Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego 2013/2014

Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego 2013/2014 W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa dzieci i młodzież naszej Parafii uczestniczyli we Mszy Św. dziękczynnej za miniony Rok Szkolny i Katechetyczny.

Msza Święta w intencji Ojczyzny

Msza Święta  w intencji Ojczyzny 21 czerwca w naszym Sanktuarium przeżywaliśmy 25 rocznicę odzyskania Wolności i zwycięstwa Solidarności. O godz. 11-tej odbyła się dziękczynna Eucharystia z udziałem członków Solidarności Województwa i Regionu.

Inauguracja Roku Serca Jezusowego

Inauguracja Roku Serca Jezusowego W Roku Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dekanacie Trzebiatów w parafii p.w. NSPJ w Cerkwicy odbędzie się Uroczysta Inauguracja.

Piknik z ministrantami

Piknik z ministrantami W czwartek 12 czerwca, w Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, Służba Liturgiczna Ołtarza wraz z opiekunem ks. Przemysławem po modlitwie w Sanktuarium miło spędziła czas na łonie natury.

Gdy budzą się demony

Gdy budzą się demony Zapraszamy do kina na film!

Turniej o Puchar Dziekana

Turniej o Puchar Dziekana 31 maja 2014 r. w Trzebiatowie odbył się Turniej Piłki Nożnej Trzebiatowskich Szkół o Puchar Dziekana. Rozgrywki poprzedziła Msza święta o godzinie 8.30 w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, której przewodniczył wikariusz ks. Przemysław Kryszczyński. W Słowie Bożym skierowanym do młodych zaznaczył, że uprawianie sportu w duchu Ewangelii przygotowuje do odważnego i uczciwego uczestnictwa w trudnych zawodach życiowych i pozwala odkryć pełną prawdę o człowieku.

VIII Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu

VIII Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu Rodziny naszej Archidiecezji wzięły udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, która odbyła się w sobotę, 24 maja i była połączona z obchodami VIII rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu. Podczas Uroczystej Mszy Świętej o godz. 11.00 dziękowaliśmy Bogu za łaski, które przez Maryję są wypraszane w naszym Sanktuarium.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.