Odpust w naszym Sanktuarium

Odpust w naszym Sanktuarium 11 października nasza wspólnota parafialna przeżywała coroczną Uroczystość Odpustową. Mszy Świętej sprawowanej o godzinie 18.00 przewodniczył ks. Paweł Grędziak, proboszcz z Zamęcina w asyście ks. Prałata Andrzeja Dowala oraz kapłanów z Dekanatu Trzebiatów.

Archidiecezjalno - Gminne Dożynki w Trzebiatowskim Sanktuarium

Archidiecezjalno - Gminne Dożynki w Trzebiatowskim Sanktuarium W Niedzielę 21 września 2014 roku odbyły się w naszym Sanktuarium Archidiecezjalne Nadmorskie i Gminne Dożynki. Tradycyjne obchody Święta Dziękczynienia za plony rozpoczęła uroczysta Msza Święta, której przewodniczył ks. Biskup Senior Marian Błażej Kruszyłowicz.

Dni skupienia Służby Liturgicznej

Dni skupienia Służby Liturgicznej W kontekście trwających przygotowań do Światowego Dni Młodzieży ministranci naszej Parafii udali się wraz z ks. Przemysławem i klerykiem Jakubem do Wolina na III Rejonowy Dzień Skupienia Służby Liturgicznej.

Odpust we Włodarce

Odpust we Włodarce W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego grupa pielgrzymów z Trzebiatowa udała się na pieszo do Włodarki, aby uczestniczyć w Uroczystości Odpustowej, połączonej z Dziękczynieniem za tegoroczne plony

Przywitaliśmy Nowy Rok Szkolny 2014/2015

Przywitaliśmy Nowy Rok Szkolny 2014/2015 Po raz kolejny przywitaliśmy Nowy Rok Szkolny Mszą Świętą w naszym Sanktuarium. Ks. Prałat Andrzej Dowal modlił się z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Nie zabrakło także nauczycieli i wychowawców.

Uwaga! Zmiana porządku niedzielnego

Uwaga! Zmiana porządku niedzielnego W najbliższą Niedzielę 20 lipca nie będzie Mszy Św. o godz. 12.00 ale o godz. 13.00. Msza Św. będzie transmitowana przez TV Polonia na cały świat. Zapraszamy do wspólnej modlitwy naszych gości i parafian.

Zakończyliśmy Misje u Stóp Krzyża

Zakończyliśmy Misje u Stóp Krzyża Nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia i okolicznościowym Słowem Bożym, wygłoszonym przez ks. Prałata Aleksandra Ziejewskiego ze Szczecina, oraz błogosławieństwem Relikwiami Świętego Krzyża zakończyliśmy czas Świętych Misji u Stóp Zbawiciela.