Adwent 2007.

Adwent 2007. Rozpoczęliśmy kolejny Adwent. Hasło jakie nam przyświeca: Bądźmy uczniami Chrystusa.

Cecyliada 2007.

Cecyliada 2007. 17 listopada w Trzebiatowskim Domu Kultury odbyła się kolejna edycja Cecyliady.

Uroczystość 11 listopada.

Uroczystość 11 listopada. Niedzielnego popołudnia w Sanktuarium sprawowana była Uroczysta Msza Święta z okazji kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Sobotni wyjazd ministrantów.

Sobotni wyjazd ministrantów. 27 października grupą 20 ministrantów udaliśmy się do Paradyża i Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego.

VII Dzień Papieski.

VII Dzień Papieski. Nasze dzieci w Dniu Papieskim przygotowały montaż słowno-muzyczny, w którym wspominały słowa Ojca Świętego Jana Pawła II.

Uroczystość Parafii.

Uroczystość Parafii. 11 października obchodziliśmy Odpust parafialny.

Czuwanie Młodzieży.

Czuwanie Młodzieży. Zapraszamy młodzież ponadgimnazjalną na Czuwanie Nocne w dniu 12 października 2007 do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryii Panny.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.