Droga Krzyżowa dziecka poczętego

Droga Krzyżowa dziecka poczętego Młodzież gimnazjalna naszej Parafii pod opieką Pani katechetki Małgorzaty Labuhn przygotowała w Sanktuarium rozważania Drogi Krzyżowej będące narracją dziecka, któremu nie pozwolono się narodzić.

Program Rekolekcji Wielkopostnych

Program Rekolekcji Wielkopostnych Zapraszamy do Trzebiatowskiego Sanktuarium na przeżycie Rekolekcji z Ojcami Salwatorianami.

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne Zapraszamy do naszego Sanktuarium na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym oraz na Rekolekcje Szkolne i Parafialne.

Rozpoczęliśmy Wielki Post

Rozpoczęliśmy Wielki Post Przypadająca 18 lutego Środa Popielcowa rozpoczęła w Kościele Rzymsko - Katolickim okres Wielkiego Postu czyli czterdziestodniowej pokuty. Ten czas do Wielkanocy ma nie tylko przygotować nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ale także pobudzić do podjęcia zdecydowanej poprawy i nawrócenia.

Msza Św. Pasterska o północy

Msza Św. Pasterska o północy Radując się po raz kolejny z narodzenia Chrystusa, dziękujemy Bogu za Jego niepojętą miłość ku nam. Naszą radość, miłość i wdzięczność wyrażamy w gorącej modlitwie, w pięknym śpiewie kolęd, w pobożnym uczestnictwie we Mszy Świętej, nazywanej potocznie Pasterką.

Plan "kolędy" na grudzień i styczeń 2015 roku

Plan Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe tygodnie 2014 i 2015 roku. W dni powszednie w Trzebiatowie kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty o godz. 10.00, a w niedziele o godz. 15.30.

Spotkanie ze Św. Mikołajem

Spotkanie ze Św. Mikołajem 6 grudnia po Mszy Św. Roratniej nasze Sanktuarium odwiedził Święty Mikołaj. Licznie zgromadzone trzebiatowskie dzieci oczekiwały na otrzymanie prezentu od długo oczekiwanego Gościa.