.

Nowy wóz Strażaków. 16 grudnia po Uroczystej Mszy Świętej dokonało się poświęcenie nowego samochodu naszej Trzebiatowskiej OSP.

Czuwanie Młodzieży.

Czuwanie Młodzieży. Po raz drugi spotkała się młodzież na Czuwaniu w naszym Sanktuarium.

Święty Mikołaju! Przybądź do nas!

Święty Mikołaju! Przybądź do nas! Już tradycyjnie zebrały się nasze dzieci w dniu 6 grudnia, aby spotkać św. Mikołaja.

Adwent 2007.

Adwent 2007. Rozpoczęliśmy kolejny Adwent. Hasło jakie nam przyświeca: Bądźmy uczniami Chrystusa.

Cecyliada 2007.

Cecyliada 2007. 17 listopada w Trzebiatowskim Domu Kultury odbyła się kolejna edycja Cecyliady.

Uroczystość 11 listopada.

Uroczystość 11 listopada. Niedzielnego popołudnia w Sanktuarium sprawowana była Uroczysta Msza Święta z okazji kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Sobotni wyjazd ministrantów.

Sobotni wyjazd ministrantów. 27 października grupą 20 ministrantów udaliśmy się do Paradyża i Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego.