Beata Bednarz.

Beata Bednarz. 9 września 2005 roku mieliśmy okazję spotkać się z kolejnym przedstawicielem nurtu muzyki chrześcijańskiej w naszym Trzebiatowskim Sanktuarium.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

II Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 17 maja 2008 roku o godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta Rocznicowa, któej przewodniczył ks. bp. Jacek Jezierski, a Słowo Boże wygłosił ks. Bp Roman Marcinkowski.

Msza Św. dziękczynna Księdza Kanonika Czesława Ziemińskiego.

Święcenia Diakonatu Jakuba Suszyńskiego

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.