Pierwszy Marsz dla Życia.

Pierwszy Marsz dla Życia.  W Niedzielę Palmową o godz. 14.00 z Kościoła Garnizonowego wyruszył Marsz dla Życia.

Ingres abp Andrzeja Dzięgi.

Ingres abp Andrzeja Dzięgi. W sobotę 4 kwietnia delegacja naszej parafii uczestniczyła w Ingresie nowego księdza arcybiskupa Andrzeja Dzięgi.

Balony dla Jana Pawła.

Balony dla Jana Pawła. Kolejny raz dzieci w rocznicę śmierci Jana Pawła II wypuściły w niebo kolorowe baloniki.

IV Rocznica śmierci Jana Pawła II.

IV Rocznica śmierci Jana Pawła II. Jak w poprzednim, tak i w obecnym roku spotkaliśmy się w rocznicę śmierci Jana Pawła II na modlitewnym czuwaniu w godzinę odejścia do domu Ojca.

Marsz dla Życia.

Marsz dla Życia. W Niedzielę Palmową - 5 kwietnia, w ramach Dekanalnego Dnia Młodych, Duszpasterstwo Młodzieży przy Sanktuarium Macierzyństwa NMP zaprasza do wspólnego Marszu dla Życia.

Konkurs Papieski.

Konkurs Papieski. Nasz parafianin Jakub Suszyński, zajął II miejsce w etapie rejonowym Konkursu PAPIEŻ O MŁODYCH, MŁODZI O PAPIEŻU organizowanym przez Fundacje Instytut Tertio Millennio.

Nowy Akolita z naszej parafii.

Nowy Akolita z naszej parafii. 1 marca bieżącego roku kleryk pochodzący z parafii przy Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, alumn Maciej Babicki, obecnie przeżywający formację na IV roku studiów, w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie, przyjął posługę akolity.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.