Przygotowujemy się do Uroczystej Kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II

Przygotowujemy się do Uroczystej Kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II Jako wspólnota parafialna oczekujemy na Uroczystą Kanonizację naszego Wielkiego Rodaka poprzez różne działania duszpasterskie. Serdecznie zapraszamy!

Nabożeństwa Wielkopostne

Nabożeństwa Wielkopostne Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali oraz na Rekolekcje Szkolne i Parafialne.

Rozpoczynamy Wielki Post

Rozpoczynamy Wielki Post Przypadająca 5 marca Środa Popielcowa rozpoczyna w Kościele Katolickim okres Wielkiego Postu czyli czterdziestodniowej pokuty. Ten czas do Wielkanocy ma nie tylko przygotować nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ale także pobudzić do podjęcia zdecydowanej poprawy i nawrócenia.

Plan kolędy na 2014 rok

Plan kolędy na 2014 rok Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe styczniowe dni 2014 roku. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty o 10.00, a w niedziele o 15.30.

Boże Narodzenie 2013

Boże Narodzenie 2013 Zapraszamy na Uroczystość Narodzin Jezusa do naszego Sanktuarium.

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Odwiedziny Świętego Mikołaja 6 grudnia po Mszy Św. Roratniej nasze Sanktuarium odwiedził Święty Mikołaj.

Rozpoczęliśmy Adwent

Rozpoczęliśmy Adwent Adwent jest czasem radosnego oczekiwania na ponowne przyjście Chrystusa Pana na końcu czasów w Dniu Ostatecznym i również czasem przygotowania do godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Wykorzystajmy ten czas, aby otworzyć swoje serca na przyjście Pana. Roraty ku czci Najświętszej Maryi Panny od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy z lampionami i dobrymi uczynkami wypisanymi na serduszkach. Na zakończenie Mszy św. będzie losowanie figurki Matki Bożej.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.