Adwent 2008 - Otoczmy troską życie.

Adwent 2008 - Otoczmy troską życie. Właśnie zaczynamy czas tęsknoty za betlejemskim żłóbkiem. Czekamy. Mamy na to cały ADWENT.

Cecyliada.

Cecyliada. 22 listopada w Kościele Garnizonowym odbył się kolejny IV Trzebiatowski Przegląd Pieśni Chrześcijańskiej.

Kapliczka św. Antoniego.

Kapliczka św. Antoniego. Sobotniego popołudnia dokonano montażu wieżyczki na kapliczce św. Antoniego.

Uroczystość Odzyskania Niepodległości.

Uroczystość Odzyskania Niepodległości. W 90 rocznicę odzyskania Niepodległości, o godz. 12.00 została odprawiona Uroczysta Msza Święta.

Witraż św. Apostołów.

Witraż św. Apostołów. W tygodniu przed Uroczystością Wszystkich Świętych został zainstalowany nowy witraż.

Ostatnia Droga ks. kan. Henryka Cudaka.

Ostatnia Droga ks. kan. Henryka Cudaka. Wtorkowego przedpołudnia o godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta Pogrzebowa długoletniego proboszcza parafii Trzebiatowskiej ks. kan Henryka Cudaka.

Requiescant in pace.

Requiescant in pace. W dniu 31 października 2008 roku o godz. 13.40, odszedł do Pana, ksiądz kanonik Henryk Cudak.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.