Inauguracja piłki halowej.

Inauguracja piłki halowej. Ministranci naszej parafii w minioną sobotę rozegrali pierwsze mecze piłki nożnej.

Konkurs Różańcowy.

Konkurs Różańcowy. W niedzielę 16 października zakończyliśmy Konkurs na Różaniec wykonany przez dzieci.

Dzień Papieski 2005

Dzień Papieski 2005 16 października, jak co roku, odbył się kolejny Dzień poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

Ogniska żar.

Ogniska żar. Sobotniego przedpołudnia spotkaliśmy się na wspólnym świętowaniu rozpoczęcia jesieni.

Pielgrzymka do Częstochowy.

Pielgrzymka do Częstochowy. W dniach od 21 do 24 września 2005 wyjechaliśmy na szlak pielgrzymi wiodący nas do Królowej Polski.

Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy.

Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy. Jak co roku wyruszyliśmy na szlak wiodący nas do Studzienki św. Ottona w Cerkwicy.

Beata Bednarz.

Beata Bednarz. 9 września 2005 roku mieliśmy okazję spotkać się z kolejnym przedstawicielem nurtu muzyki chrześcijańskiej w naszym Trzebiatowskim Sanktuarium.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.