Witraż św. Apostołów.

Witraż św. Apostołów. W tygodniu przed Uroczystością Wszystkich Świętych został zainstalowany nowy witraż.

Ostatnia Droga ks. kan. Henryka Cudaka.

Ostatnia Droga ks. kan. Henryka Cudaka. Wtorkowego przedpołudnia o godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta Pogrzebowa długoletniego proboszcza parafii Trzebiatowskiej ks. kan Henryka Cudaka.

Requiescant in pace.

Requiescant in pace. W dniu 31 października 2008 roku o godz. 13.40, odszedł do Pana, ksiądz kanonik Henryk Cudak.

Dzień Papieski.

Dzień Papieski. W 30 rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, nasza młodzież przygotowała Wieczornicę.

Nowy dzwon im. Jana Pawła II.

Nowy dzwon im. Jana Pawła II. 5 października o godz. 14.00 został poświęcony dzwon im. Jana Pawła II w Chomętowie.

Dożynki 2008.

Dożynki 2008. Niedzielnego popołudnia w Sanktuarium odbyło się Dziękczynienie za plony.

Pielgrzymka do Częstochowy.

Pielgrzymka do Częstochowy. Jak co roku, udaliśmy się na Archidiecezjalne czuwanie na Jasną Górę.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.