Ogólnopolskie Spotkanie ERM.

Ogólnopolskie Spotkanie ERM. W dniach 21 - 23 kwietnia w Częstochowie uczestniczyliśmy w Dniach Wspólnoty Euchrystycznego Ruchu Młodych.

Dni Społeczne Akcji Katolickiej.

Dni Społeczne Akcji Katolickiej. Popołudniem 19 kwietnia odbył się Dzień Społeczny Akcji Katolickiej zoorganizowany przez Oddział parafialny AK naszej parafii.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Wielki Piątek to czas, gdy pochylamy się nad Męką Pana Jezusa.

Nowy Krzyż Misyjny.

Nowy Krzyż Misyjny. 12 kwietnia na miejsce starego Krzyża Misyjnego ustawiono nowy Krzyż.

Misterium Męki Pańskiej w Szczecinie.

Misterium Męki Pańskiej w Szczecinie. Sobotniego popołudnia wyjechaliśmy z naszej parafii do Szczecina, by obejrzeć Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium w Szczecinie.

Kiermasz Wielkanocny.

Kiermasz Wielkanocny. Dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych wraz z rodzicami przygotowały przepiękne dekoracje Wielkanocne.

I rocznica śmierci Jana Pawła II.

I rocznica śmierci Jana Pawła II. I nasza parafia, w sposób szczególny, chciała wyrazić pamięć o naszym Wielkim Papieżu, w ten wyjątkowy dzień.