Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 19 maja 2007 roku obchodzić będziemy Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu.

Sezon Motocyklowy rozpoczęty.

Sezon Motocyklowy rozpoczęty. Już po raz trzeci zgromadzili się Motocykliści Zachodniopomorscy w Sanktuarium Trzebiatowskim, by rozpocząć kolejny Sezon Motocyklowy.

PASJA.

PASJA. W ramach rekolekcji wielkopostnych młodzież naszej parafii przygotowała PASJĘ.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Ponownie wyruszyliśmy z Krzyżem na ramionach ulicami naszego miasta, by zamanifestować naszą wiarę.

Druga rocznica śmierci Jana Pawła II.

Druga rocznica śmierci Jana Pawła II. Rozpoczęliśmy ją, już w niedzielę z naszymi dziećmi, wypuszczając 500 balonów na cześć Jana Pawła II.

Pielgrzymka Maturzystów śladami Jana Pawła II.

Pielgrzymka Maturzystów śladami Jana Pawła II. W dniach 26 - 28 marca podążyliśmy na pielgrzymi szlak odwiedzając Częstochowę, Kraków, Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice.

Konkurs Wielkopostny na Stacje Drogi Krzyżowej.

Konkurs Wielkopostny na Stacje Drogi Krzyżowej. W V Niedzielę Wielkiego Postu zostały zaprezentowane prace dzieci, które przyniesiono na ogłoszony wcześniej konkurs.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.