Archidiecezjalny Dzień Służby Litrgicznej.

Archidiecezjalny Dzień Służby Litrgicznej. Dnia 19 września w Stargardzie Szczecińskim pierwszy raz spotkaliśmy się na Dniu Służby Liturgicznej.

Uroczystość we Włodarce.

Uroczystość we Włodarce. W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, jak co roku, obchodziliśmy odpust we Włodarce.

Spotkanie Ewangeliczne Młodych.

Spotkanie Ewangeliczne Młodych. W dniach 25-26 września 2009 zapraszamy młodzież na Pierwsza Spotkanie Ewangeliczne Młodych w Sanktuarium Macierzyństwa NMP.

Strona internetowa Bożego Przystanku.

Strona internetowa Bożego Przystanku. Miło nam poinformować, że rozpoczęła swoją działalność strona internetowa naszej scholi dziecięcej.

Diecezjalne Dziękczynnienie za plony.

Diecezjalne Dziękczynnienie za plony. Niedzielnego południa w Trzebiatowskim Sanktuarium, Uroczystą Mszą Św., po raz pierwszy rozpoczęły się Dożynki Archidiecezjalno - Powiatowo - Gminne.

Nowy kapłan w naszej wspólnocie.

Nowy kapłan w naszej wspólnocie. Z dniem 25 sierpnia przybył do naszej wspólnoty nowy wikariusz - ks. Robert Wróbel.

Pożegnanie ks. Łukasza.

Pożegnanie ks. Łukasza. 24 sierpnia na Mszy św. o godz. 18.00 pożegnaliśmy ks. Łukasza Huszczę.