TaM i i z powRoteEm.

TaM i i z powRoteEm. Po raz drugi nasze dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych uczestniczyły w XV Ogólnopolskich Dniach Wspólnoty, które odbyły się w Gdańsku.

Powódź w Trzebiatowie.

Powódź w Trzebiatowie. W ostatnich dniach w wyniku aury pogodowej nasze miasto zostało podtopione. Rzeka Rega wystąpiła z brzegów.

Pierwszy Rok.

Pierwszy Rok.  Nasza Biblioteka Parafialna ma już pierwszy rok.

Kolejny Sezon Motocyklowy otwarty.

Kolejny Sezon Motocyklowy otwarty. Przy padającym ulewnie deszczu, 12 kwietnia na Mszę Świętą rozpoczynającą Sezon 2008, przybyła liczna reprezentacja Motocyklistów Zachodniopomorskich.

Obłóczyny kandydatów na ministranta.

Obłóczyny kandydatów na ministranta. W III Niedzielę Wielkanocną podczas Mszy św. o godz. 9.00 do Służby Ministranckiej zostało włączonych 17 nowych chłopców.

Czuwanie Młodych 11.04.2008

Czuwanie Młodych 11.04.2008 Zapraszamy na kolejne Czuwanie Młodzieży w naszym Sanktuarium.

Janie Pawle II - Kochamy Ciebie!

Janie Pawle II - Kochamy Ciebie! Przed trzecią rocznicą śmierci Jana Pawła II, jak w poprzednich latach, nasze dzieci wypuściły balony na cześć naszego Wielkiego Papieża.