Rekolekcje Wielkopostne.

Od IV Niedzieli Wielkiego Postu (od 27 marca do 31 marca) ropoczynamy w naszej wspólnocie Ćwiczenia Wielkopostne. Do udziału zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Seans w Kołobrzegu.

Seans w Kołobrzegu. Dwoma autokarami udaliśmy się na projekcje filmu o naszym Kochanym Ojcu Świętym.

Rozpoczął się Wielki Post.

Rozpoczął się Wielki Post. Czas zadumy i przygotowania na Święta Paschalne.

Słodka degustacja.

Słodka degustacja. W niedzielę 19 lutego w salce parafialnej odbyła się Loteria Fantowa i Kiermasz ciast przygotowany przez dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Rekolekcje Młodzieżowe.

Rekolekcje Młodzieżowe. Podczas Feri Zimowych przedstawiciele naszej parafii wzięli czynny udział w Rekolekcjach Młodzieżowych.

Kolejne spotkanie.

Kolejne spotkanie. Sobotniego popołudnia odbyło się Spotkanie opłatkowe Ministrantów i Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Spotkanie opłatkowe.

Spotkanie opłatkowe. W Trzech Króli w salce parafialnej spotkały się Straż Honorowa i Klub Katolika, by wspólnie dzielić się opłatkiem.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.