Kiermasz Adwentowy.

Kiermasz Adwentowy. Od I Niedzieli Adwentu zapraszamy na Kiermasz przygotowany przez nasze dzieci i ich rodziców.

Czas Adwentu.

Czas Adwentu. Zostawił swój dom, powierzył swoim sługom staranie o wszystko, każdemu wyznaczył zajęcie, a odźwiernemu przykazał, żeby czuwał. Czuwajcie więc, bo nie wiecie, kiedy pan domu przyjdzie: z wieczora czy o północy, czy o pianiu kogutów, czy rankiem. By niespodzianie przyszedłszy, nie zastał was śpiących. Lecz co wam mówię, mówię wszystkim: Czuwajcie!

Cecyliada 2005

Cecyliada 2005 19 listopada odbył się I Trzebiatowski Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej "Cecyliada 2005"

Śladami Jana Pawła II w Szczecinie.

Śladami Jana Pawła II w Szczecinie. 12 listopada dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych, ministranci oraz rodzice udali się na pielgrzymi szlak do Szczecina.

Uroczystość 11 listopada.

Uroczystość 11 listopada. Uroczysta Msza św. z udziałem Wojska Polskiego była dziękczynieniem za odzyskaną wolność.

Inauguracja piłki halowej.

Inauguracja piłki halowej. Ministranci naszej parafii w minioną sobotę rozegrali pierwsze mecze piłki nożnej.

Konkurs Różańcowy.

Konkurs Różańcowy. W niedzielę 16 października zakończyliśmy Konkurs na Różaniec wykonany przez dzieci.