”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”

”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi” 1czerwca odbył się w Sianowie (diecezja koszalińsko-kołobrzeska) finał wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla gimnazjalistów o twórczości Karola Wojtyły-Jana Pawła II pt.: ”Niechaj zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”.

Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej.

Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej. W niedzielę o godzinie 10.30 grupa 128 gimnazjalistów przyjęła Sakrament Bierzmowania.

Wyróżnienie dla naszej siostry Tymotei.

Wyróżnienie dla naszej siostry Tymotei. Podczas V Międzynarodowego Dziecięco-Młodzieżowego Festiwalu Piosenki „O Bursztynową Nutkę” dzieci nagrodziły siostrę Orderem Uśmiechu.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało. Jak co roku po Uroczystej Mszy Świętej udaliśmy się procesyjnie do czterech ołtarzy manifestując swoją wiarę.

Uroczystość Pierwszej Komunii i Spowiedzi Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii i Spowiedzi Świętej. Uroczystość odbyła się 3 czerwca podczas dwóch Mszy Świętych.

Turniej Ministrantów.

Turniej Ministrantów. Jak co roku wzięliśmy udział w Turnieju Piłki Nożnej Ministrantów.

Msza Prymicyjna.

Msza Prymicyjna. W miniony czwartek mieliśmy niecodzienną okazję uczestniczyć we Mszy Świętej Prymicyjnej naszych najmłodszych kapłanów wyświęconych 26 maja 2007 roku.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.