Zakończenie Sezonu Motocyklowego.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego. To już kolejny raz spotkali się posiadacze motocykli, by w tutejszym Sanktuarium podziękować za szczęśliwy Sezon 2007.

Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę.

Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. W dniach 25 - 29 września udaliśmy się na pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych.

Dziękczynienie za plony.

Dziękczynienie za plony. Niedzielnego popołudnia (16 września) odbyła się Uroczysta Msza Święta Dziękczynna za tegoroczne żniwa.

Nowy Krzyż we Włodarce.

Nowy Krzyż we Włodarce. Przed Uroczystością Podwyższenia Krzyża ustawiono nowy krzyż na wjeździe do Włodarki.

Piknik w Pogorzelicy.

Piknik w Pogorzelicy. Sobota, choć deszczowa, nie przestraszyła nas i wyjechaliśmy z grupą dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych, scholi Boży Przystanek, Służby Liturgicznej oraz rodzicami na ognisko.

”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”

”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi” 1czerwca odbył się w Sianowie (diecezja koszalińsko-kołobrzeska) finał wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla gimnazjalistów o twórczości Karola Wojtyły-Jana Pawła II pt.: ”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”.

Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej.

Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej. W niedzielę o godzinie 10.30 grupa 128 gimnazjalistów przyjęła Sakrament Bierzmowania.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.