Uroczystość Pierwszej Komunii i Spowiedzi Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii i Spowiedzi Świętej. Uroczystość odbyła się 3 czerwca podczas dwóch Mszy Świętych.

Turniej Ministrantów.

Turniej Ministrantów. Jak co roku wzięliśmy udział w Turnieju Piłki Nożnej Ministrantów.

Msza Prymicyjna.

Msza Prymicyjna. W miniony czwartek mieliśmy niecodzienną okazję uczestniczyć we Mszy Świętej Prymicyjnej naszych najmłodszych kapłanów wyświęconych 26 maja 2007 roku.

Wyjazd do Lichenia.

Wyjazd do Lichenia. W dniach 25 i 26 maja dzieci i ministranci udali się na Pielgrzymkę do Lichenia.

Jesteśmy po Pierwszej Rocznicy Koronacji.

Jesteśmy po Pierwszej Rocznicy Koronacji. W słoneczne przedpołudnie 19 maja świętowaliśmy I Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Trzebiatowskiej.

Triduum przed Rocznicą Koronacji.

Triduum przed Rocznicą Koronacji. Jak przed rokiem, przygotowując się na Koronację Cudownego Obrazu, przeżywaliśmy czas przygotowania do wydarzenia Rocznicy Koronacji.

Nowi ministranci.

Nowi ministranci. W III Niedzielę Wielkanocną podczas Mszy Św. o godz. 9.00 do grona ministrantów zostali włączeni nowi chłopcy.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.